Incident in spelerstunnel Genk: Riemer verliest controle

door stemmen
Incident in spelerstunnel Genk: Riemer verliest controle

RSC Anderlecht slaagde er in de Champions' Play-Offs vooralsnog niet in om punten te rapen buitenshuis. Zo werd zaterdagavond ook op het veld van KRC Genk verloren: 2-1. Achteraf was de sfeer in het Brusselse kamp dan ook behoorlijk bedrukt.

Bij de thuisploeg was het uiteraard groot feest na het laatste fluitsignaal. Terecht. De wedstrijd werd uiteindelijk beslist na een discutabele penalty, maar Genk was met voorsprong de betere ploeg en verdiende de zege dubbel en dik. Coach Wouter Vrancken pakte dan ook uit met een heuse vreugdedans toen werd afgefloten.

De beelden deden wat denken aan zijn collega bij Anderlecht. Een week eerder ging Brian Riemer immers ook helemaal los toen zijn ploeg eindelijk kon winnen van Union SG en zo de leidersplaats overnam. Maar het contrast kon zaterdagavond bijna niet groter zijn bij de Deense trainer.

Aan de rust was Riemer al meteen de catacomben ingedoken, zelfs nog voor officieel werd afgefloten. En ook vlak na de match maakte hij zich rechtstreeks uit de voeten. Het groeten van de supporters, troosten van zijn spelers en feliciteren van de tegenstander liet hij dus aan zich voorbij gaan.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

Clash in catacomben

In de spelerstunnel kwam het echter tot een incident met de duidelijk teleurgestelde coach. Zo registreerden de camera's hoe hij terugliep in de richting van het veld. Vervolgens kwam het tot een pittige discussie, waarbij Riemer zelfs in bedwang gehouden moest worden door één van zijn assistenten.

Ook op de persconferentie was duidelijk nog gepikeerd. Over de exacte aanleiding van het incident werd vooralsnog niet gecommuniceerd. Volgens Het Laatste Nieuws was er naar verluidt sprake van provocaties bij het Genkse bestuur. Maar dat wordt bij de Limburgse club nadrukkelijk ontkend.

Toppen van tenen

In ieder geval is het duidelijk dat Riemer last heeft met de hevige emoties die met de titelstrijd gepaard gaan, zeker in zo'n intense mini-competitie als de Champions' Play-Offs. De ene week staat hij uitzinnig van vreugde te springen op het veld, de andere week kan hij niet snel genoeg uit beeld verdwijnen. "Het is duidelijk dat de Deen op de toppen van z’n tenen loopt. Het gewicht van de Champions’ play-offs eist z’n tol en we zijn nog niet eens halfweg", schrijft men bij HLN. Riemer zal zich dus moeten herpakken, zijn nervositeit kan immers ook een invloed gaan hebben op zijn spelersgroep.

Screenshots: Eleven Sports/DAZN

Riemer is geen geschikte coach voor deze situatie ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

17
17
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

26
26
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

62
62
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

52
52
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

147
147
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

167
167
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

129
129
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

120
120
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

463
463
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

675
675
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

401
401
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

207
207
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

121
121
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

413
413
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

297
297
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

436
436
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws