TRANSFERUURTJE: 'Topkandidaat bij Club, Liverpool wil Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Topkandidaat bij Club, Liverpool wil Rode Duivel'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht maakt al volop plannen voor de volgende transferperiode. De Brusselaars gaan bijvoorbeeld met Sevilla FC onderhandelen omtrent een verlengd verblijf van huurlingen Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney. Daarnaast wordt ook al vers bloed gezocht. Zo bevestigt Het Laatste Nieuws de interesse in Oliver Sonne. Deze international van Peru is momenteel in Denemarken aan de slag bij Silkeborg. De rechtsback zou zo'n 1.5 miljoen euro moeten kosten.

KRC Genk zou komende zomer een nieuw speerpunt voor zijn aanvalslinie willen aantrekken. Volgens La Capitale mikken de Limburgers daarbij ook op één van de smaakmakers uit eigen land. Zo zou Wilfried Kanga op de verlanglijst staan. De 26-jarige Ivoriaan wordt momenteel gehuurd door Standard van Hertha BSC, zonder aankoopoptie. Een verlengd verblijf bij de Rouches zou volgens LDH niet aan de orde zijn.

Club Brugge blijft de markt afspeuren naar een nieuwe hoofdtrainer voor volgend seizoen. Daarbij zou Karel Geraerts nog steeds bovenaan de lijst staan. Volgens Westdeutsche Allgemeine Zeitung vonden zelfs al de eerste verkennende gesprekken plaats. Momenteel ligt Geraerts wel nog vast bij Schalke 04. Maar na het teleurstellende 0-0-gelijkspel van afgelopen weekend tegen Karslruher, wankelt zijn stoel nog wat meer in Gelsenkirchen.

Antwerp FC neemt na het seizoen allicht afscheid van Mandela Keita en zoekt dus een opvolger. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri staat Joseph Nonge alvast op de lijst. De 18-jarige Belg speelt momenteel bij Juventus, maar zou er komende zomer mogen vertrekken. Er heerst wel stevige concurrentie. Italiaanse bronnen melden namelijk dat AS Monaco en OGC Nice eveneens aan zijn mouw trekken.

Buitenland

Koni De Winter werd vorige week beloond voor zijn goede prestaties bij Genoa CFC met zijn debuut namens de Rode Duivels. En mogelijk levert hem dat ook een mooie zomertransfer op. Italiaanse bronnen melden dat er nog een verschillende clubs uit Engeland interesse hebben. Zo is er naar verluidt ook belangstelling van Brighton & Hove Albion, Leeds United, Leicester City, West Ham United en zelfs Liverpool FC.

Die laatste club is momenteel ook op zoek naar een opvolger voor coach Jürgen Klopp. Daarbij geldt Ruben Amorim als één van de topkandidaten. Volgens The Sun staat de Portugees ook open voor een nieuw avontuur, zelfs al wordt hij kampioen met Sporting CP. Bovendien zou de club uit Lissabon al een geschikte vervanger op het oog hebben. Zo zou Anthony Barry, assistent-coach bij Bayern München, volgens The Times bovenaan het lijstje staan.

Erling Haaland blijft gelinkt worden aan een verhuis naar Real Madrid op de langere termijn. Defensa Central gaat echter wel heel ver spreekt van een spectaculaire ruildeal tussen Real en Manchester City. Haaland zou naar Madrid verkassen, terwijl Vinicius Junior de omgekeerde richting zou maken. Er staat een vraagteken achter de toekomst van de Braziliaan in Bernabeu na de aanhoudende problemen met racisme in LaLiga. Desondanks lijkt zo'n deal bijzonder onwaarschijnlijk.

Geraerts is de ideale coach voor Club Brugge ...

Meest recent

'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

50
50
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

30
30
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

117
117
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

27
27
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

83
83
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

98
98
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

171
171
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

59
59
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

407
407
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

318
318
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

254
254
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

264
264
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

214
214
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

41
41
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

64
64
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

45
45
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

170
170
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

115
115
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

30
30
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

228
228
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

270
270
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

67
67
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

148
148
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

482
482
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

69
69

Meer sportnieuws