Riemer en Burgess kennen 'straf' na uithaal richting refs

door
Riemer en Burgess kennen 'straf' na uithaal richting refs

RSC Anderlecht heeft zijn leidersplaats met succes verdedigd, maar heeft dat vooral te danken aan de uitschuiver van Union SG. Zelf verloor Paars-Wit immers ook op het veld van KRC Genk. En dat leidde tot de nodige frustraties bij coach Brian Riemer.

Het werd voor alle duidelijkheid een dik verdiende zege van Racing. Dat gaf Riemer achteraf ook eerlijk toe. Volgens de Deen had dat vooral te maken met een gebrek aan intensiteit bij zijn spelers, met name in de eerste helft. Al vertoonde RSCA bij momenten gewoonweg veel te weinig voetballend vermogen.

Daarnaast kreeg Paars-Wit ook af te rekenen met pech. In de slotminuten kreeg Killian Sardella de bal immers tegen de arm gespeeld in de zestien. Veel kon hij niet doen om het contact te voorkomen. Maar uiteindelijk werd toch een strafschop gegeven, waardoor de thuisploeg alsnog met de 2-1-zege aan de haal kon gaan.

LEES OOK: 'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Riemer door het lint

Riemer was het echter totaal niet eens met die beslissing. Zo liet hij na het laatste fluitsignaal even zijn emoties de vrije loop. Het kwam zelfs tot een opstootje in de spelerstunnel, waardoor bij hij fysiek moest worden ingetoomd. En ook in zijn perscontacten achteraf hield de Deense trainer zich niet.

Daarbij viseerde hij scheidsrechter Jonathan Lardot ook persoonlijk. "Ik snap niet wat hij bij deze fase doet. En waarom moet die man zich elke keer weer in het middelpunt van de belangstelling zetten? Hoe kan je zo zeker zijn dat dit strafschop is? Hoe is gewoon 'crazy'", sakkerde Riemer na de match.

Geen schorsing voor Riemer en Burgess

Het bondsparket riep Riemer op het matje. De coach van Anderlecht wordt niet geschorst, maar hij kreeg een waarschuwing. Daar bleef het dus bij, net als Christian Burgess. Die was na de match tegen Club Brugge ook scherp voor Jasper Vergrootte. Hij kreeg ook een waarschuwing.

Logische beslissing?

Meest recent

WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

83
83
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

222
222
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

11
11
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

223
223
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

91
91
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

942
942
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

24
24
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

83
83
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

148
148
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

25
25
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

142
142
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

117
117
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

229
229
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

185
185
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

72
72
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

28
28
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

293
293
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

356
356
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

30
30
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

381
381
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

46
46
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

329
329
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

229
229
Tinder-match met Van Gucht krijgt hallucinante wending

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

41
41
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

81
81

Meer sportnieuws