Riemer en Burgess kennen 'straf' na uithaal richting refs

door
Riemer en Burgess kennen 'straf' na uithaal richting refs

RSC Anderlecht heeft zijn leidersplaats met succes verdedigd, maar heeft dat vooral te danken aan de uitschuiver van Union SG. Zelf verloor Paars-Wit immers ook op het veld van KRC Genk. En dat leidde tot de nodige frustraties bij coach Brian Riemer.

Het werd voor alle duidelijkheid een dik verdiende zege van Racing. Dat gaf Riemer achteraf ook eerlijk toe. Volgens de Deen had dat vooral te maken met een gebrek aan intensiteit bij zijn spelers, met name in de eerste helft. Al vertoonde RSCA bij momenten gewoonweg veel te weinig voetballend vermogen.

Daarnaast kreeg Paars-Wit ook af te rekenen met pech. In de slotminuten kreeg Killian Sardella de bal immers tegen de arm gespeeld in de zestien. Veel kon hij niet doen om het contact te voorkomen. Maar uiteindelijk werd toch een strafschop gegeven, waardoor de thuisploeg alsnog met de 2-1-zege aan de haal kon gaan.

LEES OOK: Luis Oliveira is terug: Belgische ex-topspits opnieuw coach

Riemer door het lint

Riemer was het echter totaal niet eens met die beslissing. Zo liet hij na het laatste fluitsignaal even zijn emoties de vrije loop. Het kwam zelfs tot een opstootje in de spelerstunnel, waardoor bij hij fysiek moest worden ingetoomd. En ook in zijn perscontacten achteraf hield de Deense trainer zich niet.

Daarbij viseerde hij scheidsrechter Jonathan Lardot ook persoonlijk. "Ik snap niet wat hij bij deze fase doet. En waarom moet die man zich elke keer weer in het middelpunt van de belangstelling zetten? Hoe kan je zo zeker zijn dat dit strafschop is? Hoe is gewoon 'crazy'", sakkerde Riemer na de match.

Geen schorsing voor Riemer en Burgess

Het bondsparket riep Riemer op het matje. De coach van Anderlecht wordt niet geschorst, maar hij kreeg een waarschuwing. Daar bleef het dus bij, net als Christian Burgess. Die was na de match tegen Club Brugge ook scherp voor Jasper Vergrootte. Hij kreeg ook een waarschuwing.

Logische beslissing?

Meest recent

Seys maakt zijn rapport op na examen tegen Yamal

Club Brugge heeft woensdagavond indruk gemaakt door in de Champions League FC Barcelona in bedwang ...

1
1
"Grootste smet ooit"-Van Gucht doet spraakmakende onthulling

Hij is niet enkel bekend als de enthousiaste sportpresentator die onder meer wielerverslaggeving met ...

2
2
Emilio Ferrera verrast met nieuwe Belgische club

Emilio Ferrera is en blijft een zeer opgemerkte figuur in de Belgische voetbalwereld. Hij passeerde ...

11
11
Vanhaezebrouck prijst 'onvoorstelbare' Club-speler

Club Brugge beleefde een zeer memorabele avond in de Champions League. Het slaagde erin om op ...

135
135
'Club heeft volgende miljoenentransfer in het vizier'

Maar liefst 80 miljoen euro haalde Club Brugge in de zomer op met de verkoop van Maxim De Cuyper, ...

174
174
STVV en Anderlecht jubelen na nieuws uit Japan

Bijna halfweg de reguliere competitie draaien er nog altijd enkele verrassende teams mee in de top ...

158
158
'Geen Hayen, wel andere ex-pion van Club voor Celtic'

Club Brugge leefde de laatste weken tussen hoop en vrees, want plots leek de kans reëel dat ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Domper voor Bayern, comeback ex-Rode Duivel'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

112
112
VAR-expert velt oordeel over afgekeurde goal Vermant

Club Brugge leek op weg naar een stuntzege tegen FC Barcelona, maar de 4-3 van Romeo Vermant werd ...

427
427
Chelsea zit in zak en as na nieuwe deceptie Lavia

Romeo Lavia is één van de grootste Belgische talenten, maar de middenvelder kampt met ...

94
94
Club Brugge briest toch na Barça: “Geen enkel idee!”

Club Brugge zorgde voor een enorme stunt in de Champions League door 3-3 gelijk te spelen tegen FC ...

257
257
Heymans onthult waarom hij Genk boven buitenland verkoos

Door een vervelende blessure heeft het enkele maanden geduurd, maar de laatste weken drukt Daan ...

84
84
Henry met tirade over Barça: "Alle respect voor Club..."

Club Brugge heeft woensdag voor het meest spraakmakende resultaat van de avond in de Champions ...

123
123
'Anderlecht neemt beslissing over terugkeer Duranville'

Anderlecht was in de zomer al zeer actief op de transfermarkt, maar desondanks lijkt de kans groot ...

250
250
'Lucas Stassin in januari naar Premier League'

De voorbije maanden werd Lucas Stassin nadrukkelijk naar voor geschoven als een potentiële Rode ...

72
72
Eén dissonant in geweldige Club-Barça: "Geen goede score"

Club Brugge gaat over de tongen in Europa, want het zorgde voor een spectaculaire avond tegen FC ...

371
371
Selectie Rode Duivels: 3 enorme verrassingen op komst?

Binnenkort moeten de Rode Duivels hun WK-ticket definitief over de streep zien te trekken. Daarvoor ...

244
244
Mechele onder de indruk: "Dat zie je niet in België"

Club Brugge had het defensief zeker niet makkelijk tegen FC Barcelona. Het speelde zeker niet slecht ...

256
256
Fink met verrassende uitspraak: “Sterker dan de Serie A"

KRC Genk speelt vanavond tegen Sporting Braga. Dat is een pittige tegenstander en de Limburgers gaan ...

67
67
Van Basten ontploft na duel Club Brugge: “Schandalig!”

Club Brugge speelde een bijzonder goede partij tegen FC Barcelona. Blauw-Zwart juichte nog eens twee ...

1063
1063
Luis Oliveira is terug: Belgische ex-topspits opnieuw coach

De jonge garde onder jullie zal Luis Oliveira wellicht niet kennen. Hij was pakweg dertig jaar ...

80
80
‘Antwerp davert: ex-Club Brugge coach staat al klaar’

Antwerp wankelt en de druk op Stef Wils piekt. De vijf trainers die in juni nog op de shortlist ...

1650
1650
Yamal reageert op Brugs gefluit, Flick vol lof over Club

FC Barcelona speelde 3-3 op het veld van Club Brugge. Dat was alles bij elkaar een verdiende ...

793
793
Croonen zet puntjes op de i over geruchten Fink

KRC Genk is de laatste weken weer beter bezig. De Limburgers leggen goede resultaten neer en over ...

220
220
Club Brugge maakt indruk: Spaanse pers ziet twee uitblinkers

Club Brugge heeft héél veel indruk gemaakt tegen FC Barcelona. De Catalanen zagen af ...

1129
1129

Meer sportnieuws