Riemer en Burgess kennen 'straf' na uithaal richting refs

door
Riemer en Burgess kennen 'straf' na uithaal richting refs

RSC Anderlecht heeft zijn leidersplaats met succes verdedigd, maar heeft dat vooral te danken aan de uitschuiver van Union SG. Zelf verloor Paars-Wit immers ook op het veld van KRC Genk. En dat leidde tot de nodige frustraties bij coach Brian Riemer.

Het werd voor alle duidelijkheid een dik verdiende zege van Racing. Dat gaf Riemer achteraf ook eerlijk toe. Volgens de Deen had dat vooral te maken met een gebrek aan intensiteit bij zijn spelers, met name in de eerste helft. Al vertoonde RSCA bij momenten gewoonweg veel te weinig voetballend vermogen.

Daarnaast kreeg Paars-Wit ook af te rekenen met pech. In de slotminuten kreeg Killian Sardella de bal immers tegen de arm gespeeld in de zestien. Veel kon hij niet doen om het contact te voorkomen. Maar uiteindelijk werd toch een strafschop gegeven, waardoor de thuisploeg alsnog met de 2-1-zege aan de haal kon gaan.

LEES OOK: Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Riemer door het lint

Riemer was het echter totaal niet eens met die beslissing. Zo liet hij na het laatste fluitsignaal even zijn emoties de vrije loop. Het kwam zelfs tot een opstootje in de spelerstunnel, waardoor bij hij fysiek moest worden ingetoomd. En ook in zijn perscontacten achteraf hield de Deense trainer zich niet.

Daarbij viseerde hij scheidsrechter Jonathan Lardot ook persoonlijk. "Ik snap niet wat hij bij deze fase doet. En waarom moet die man zich elke keer weer in het middelpunt van de belangstelling zetten? Hoe kan je zo zeker zijn dat dit strafschop is? Hoe is gewoon 'crazy'", sakkerde Riemer na de match.

Geen schorsing voor Riemer en Burgess

Het bondsparket riep Riemer op het matje. De coach van Anderlecht wordt niet geschorst, maar hij kreeg een waarschuwing. Daar bleef het dus bij, net als Christian Burgess. Die was na de match tegen Club Brugge ook scherp voor Jasper Vergrootte. Hij kreeg ook een waarschuwing.

Logische beslissing?

Meest recent

Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

9
9
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

40
40
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

91
91
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

71
71
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

32
32
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

64
64
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

223
223
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

106
106
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

55
55
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

382
382
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

251
251
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

580
580
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

86
86
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

148
148
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

428
428
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

353
353
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

187
187
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

195
195
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

145
145
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

114
114
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

519
519
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

97
97
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

357
357
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

149
149

Meer sportnieuws