Club kent mogelijke opponent, Villa ontsnapt na penalty's

259 stemmen
Club kent mogelijke opponent, Villa ontsnapt na penalty's

In de Conference League zijn de eerste halve finalisten bekend. Indien Club Brugge zich kan kwalificeren, wacht een duel tegen AFC Fiorentina. Dat wist zich na verlengingen te plaatsen tegen Viktoria Plzen. Topfavoriet Aston Villa kwam dan weer met de schrik vrij na een penaltyreeks tegen Lille OSC.

LEES OOK: Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Fiorentina - Plzen

De Italianen, vorig jaar nog verliezend finalist, waren de grote favoriet in hun kwartfinale. Maar in de heenmatch wist Plzen zijn kansen op een stunt meer dan gaaf te houden. Zo eindigde het duel in Tsjechië uiteindelijk op 0-0. En ook in de return hielden beide ploegen mekaar lange tijd op 0-0. Uiteindelijk kwam het zelfs tot verlengingen.

Daarin kon Fiorentina het laken dan toch naar zich toe trekken. Plzen had na in de 67ste minuut overigens rood gepakt en betaalde daar de tol voor. Gonzalez wist de score bij de start van de eerste verlenging te openen. Uiteindelijk legde Biraghi de 2-0-eindstand vast.

Fiorentina staat dus opnieuw in de halve finale. Daarin wacht mogelijk een confrontatie met Club Brugge, indien Blauw-Zwart het haalt van PAOK. Een lastige opponent dus, maar niet onhaalbaar. Met een tiende plaats in de Serie A is de club immers niet aan een groots seizoen bezig. Bovendien werden Italianen in de groepsfase lange tijd in bedwang gehouden door KRC Genk (2-2 thuis, 2-1 in Italië).

Lille - Aston Villa

De seizoensrevelatie uit de Premier League wordt bestempeld als de grote favoriet voor de eindzege, maar flirtte donderdag lange tijd met de uitschakeling. Lille kwam op eigen veld immers erg sterk voor de dag tegen Tielemans en co. De club uit Rijsel kon zelfs uitlopen tot een 2-0-voorsprong.

Maar in de slotfase liet de thuisdoelman de bal los, waarna Cash er 2-1 van kon maken. En dus kwam het tot verlengingen en zelfs strafschoppen. Daarin kroonde wereldkampioen Emi Martinez zich tot held. Eerst ontsnapte hij aan een rode kaart, om vervolgens de beslissende penalty te stoppen.

Club moet Fiorentina aankunnen over twee matchen ...

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

46
46
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

71
71
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

19
19
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

135
135
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

90
90
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

240
240
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

64
64
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

420
420
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

371
371
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

151
151
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

671
671
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

126
126
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

103
103
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

204
204
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

93
93
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

183
183
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws