Vanavond speelt KRC Genk in de Europa League op verplaatsing bij Dinamo Kiev in Oekraïne. Bij Dinamo wordt Dieumerci Mbokani in de ploeg verwacht. De Congolees pakte vorig seizoen rood tegen de Limburgers in de halve finales van de Beker van België.
"Met mij alles goed. Ik ben in een geweldige groep terecht gekomen en heb het hier echt naar mijn zin in Kiev. De resultaten vallen voorÂlopig wel wat tegen. Aan het niveau van de spelers ligt het zeker niet, maar in het voetbal heb je nu eenmaal af en toe een dipje. Gelukkig volgen de wedstrijden elkaar snel op. Als we hard blijven werken, komt dat wel goed", reageert de ex-spits van
Anderlecht in
Het Nieuwsblad.
"Het doet me veel plezier om Âtegen een Belgische ploeg te spelen, dat is alweer enkele maanden geleden. Aan Genk houd ik wel slechte herinneringen over, met die rode kaart in de halve Âfinale van de beker vorig Âseizoen. Ze hebben een sterk elftal en met Kara en ÂKoulibaly hebben ze stevige mannen achterin lopen. Maar ik heb er vertrouwen in."
Kiev-trainer Oleg Blokhin is positief over Mbokani: "Ik ben echt blij dat we hem bij Anderlecht hebben weggekocht en ben zeer tevreden over het feit dat hij zich zo snel geïntegreerd heeft. Hij scoort en doet Âalles wat ik hem vraag. ÂAlleen zal hij wel nog beter moeten gaan spelen."