Verrassing in basiself Antwerp, Cercle-smaakmaker op de bank

door
Verrassing in basiself Antwerp, Cercle-smaakmaker op de bank

Titelverdediger Antwerp FC is met 0 op 9 dramatisch aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Great Old wil zich zondagmiddag dan ook herpakken tegen het vervelende Cercle Brugge. Scheidsrechter Nathan Verboomen fluit de wedstrijd in het Jan Breydel-stadion om 13u30 op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisploegen aan beide zijde. Cercle is alvast sterk aan de PO's begonnen. Met 5 op 9 vertolkt het zijn rol als scherprechter perfect. Groen-Zwart mag zelfs stiekem dromen van een Europees ticket. Maar dan kan het zondagmiddag best winnen tegen Antwerp.

Coach Muslic rekent daarvoor op grotendeels de gekende namen. Somers is opnieuw van de partij en start logischerwijs in de basis, het is Lemaréchal die verrassend genoeg plaats moet maken. Voorin kan topschutter Denkey rekenen op de steun van Augusto en Minda.

LEES OOK: 'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Matazo aan aftrap

Antwerp gaat voor de tweede week op rij op bezoek in het Jan Breydel-stadion. Vorig weekend verloor het er van Club Brugge, waardoor RAFC met 0 op 9 achterblijft. Hierdoor is de uitredende kampioen zelfs weggezakt naar de laatste plaats in de Champions' Play-Offs.

Zondag moet dan ook een gepaste reactie volgen tegen Cercle. Coach Van Bommel liet eerder deze week verstaan dat hij oplossingen zoekt, maar ook niet van plan is om alles om te gooien. Achterin houdt hij dan ook vast aan dezelfde namens als tegen Club.

Hoger op het veld schuift de Nederlander wel met zijn pionnen. Zo mag Matazo eindelijk nog een starten. De winteraanwinst kwam tot dusver amper aan bod, maar neemt nu plaats op het middenveld naast Keita. Voor het controlerende duo krijgt Ondrejka dan weer de voorkeur op Ekkelenkamp.

Wie wint?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

95
95
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

45
45
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

835
835
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

82
82
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

24
24
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

70
70
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

153
153
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

41
41
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

93
93
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

38
38
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

36
36
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

138
138
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

69
69
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

253
253
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

64
64
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

72
72
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

84
84
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

76
76
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

109
109
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

492
492
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

36
36
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

84
84
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

257
257
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

46
46
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

68
68

Meer sportnieuws