Verrassing in basiself Antwerp, Cercle-smaakmaker op de bank

door
Verrassing in basiself Antwerp, Cercle-smaakmaker op de bank

Titelverdediger Antwerp FC is met 0 op 9 dramatisch aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Great Old wil zich zondagmiddag dan ook herpakken tegen het vervelende Cercle Brugge. Scheidsrechter Nathan Verboomen fluit de wedstrijd in het Jan Breydel-stadion om 13u30 op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisploegen aan beide zijde. Cercle is alvast sterk aan de PO's begonnen. Met 5 op 9 vertolkt het zijn rol als scherprechter perfect. Groen-Zwart mag zelfs stiekem dromen van een Europees ticket. Maar dan kan het zondagmiddag best winnen tegen Antwerp.

Coach Muslic rekent daarvoor op grotendeels de gekende namen. Somers is opnieuw van de partij en start logischerwijs in de basis, het is Lemaréchal die verrassend genoeg plaats moet maken. Voorin kan topschutter Denkey rekenen op de steun van Augusto en Minda.

LEES OOK: Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Matazo aan aftrap

Antwerp gaat voor de tweede week op rij op bezoek in het Jan Breydel-stadion. Vorig weekend verloor het er van Club Brugge, waardoor RAFC met 0 op 9 achterblijft. Hierdoor is de uitredende kampioen zelfs weggezakt naar de laatste plaats in de Champions' Play-Offs.

Zondag moet dan ook een gepaste reactie volgen tegen Cercle. Coach Van Bommel liet eerder deze week verstaan dat hij oplossingen zoekt, maar ook niet van plan is om alles om te gooien. Achterin houdt hij dan ook vast aan dezelfde namens als tegen Club.

Hoger op het veld schuift de Nederlander wel met zijn pionnen. Zo mag Matazo eindelijk nog een starten. De winteraanwinst kwam tot dusver amper aan bod, maar neemt nu plaats op het middenveld naast Keita. Voor het controlerende duo krijgt Ondrejka dan weer de voorkeur op Ekkelenkamp.

Wie wint?

Meest recent

Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

6
6
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

5
5
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

75
75
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

36
36
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

121
121
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

96
96
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

192
192
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

233
233
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

193
193
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

89
89
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

118
118
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

89
89
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

115
115
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

103
103
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

152
152
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

46
46
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

171
171
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

247
247
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

536
536
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

480
480
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

360
360
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

347
347
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

206
206
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

178
178
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

112
112

Meer sportnieuws