Riemer en Burgess kennen 'straf' na uithaal richting refs

1123 stemmen
Riemer en Burgess kennen 'straf' na uithaal richting refs

RSC Anderlecht heeft zijn leidersplaats met succes verdedigd, maar heeft dat vooral te danken aan de uitschuiver van Union SG. Zelf verloor Paars-Wit immers ook op het veld van KRC Genk. En dat leidde tot de nodige frustraties bij coach Brian Riemer.

Het werd voor alle duidelijkheid een dik verdiende zege van Racing. Dat gaf Riemer achteraf ook eerlijk toe. Volgens de Deen had dat vooral te maken met een gebrek aan intensiteit bij zijn spelers, met name in de eerste helft. Al vertoonde RSCA bij momenten gewoonweg veel te weinig voetballend vermogen.

Daarnaast kreeg Paars-Wit ook af te rekenen met pech. In de slotminuten kreeg Killian Sardella de bal immers tegen de arm gespeeld in de zestien. Veel kon hij niet doen om het contact te voorkomen. Maar uiteindelijk werd toch een strafschop gegeven, waardoor de thuisploeg alsnog met de 2-1-zege aan de haal kon gaan.

LEES OOK: Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Riemer door het lint

Riemer was het echter totaal niet eens met die beslissing. Zo liet hij na het laatste fluitsignaal even zijn emoties de vrije loop. Het kwam zelfs tot een opstootje in de spelerstunnel, waardoor bij hij fysiek moest worden ingetoomd. En ook in zijn perscontacten achteraf hield de Deense trainer zich niet.

Daarbij viseerde hij scheidsrechter Jonathan Lardot ook persoonlijk. "Ik snap niet wat hij bij deze fase doet. En waarom moet die man zich elke keer weer in het middelpunt van de belangstelling zetten? Hoe kan je zo zeker zijn dat dit strafschop is? Hoe is gewoon 'crazy'", sakkerde Riemer na de match.

Geen schorsing voor Riemer en Burgess

Het bondsparket riep Riemer op het matje. De coach van Anderlecht wordt niet geschorst, maar hij kreeg een waarschuwing. Daar bleef het dus bij, net als Christian Burgess. Die was na de match tegen Club Brugge ook scherp voor Jasper Vergrootte. Hij kreeg ook een waarschuwing.

Logische beslissing?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

135
135
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

30
30
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

32
32
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

100
100
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

95
95
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

67
67
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

123
123
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

51
51
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

154
154
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

129
129
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

23
23
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

170
170
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

383
383
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

253
253
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

813
813
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

501
501
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

542
542
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

385
385
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

706
706
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

347
347
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

541
541
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2233
2233
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

194
194

Meer sportnieuws