Vincent Kompany slaat mea culpa: "Alle begrip voor"

door
Vincent Kompany slaat mea culpa:

Burnley speelt dit weekend tegen Brighton & Hove Albion. Coach Vincent Kompany ontbreekt door schorsing na zijn rode kaart tegen Chelsea. De Belgische manager had begrip voor de schorsing die hij kreeg.

Schorsing tegen Brighton

"Ik zei het al eerder, ik erkende volledig dat wat ik op dat moment zei niet weerspiegelde wat ik over de ref dacht. Als het gaat om het in twijfel trekken van de integriteit van iemand, denk ik dat dat te hard is en dat is niet wat ik bedoelde, dus die straf is logisch", aldus Kompany via de clubkanalen.

 "Ik kan klagen over het niveau van de scheidsrechters, en ik denk dat dat een terechte klacht is. Maar op dat moment kregen de emoties de overhand, dus ik begrijp de rode kaart. Het is jammer dat ik geschorst ben, want ik wil er zijn voor het team en in die zin is het iets dat mij waarschijnlijk zal irriteren op de dag", aldus de manager.

Fysieke Premier League

Voorts gaf hij ook nog zijn mening over de Premier League. Daar is het fysieke aspect volgens Kompany nog belangrijker geworden dan in de periode dat hij er speelde bij Manchester City.

"Door de manier waarop de competitie zich nu heeft ontwikkeld, kun je alle ervaring opdoen die je wilt, maar als je op dat veld gaat staan en je kunt niet rennen, veel succes. Het is gewoon onmogelijk. Die ervaring gecombineerd met de realiteit van de Premier League, je kunt het binnen je club laten groeien of het gaan kopen, maar het is erg duur en het is echt moeilijk om dat te doen", vertelde Kompany.

Gaat Burnley dit weekend punten pakken?

Meest recent

'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

4
4
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

28
28
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

56
56
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

87
87
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

104
104
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

243
243
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

141
141
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

198
198
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

168
168
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

121
121
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

114
114
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

361
361
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

401
401
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

367
367
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

85
85
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

406
406
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

247
247
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

334
334
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

110
110
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

689
689
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

364
364
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

392
392
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

595
595
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

324
324

Meer sportnieuws