Incident in spelerstunnel Genk: Riemer verliest controle

door
Incident in spelerstunnel Genk: Riemer verliest controle

RSC Anderlecht slaagde er in de Champions' Play-Offs vooralsnog niet in om punten te rapen buitenshuis. Zo werd zaterdagavond ook op het veld van KRC Genk verloren: 2-1. Achteraf was de sfeer in het Brusselse kamp dan ook behoorlijk bedrukt.

Bij de thuisploeg was het uiteraard groot feest na het laatste fluitsignaal. Terecht. De wedstrijd werd uiteindelijk beslist na een discutabele penalty, maar Genk was met voorsprong de betere ploeg en verdiende de zege dubbel en dik. Coach Wouter Vrancken pakte dan ook uit met een heuse vreugdedans toen werd afgefloten.

De beelden deden wat denken aan zijn collega bij Anderlecht. Een week eerder ging Brian Riemer immers ook helemaal los toen zijn ploeg eindelijk kon winnen van Union SG en zo de leidersplaats overnam. Maar het contrast kon zaterdagavond bijna niet groter zijn bij de Deense trainer.

Aan de rust was Riemer al meteen de catacomben ingedoken, zelfs nog voor officieel werd afgefloten. En ook vlak na de match maakte hij zich rechtstreeks uit de voeten. Het groeten van de supporters, troosten van zijn spelers en feliciteren van de tegenstander liet hij dus aan zich voorbij gaan.

LEES OOK: Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

Clash in catacomben

In de spelerstunnel kwam het echter tot een incident met de duidelijk teleurgestelde coach. Zo registreerden de camera's hoe hij terugliep in de richting van het veld. Vervolgens kwam het tot een pittige discussie, waarbij Riemer zelfs in bedwang gehouden moest worden door één van zijn assistenten.

Ook op de persconferentie was duidelijk nog gepikeerd. Over de exacte aanleiding van het incident werd vooralsnog niet gecommuniceerd. Volgens Het Laatste Nieuws was er naar verluidt sprake van provocaties bij het Genkse bestuur. Maar dat wordt bij de Limburgse club nadrukkelijk ontkend.

Toppen van tenen

In ieder geval is het duidelijk dat Riemer last heeft met de hevige emoties die met de titelstrijd gepaard gaan, zeker in zo'n intense mini-competitie als de Champions' Play-Offs. De ene week staat hij uitzinnig van vreugde te springen op het veld, de andere week kan hij niet snel genoeg uit beeld verdwijnen. "Het is duidelijk dat de Deen op de toppen van z’n tenen loopt. Het gewicht van de Champions’ play-offs eist z’n tol en we zijn nog niet eens halfweg", schrijft men bij HLN. Riemer zal zich dus moeten herpakken, zijn nervositeit kan immers ook een invloed gaan hebben op zijn spelersgroep.

Screenshots: Eleven Sports/DAZN

Riemer is geen geschikte coach voor deze situatie ...

Meest recent

Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

1
1
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

8
8
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

96
96
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

108
108
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

78
78
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

51
51
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

30
30
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

244
244
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

66
66
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

90
90
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

280
280
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

144
144
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

174
174
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

56
56
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

84
84
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

399
399
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

180
180
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

965
965
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

160
160
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

93
93
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

331
331
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

100
100
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

463
463
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

255
255
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

80
80

Meer sportnieuws