Club Brugge zette donderdagochtend trainer Juan Carlos Garrido op straat. In de wandelgangen wordt Michel Preud'Homme genoemd als zijn opvolger. Onze landgenoot stapte woensdagavond op bij Al Shabab in Saoedi-Arabië.
"We waren op een punt gekomen dat het geloof op beterschap was verdwenen", verklaart manager Vincent Mannaert van Club het ontslag van Garrido in
Het Laatste Nieuws.
"Er zijn al een aantal contacten met een opvolger. Michel Preud'homme? Hij is een zeer belangrijke kandidaat, met wie we evenwel nog geen concreet akkoord hebben. Communiceren doen we pas als alles afgerond is."
"Dit seizoen zijn we snel Europees uitgeschakeld en probeerden we ons te herpakken in de competitie. Qua puntenaantal viel dat mee, maar we zijn er nog niet in geslaagd om een goede wedstrijd te spelen. We hebben de voorbije dagen veel gepraat en die vaststelling kwam naar boven. Als het geloof weg is, moet je ingrijpen."
Hulptrainers Philippe Clement en Stephan Van der Heyden leiden vanaf vandaag de trainingen in aanloop naar de topper van zondag tegen
Anderlecht.
LEES OOK:
‘Leko gooit Club Brugge-speler per direct uit zijn elftal’