Dante Vanzeir weldra terug actief in de Jupiler Pro League?

door
Dante Vanzeir weldra terug actief in de Jupiler Pro League?

Dante Vanzeir trok ongeveer anderhalf jaar geleden van Union SG naar New York Red Bull. De Belgische aanvaller kende een zeer woelig eerste seizoen, maar deze voetbaljaargang draait het zeer goed. Hij sprak bij La Dernière Heure over zijn toekomst.

LEES OOK: Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Goed bezig bij New York Red Bull

Vanzeir is zeer goed begonnen in de Major League Soccer. De teller staat tot op heden op 0 goals in 4 duels, maar hij deelde wel al 5 assists uit. Vanzeir ligt nog tot eind 2026 onder contract in New York.

Hij voelt zich daar zeer goed, maar de aanvaller ziet zich op termijn wel terugkeren naar Europa. "Ik denk er zeker aan om terug te keren naar Europa, maar wanneer weet ik nog niet. Ik weet zeker dat ik mijn carrière wil afsluiten in België of dichtbij België. Maar dat is voor de toekomst", zei de ex-speler van Union SG.

Rode Duivels

Onder Roberto Martinez mocht hij ook zijn debuut vieren bij de Rode Duivels. Voorlopig bleef het bij die ene interland. Toch wil de ex-speler van KV Mechelen en Beerschot op termijn ook nog eens zijn kans gaan bij de nationale ploeg. Een gezonde ambitie. 

"Ooit nog voor de Rode Duivels spelen is zeker een van mijn doelen. Maar ik wist dat de kans minder groot zou worden sinds ik er voor koos om in de MLS te gaan voetballen. Tenzij ik elk weekend schitter. Ik had nog geen contact met Domenico Tedesco", gaf hij ook toe.

Zal Vanzeir ooit nog Rode Duivel worden?

Meest recent

Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

0
0
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

68
68
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

140
140
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

101
101
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

181
181
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

420
420
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

316
316
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

269
269
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

296
296
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

196
196
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

314
314
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

254
254
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

506
506
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

550
550
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

371
371
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

509
509
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

322
322
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

352
352
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

83
83
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

367
367
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

300
300
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

229
229
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

393
393
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

150
150
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

119
119

Meer sportnieuws