Incident in spelerstunnel Genk: Riemer verliest controle

1874
Incident in spelerstunnel Genk: Riemer verliest controle

RSC Anderlecht slaagde er in de Champions' Play-Offs vooralsnog niet in om punten te rapen buitenshuis. Zo werd zaterdagavond ook op het veld van KRC Genk verloren: 2-1. Achteraf was de sfeer in het Brusselse kamp dan ook behoorlijk bedrukt.

Bij de thuisploeg was het uiteraard groot feest na het laatste fluitsignaal. Terecht. De wedstrijd werd uiteindelijk beslist na een discutabele penalty, maar Genk was met voorsprong de betere ploeg en verdiende de zege dubbel en dik. Coach Wouter Vrancken pakte dan ook uit met een heuse vreugdedans toen werd afgefloten.

De beelden deden wat denken aan zijn collega bij Anderlecht. Een week eerder ging Brian Riemer immers ook helemaal los toen zijn ploeg eindelijk kon winnen van Union SG en zo de leidersplaats overnam. Maar het contrast kon zaterdagavond bijna niet groter zijn bij de Deense trainer.

Aan de rust was Riemer al meteen de catacomben ingedoken, zelfs nog voor officieel werd afgefloten. En ook vlak na de match maakte hij zich rechtstreeks uit de voeten. Het groeten van de supporters, troosten van zijn spelers en feliciteren van de tegenstander liet hij dus aan zich voorbij gaan.

LEES OOK: Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Clash in catacomben

In de spelerstunnel kwam het echter tot een incident met de duidelijk teleurgestelde coach. Zo registreerden de camera's hoe hij terugliep in de richting van het veld. Vervolgens kwam het tot een pittige discussie, waarbij Riemer zelfs in bedwang gehouden moest worden door één van zijn assistenten.

Ook op de persconferentie was duidelijk nog gepikeerd. Over de exacte aanleiding van het incident werd vooralsnog niet gecommuniceerd. Volgens Het Laatste Nieuws was er naar verluidt sprake van provocaties bij het Genkse bestuur. Maar dat wordt bij de Limburgse club nadrukkelijk ontkend.

Toppen van tenen

In ieder geval is het duidelijk dat Riemer last heeft met de hevige emoties die met de titelstrijd gepaard gaan, zeker in zo'n intense mini-competitie als de Champions' Play-Offs. De ene week staat hij uitzinnig van vreugde te springen op het veld, de andere week kan hij niet snel genoeg uit beeld verdwijnen. "Het is duidelijk dat de Deen op de toppen van z’n tenen loopt. Het gewicht van de Champions’ play-offs eist z’n tol en we zijn nog niet eens halfweg", schrijft men bij HLN. Riemer zal zich dus moeten herpakken, zijn nervositeit kan immers ook een invloed gaan hebben op zijn spelersgroep.

Screenshots: Eleven Sports/DAZN

Riemer is geen geschikte coach voor deze situatie ...

Meest recent

Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

29
29
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

13
13
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

58
58
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

165
165
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

30
30
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

11
11
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

62
62
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

56
56
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

93
93
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

119
119
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

252
252
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

464
464
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

209
209
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

165
165
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

438
438
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

76
76
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

406
406
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

48
48
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

70
70
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

125
125
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

282
282
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

30
30
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

83
83
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

153
153
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

22
22

Meer sportnieuws