'Van Bommel stevent af op breuk met Antwerp'

door
'Van Bommel stevent af op breuk met Antwerp'

Hoewel hij het hoofd zeker niet laat hangen maakte Mark van Bommel na de 3-0 nederlaag tegen Club Brugge een enigszins gelaten indruk. De immer beredeneerde coach van Antwerp lijkt alsmaar meer op weg naar de uitgang in Deurne-Noord.

Na de dubbel van vorig seizoen voegde Van Bommel afgelopen zomer ook nog de Supercup toe aan zijn palmares, terwijl er in de Champions League een stuntzege tegen zijn ex-club FC Barcelona werd geboekt. Daarmee won de Nederlander zowat alles wat er te winnen valt in België.

LEES OOK: ‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Van Bommel richting exit

Hoewel hij nog vastligt tot medio 2025 bij het stamnummer één, waar hij zich als trainer terug op de kaart zette na mislukte passages bij PSV en Wolfsburg, lijkt Van Bommel dan ook klaar om opnieuw een stapje hogerop te wagen. Dat wordt nu nogmaals bevestigd door Het Nieuwsblad.

"Het wordt steeds waarschijnlijker dat hij aan zijn laatste maanden op de Bosuil bezig is", klinkt het in de krant, die wel opmerkt dat Van Bommel van het bestuur zeker niet weg moet. Van een concrete aanbieding zou voorlopig ook geen sprake zijn, al lijkt dat slechts een kwestie van tijd.

Leegloop op de Bosuil

Niet alleen spreken zijn prestaties bij de Great Old voor zich, zijn reputatie als voormalig topvoetballer van onder meer Bayern München en AC Milan openen ongetwijfeld ook nog altijd deuren voor Van Bommel. Een tijdje geleden werd hij al eens gelinkt aan een verhuis naar Saudi-Arabië.

Ongeacht de afloop van het seizoen dreigen zijn ambities niet meer te passen bij de financiële situatie van Antwerp, dat de tering naar de nering moet zetten. Bovendien vertrekt assistent Andries Ulderink en is Marc Overmars geschorst. Hij mag dus niet mee zoeken naar een nieuwe T1.

Van Bommel is Antwerp ontgroeid

Meest recent

Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

6
6
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

39
39
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

46
46
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

61
61
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

36
36
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

34
34
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

83
83
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

59
59
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

296
296
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

271
271
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

238
238
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

21
21
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

92
92
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

206
206
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

93
93
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

66
66
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

231
231
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

356
356
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

84
84
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

286
286
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

285
285
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

327
327
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

291
291
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

55
55

Meer sportnieuws