TRANSFERUURTJE: 'Topkandidaat bij Club, Liverpool wil Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Topkandidaat bij Club, Liverpool wil Rode Duivel'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht maakt al volop plannen voor de volgende transferperiode. De Brusselaars gaan bijvoorbeeld met Sevilla FC onderhandelen omtrent een verlengd verblijf van huurlingen Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney. Daarnaast wordt ook al vers bloed gezocht. Zo bevestigt Het Laatste Nieuws de interesse in Oliver Sonne. Deze international van Peru is momenteel in Denemarken aan de slag bij Silkeborg. De rechtsback zou zo'n 1.5 miljoen euro moeten kosten.

KRC Genk zou komende zomer een nieuw speerpunt voor zijn aanvalslinie willen aantrekken. Volgens La Capitale mikken de Limburgers daarbij ook op één van de smaakmakers uit eigen land. Zo zou Wilfried Kanga op de verlanglijst staan. De 26-jarige Ivoriaan wordt momenteel gehuurd door Standard van Hertha BSC, zonder aankoopoptie. Een verlengd verblijf bij de Rouches zou volgens LDH niet aan de orde zijn.

Club Brugge blijft de markt afspeuren naar een nieuwe hoofdtrainer voor volgend seizoen. Daarbij zou Karel Geraerts nog steeds bovenaan de lijst staan. Volgens Westdeutsche Allgemeine Zeitung vonden zelfs al de eerste verkennende gesprekken plaats. Momenteel ligt Geraerts wel nog vast bij Schalke 04. Maar na het teleurstellende 0-0-gelijkspel van afgelopen weekend tegen Karslruher, wankelt zijn stoel nog wat meer in Gelsenkirchen.

Antwerp FC neemt na het seizoen allicht afscheid van Mandela Keita en zoekt dus een opvolger. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri staat Joseph Nonge alvast op de lijst. De 18-jarige Belg speelt momenteel bij Juventus, maar zou er komende zomer mogen vertrekken. Er heerst wel stevige concurrentie. Italiaanse bronnen melden namelijk dat AS Monaco en OGC Nice eveneens aan zijn mouw trekken.

Buitenland

Koni De Winter werd vorige week beloond voor zijn goede prestaties bij Genoa CFC met zijn debuut namens de Rode Duivels. En mogelijk levert hem dat ook een mooie zomertransfer op. Italiaanse bronnen melden dat er nog een verschillende clubs uit Engeland interesse hebben. Zo is er naar verluidt ook belangstelling van Brighton & Hove Albion, Leeds United, Leicester City, West Ham United en zelfs Liverpool FC.

Die laatste club is momenteel ook op zoek naar een opvolger voor coach Jürgen Klopp. Daarbij geldt Ruben Amorim als één van de topkandidaten. Volgens The Sun staat de Portugees ook open voor een nieuw avontuur, zelfs al wordt hij kampioen met Sporting CP. Bovendien zou de club uit Lissabon al een geschikte vervanger op het oog hebben. Zo zou Anthony Barry, assistent-coach bij Bayern München, volgens The Times bovenaan het lijstje staan.

Erling Haaland blijft gelinkt worden aan een verhuis naar Real Madrid op de langere termijn. Defensa Central gaat echter wel heel ver spreekt van een spectaculaire ruildeal tussen Real en Manchester City. Haaland zou naar Madrid verkassen, terwijl Vinicius Junior de omgekeerde richting zou maken. Er staat een vraagteken achter de toekomst van de Braziliaan in Bernabeu na de aanhoudende problemen met racisme in LaLiga. Desondanks lijkt zo'n deal bijzonder onwaarschijnlijk.

Geraerts is de ideale coach voor Club Brugge ...

Meest recent

Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

28
28
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

12
12
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

18
18
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

37
37
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

16
16
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

340
340
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

99
99
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

105
105
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

348
348
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

50
50
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

441
441
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

536
536
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

109
109
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

281
281
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

266
266
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

304
304
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

194
194
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

68
68
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

173
173
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

250
250
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

190
190
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

205
205
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

324
324
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

177
177

Meer sportnieuws