Incident in spelerstunnel Genk: Riemer verliest controle

door
Incident in spelerstunnel Genk: Riemer verliest controle

RSC Anderlecht slaagde er in de Champions' Play-Offs vooralsnog niet in om punten te rapen buitenshuis. Zo werd zaterdagavond ook op het veld van KRC Genk verloren: 2-1. Achteraf was de sfeer in het Brusselse kamp dan ook behoorlijk bedrukt.

Bij de thuisploeg was het uiteraard groot feest na het laatste fluitsignaal. Terecht. De wedstrijd werd uiteindelijk beslist na een discutabele penalty, maar Genk was met voorsprong de betere ploeg en verdiende de zege dubbel en dik. Coach Wouter Vrancken pakte dan ook uit met een heuse vreugdedans toen werd afgefloten.

De beelden deden wat denken aan zijn collega bij Anderlecht. Een week eerder ging Brian Riemer immers ook helemaal los toen zijn ploeg eindelijk kon winnen van Union SG en zo de leidersplaats overnam. Maar het contrast kon zaterdagavond bijna niet groter zijn bij de Deense trainer.

Aan de rust was Riemer al meteen de catacomben ingedoken, zelfs nog voor officieel werd afgefloten. En ook vlak na de match maakte hij zich rechtstreeks uit de voeten. Het groeten van de supporters, troosten van zijn spelers en feliciteren van de tegenstander liet hij dus aan zich voorbij gaan.

LEES OOK: KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

Clash in catacomben

In de spelerstunnel kwam het echter tot een incident met de duidelijk teleurgestelde coach. Zo registreerden de camera's hoe hij terugliep in de richting van het veld. Vervolgens kwam het tot een pittige discussie, waarbij Riemer zelfs in bedwang gehouden moest worden door één van zijn assistenten.

Ook op de persconferentie was duidelijk nog gepikeerd. Over de exacte aanleiding van het incident werd vooralsnog niet gecommuniceerd. Volgens Het Laatste Nieuws was er naar verluidt sprake van provocaties bij het Genkse bestuur. Maar dat wordt bij de Limburgse club nadrukkelijk ontkend.

Toppen van tenen

In ieder geval is het duidelijk dat Riemer last heeft met de hevige emoties die met de titelstrijd gepaard gaan, zeker in zo'n intense mini-competitie als de Champions' Play-Offs. De ene week staat hij uitzinnig van vreugde te springen op het veld, de andere week kan hij niet snel genoeg uit beeld verdwijnen. "Het is duidelijk dat de Deen op de toppen van z’n tenen loopt. Het gewicht van de Champions’ play-offs eist z’n tol en we zijn nog niet eens halfweg", schrijft men bij HLN. Riemer zal zich dus moeten herpakken, zijn nervositeit kan immers ook een invloed gaan hebben op zijn spelersgroep.

Screenshots: Eleven Sports/DAZN

🚀

Riemer is geen geschikte coach voor deze situatie ...

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

31
31
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

30
30
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

63
63
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

30
30
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

27
27
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

139
139
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

55
55
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

189
189
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

29
29
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

577
577
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

248
248
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

202
202
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

103
103
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

108
108
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

65
65
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

116
116
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

742
742
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

198
198
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

330
330
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

51
51
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

694
694
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

284
284
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

151
151

Meer sportnieuws