Verrassing in basiself Antwerp, Cercle-smaakmaker op de bank

105
Verrassing in basiself Antwerp, Cercle-smaakmaker op de bank

Titelverdediger Antwerp FC is met 0 op 9 dramatisch aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Great Old wil zich zondagmiddag dan ook herpakken tegen het vervelende Cercle Brugge. Scheidsrechter Nathan Verboomen fluit de wedstrijd in het Jan Breydel-stadion om 13u30 op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisploegen aan beide zijde. Cercle is alvast sterk aan de PO's begonnen. Met 5 op 9 vertolkt het zijn rol als scherprechter perfect. Groen-Zwart mag zelfs stiekem dromen van een Europees ticket. Maar dan kan het zondagmiddag best winnen tegen Antwerp.

Coach Muslic rekent daarvoor op grotendeels de gekende namen. Somers is opnieuw van de partij en start logischerwijs in de basis, het is Lemaréchal die verrassend genoeg plaats moet maken. Voorin kan topschutter Denkey rekenen op de steun van Augusto en Minda.

LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Matazo aan aftrap

Antwerp gaat voor de tweede week op rij op bezoek in het Jan Breydel-stadion. Vorig weekend verloor het er van Club Brugge, waardoor RAFC met 0 op 9 achterblijft. Hierdoor is de uitredende kampioen zelfs weggezakt naar de laatste plaats in de Champions' Play-Offs.

Zondag moet dan ook een gepaste reactie volgen tegen Cercle. Coach Van Bommel liet eerder deze week verstaan dat hij oplossingen zoekt, maar ook niet van plan is om alles om te gooien. Achterin houdt hij dan ook vast aan dezelfde namens als tegen Club.

Hoger op het veld schuift de Nederlander wel met zijn pionnen. Zo mag Matazo eindelijk nog een starten. De winteraanwinst kwam tot dusver amper aan bod, maar neemt nu plaats op het middenveld naast Keita. Voor het controlerende duo krijgt Ondrejka dan weer de voorkeur op Ekkelenkamp.

Wie wint?

Meest recent

Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

1
1
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

76
76
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

232
232
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

120
120
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

182
182
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

117
117
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

49
49
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

195
195
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

78
78
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

103
103
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

32
32
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

212
212
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

156
156
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

52
52
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

180
180
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1092
1092
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

90
90
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

208
208
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

105
105
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

192
192
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

201
201
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

48
48
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

85
85

Meer sportnieuws