'Genk heeft volgende miljoenentransfer al in handen'

door
'Genk heeft volgende miljoenentransfer al in handen'

KRC Genk heeft een belabberd seizoen achter de rug maar heeft zich op het juiste moment herpakt. Na een perfecte start in de Champions' Play-Offs, lijkt Racing zelfs weer een prominente rol te gaan spelen in de titelstrijd. Een aantal spelers haalt dan ook een hoog niveau.

In aanloop naar de PO's stonden behoorlijk wat vraagtekens achter Genk. Racing heeft immers een erg matig seizoen achter de rug en kon zich slechts op het nippertje voor de belangrijkste nacompetitie plaatsen, om maar te zwijgen over de salonremise in Westerlo.

Bovendien moest Vrancken het doen zonder verschillende (basis)pionnen. Luca Oyen, Christopher Bonsu Baah, Bryan Heynen en Yira Sor waren om uiteenlopende redenen niet beschikbaar in de eerste match. De trainer besloot dan ook om het over een andere boeg te gooien met zijn veldbezetting.

LEES OOK: 'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

IJzersterke Galarza

Zo koos hij voor drie centrale verdedigers en hoge vleugelbacks die een volledige flank voor hun rekening nemen. Die noodoplossing blijkt nu een zegen. Genk komt immers veel stabieler voor de dag en kan nu wél een resultaat vasthouden. Voorin floreren dan weer jongens als Bilal El Khannouss en Anouar Aït El Hadj.

Maar ook de middenvelders doen het goed in de nieuwe formatie, ondanks de afwezigheid van Heynen. Matias Galarza bijvoorbeeld, maakt al een tijdje indruk. De Argentijn kende een moeizame inloopperiode bij Racing. Maar in de voorbije maanden is hij uitgegroeid tot één van de krijgers in het elftal van Vrancken.

Toekomstige toptransfer

Galarza koppelt dan ook zijn fysieke vermogen aan de nodige technische kwaliteiten. Een profiel dus dat verschillende buitenlandse clubs aanspreekt. Podcaster en JPL-watcher Evert Winkelmans voorspelt dan ook een mooie transfer voor hem. "Ik ben lid van de Galarza-fanclub, hij is zo'n leuke voetballer. Hij heeft echt iets. Ik denk dat hij de volgende is die wel eens voor veel geld kan vertrekken", klonk het bij Barotelli.

Als Heynen weer fit is, moet Galarza sowieso blijven staan ...

Meest recent

Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

16
16
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

60
60
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

12
12
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

62
62
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

33
33
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

72
72
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

38
38
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

225
225
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

324
324
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

20
20
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

104
104
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

192
192
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

425
425
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

199
199
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

182
182
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

253
253
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1669
1669
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

281
281
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

497
497
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

1038
1038
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

234
234
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

333
333
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

734
734
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

48
48
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

586
586

Meer sportnieuws