TRANSFERUURTJE: 'Topkandidaat bij Club, Liverpool wil Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Topkandidaat bij Club, Liverpool wil Rode Duivel'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht maakt al volop plannen voor de volgende transferperiode. De Brusselaars gaan bijvoorbeeld met Sevilla FC onderhandelen omtrent een verlengd verblijf van huurlingen Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney. Daarnaast wordt ook al vers bloed gezocht. Zo bevestigt Het Laatste Nieuws de interesse in Oliver Sonne. Deze international van Peru is momenteel in Denemarken aan de slag bij Silkeborg. De rechtsback zou zo'n 1.5 miljoen euro moeten kosten.

KRC Genk zou komende zomer een nieuw speerpunt voor zijn aanvalslinie willen aantrekken. Volgens La Capitale mikken de Limburgers daarbij ook op één van de smaakmakers uit eigen land. Zo zou Wilfried Kanga op de verlanglijst staan. De 26-jarige Ivoriaan wordt momenteel gehuurd door Standard van Hertha BSC, zonder aankoopoptie. Een verlengd verblijf bij de Rouches zou volgens LDH niet aan de orde zijn.

Club Brugge blijft de markt afspeuren naar een nieuwe hoofdtrainer voor volgend seizoen. Daarbij zou Karel Geraerts nog steeds bovenaan de lijst staan. Volgens Westdeutsche Allgemeine Zeitung vonden zelfs al de eerste verkennende gesprekken plaats. Momenteel ligt Geraerts wel nog vast bij Schalke 04. Maar na het teleurstellende 0-0-gelijkspel van afgelopen weekend tegen Karslruher, wankelt zijn stoel nog wat meer in Gelsenkirchen.

Antwerp FC neemt na het seizoen allicht afscheid van Mandela Keita en zoekt dus een opvolger. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri staat Joseph Nonge alvast op de lijst. De 18-jarige Belg speelt momenteel bij Juventus, maar zou er komende zomer mogen vertrekken. Er heerst wel stevige concurrentie. Italiaanse bronnen melden namelijk dat AS Monaco en OGC Nice eveneens aan zijn mouw trekken.

Buitenland

Koni De Winter werd vorige week beloond voor zijn goede prestaties bij Genoa CFC met zijn debuut namens de Rode Duivels. En mogelijk levert hem dat ook een mooie zomertransfer op. Italiaanse bronnen melden dat er nog een verschillende clubs uit Engeland interesse hebben. Zo is er naar verluidt ook belangstelling van Brighton & Hove Albion, Leeds United, Leicester City, West Ham United en zelfs Liverpool FC.

Die laatste club is momenteel ook op zoek naar een opvolger voor coach Jürgen Klopp. Daarbij geldt Ruben Amorim als één van de topkandidaten. Volgens The Sun staat de Portugees ook open voor een nieuw avontuur, zelfs al wordt hij kampioen met Sporting CP. Bovendien zou de club uit Lissabon al een geschikte vervanger op het oog hebben. Zo zou Anthony Barry, assistent-coach bij Bayern München, volgens The Times bovenaan het lijstje staan.

Erling Haaland blijft gelinkt worden aan een verhuis naar Real Madrid op de langere termijn. Defensa Central gaat echter wel heel ver spreekt van een spectaculaire ruildeal tussen Real en Manchester City. Haaland zou naar Madrid verkassen, terwijl Vinicius Junior de omgekeerde richting zou maken. Er staat een vraagteken achter de toekomst van de Braziliaan in Bernabeu na de aanhoudende problemen met racisme in LaLiga. Desondanks lijkt zo'n deal bijzonder onwaarschijnlijk.

Geraerts is de ideale coach voor Club Brugge ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

45
45
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

15
15
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

316
316
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

26
26
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

16
16
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

132
132
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

125
125
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

100
100
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

42
42
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

164
164
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

34
34
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

128
128
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

540
540
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

308
308
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

284
284
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

253
253
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

49
49
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

248
248
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

79
79
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

466
466
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

303
303
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

111
111
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

102
102
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

142
142
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

434
434

Meer sportnieuws