'Genk heeft volgende miljoenentransfer al in handen'

door
'Genk heeft volgende miljoenentransfer al in handen'

KRC Genk heeft een belabberd seizoen achter de rug maar heeft zich op het juiste moment herpakt. Na een perfecte start in de Champions' Play-Offs, lijkt Racing zelfs weer een prominente rol te gaan spelen in de titelstrijd. Een aantal spelers haalt dan ook een hoog niveau.

In aanloop naar de PO's stonden behoorlijk wat vraagtekens achter Genk. Racing heeft immers een erg matig seizoen achter de rug en kon zich slechts op het nippertje voor de belangrijkste nacompetitie plaatsen, om maar te zwijgen over de salonremise in Westerlo.

Bovendien moest Vrancken het doen zonder verschillende (basis)pionnen. Luca Oyen, Christopher Bonsu Baah, Bryan Heynen en Yira Sor waren om uiteenlopende redenen niet beschikbaar in de eerste match. De trainer besloot dan ook om het over een andere boeg te gooien met zijn veldbezetting.

LEES OOK: ‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

IJzersterke Galarza

Zo koos hij voor drie centrale verdedigers en hoge vleugelbacks die een volledige flank voor hun rekening nemen. Die noodoplossing blijkt nu een zegen. Genk komt immers veel stabieler voor de dag en kan nu wél een resultaat vasthouden. Voorin floreren dan weer jongens als Bilal El Khannouss en Anouar Aït El Hadj.

Maar ook de middenvelders doen het goed in de nieuwe formatie, ondanks de afwezigheid van Heynen. Matias Galarza bijvoorbeeld, maakt al een tijdje indruk. De Argentijn kende een moeizame inloopperiode bij Racing. Maar in de voorbije maanden is hij uitgegroeid tot één van de krijgers in het elftal van Vrancken.

Toekomstige toptransfer

Galarza koppelt dan ook zijn fysieke vermogen aan de nodige technische kwaliteiten. Een profiel dus dat verschillende buitenlandse clubs aanspreekt. Podcaster en JPL-watcher Evert Winkelmans voorspelt dan ook een mooie transfer voor hem. "Ik ben lid van de Galarza-fanclub, hij is zo'n leuke voetballer. Hij heeft echt iets. Ik denk dat hij de volgende is die wel eens voor veel geld kan vertrekken", klonk het bij Barotelli.

Als Heynen weer fit is, moet Galarza sowieso blijven staan ...

Meest recent

Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

15
15
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

74
74
'Sibierski verbaast: Anderlecht dumpt steunpilaar'

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

121
121
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

65
65
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

87
87
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

26
26
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

51
51
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

98
98
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

47
47
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

193
193
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

19
19
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

78
78
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

141
141
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

182
182
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

124
124
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

81
81
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

64
64
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

115
115
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

83
83
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

341
341
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

400
400
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

367
367
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

25
25
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

114
114

Meer sportnieuws