Verrassing in basiself Antwerp, Cercle-smaakmaker op de bank

door
Verrassing in basiself Antwerp, Cercle-smaakmaker op de bank

Titelverdediger Antwerp FC is met 0 op 9 dramatisch aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Great Old wil zich zondagmiddag dan ook herpakken tegen het vervelende Cercle Brugge. Scheidsrechter Nathan Verboomen fluit de wedstrijd in het Jan Breydel-stadion om 13u30 op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisploegen aan beide zijde. Cercle is alvast sterk aan de PO's begonnen. Met 5 op 9 vertolkt het zijn rol als scherprechter perfect. Groen-Zwart mag zelfs stiekem dromen van een Europees ticket. Maar dan kan het zondagmiddag best winnen tegen Antwerp.

Coach Muslic rekent daarvoor op grotendeels de gekende namen. Somers is opnieuw van de partij en start logischerwijs in de basis, het is Lemaréchal die verrassend genoeg plaats moet maken. Voorin kan topschutter Denkey rekenen op de steun van Augusto en Minda.

LEES OOK: Sneeuwfiasco in JPL: Lardot geeft opmerkelijke reactie

Matazo aan aftrap

Antwerp gaat voor de tweede week op rij op bezoek in het Jan Breydel-stadion. Vorig weekend verloor het er van Club Brugge, waardoor RAFC met 0 op 9 achterblijft. Hierdoor is de uitredende kampioen zelfs weggezakt naar de laatste plaats in de Champions' Play-Offs.

Zondag moet dan ook een gepaste reactie volgen tegen Cercle. Coach Van Bommel liet eerder deze week verstaan dat hij oplossingen zoekt, maar ook niet van plan is om alles om te gooien. Achterin houdt hij dan ook vast aan dezelfde namens als tegen Club.

Hoger op het veld schuift de Nederlander wel met zijn pionnen. Zo mag Matazo eindelijk nog een starten. De winteraanwinst kwam tot dusver amper aan bod, maar neemt nu plaats op het middenveld naast Keita. Voor het controlerende duo krijgt Ondrejka dan weer de voorkeur op Ekkelenkamp.

Wie wint?

Meest recent

Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

4
4
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

40
40
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

31
31
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

66
66
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

49
49
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

61
61
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

190
190
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

31
31
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

326
326
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

238
238
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

91
91
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

129
129
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

225
225
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

92
92
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

67
67
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

143
143
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

39
39
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

339
339
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

135
135
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

450
450
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

135
135
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

237
237
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

327
327

Meer sportnieuws