TRANSFERUURTJE: 'Topkandidaat bij Club, Liverpool wil Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Topkandidaat bij Club, Liverpool wil Rode Duivel'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht maakt al volop plannen voor de volgende transferperiode. De Brusselaars gaan bijvoorbeeld met Sevilla FC onderhandelen omtrent een verlengd verblijf van huurlingen Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney. Daarnaast wordt ook al vers bloed gezocht. Zo bevestigt Het Laatste Nieuws de interesse in Oliver Sonne. Deze international van Peru is momenteel in Denemarken aan de slag bij Silkeborg. De rechtsback zou zo'n 1.5 miljoen euro moeten kosten.

KRC Genk zou komende zomer een nieuw speerpunt voor zijn aanvalslinie willen aantrekken. Volgens La Capitale mikken de Limburgers daarbij ook op één van de smaakmakers uit eigen land. Zo zou Wilfried Kanga op de verlanglijst staan. De 26-jarige Ivoriaan wordt momenteel gehuurd door Standard van Hertha BSC, zonder aankoopoptie. Een verlengd verblijf bij de Rouches zou volgens LDH niet aan de orde zijn.

Club Brugge blijft de markt afspeuren naar een nieuwe hoofdtrainer voor volgend seizoen. Daarbij zou Karel Geraerts nog steeds bovenaan de lijst staan. Volgens Westdeutsche Allgemeine Zeitung vonden zelfs al de eerste verkennende gesprekken plaats. Momenteel ligt Geraerts wel nog vast bij Schalke 04. Maar na het teleurstellende 0-0-gelijkspel van afgelopen weekend tegen Karslruher, wankelt zijn stoel nog wat meer in Gelsenkirchen.

Antwerp FC neemt na het seizoen allicht afscheid van Mandela Keita en zoekt dus een opvolger. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri staat Joseph Nonge alvast op de lijst. De 18-jarige Belg speelt momenteel bij Juventus, maar zou er komende zomer mogen vertrekken. Er heerst wel stevige concurrentie. Italiaanse bronnen melden namelijk dat AS Monaco en OGC Nice eveneens aan zijn mouw trekken.

Buitenland

Koni De Winter werd vorige week beloond voor zijn goede prestaties bij Genoa CFC met zijn debuut namens de Rode Duivels. En mogelijk levert hem dat ook een mooie zomertransfer op. Italiaanse bronnen melden dat er nog een verschillende clubs uit Engeland interesse hebben. Zo is er naar verluidt ook belangstelling van Brighton & Hove Albion, Leeds United, Leicester City, West Ham United en zelfs Liverpool FC.

Die laatste club is momenteel ook op zoek naar een opvolger voor coach Jürgen Klopp. Daarbij geldt Ruben Amorim als één van de topkandidaten. Volgens The Sun staat de Portugees ook open voor een nieuw avontuur, zelfs al wordt hij kampioen met Sporting CP. Bovendien zou de club uit Lissabon al een geschikte vervanger op het oog hebben. Zo zou Anthony Barry, assistent-coach bij Bayern München, volgens The Times bovenaan het lijstje staan.

Erling Haaland blijft gelinkt worden aan een verhuis naar Real Madrid op de langere termijn. Defensa Central gaat echter wel heel ver spreekt van een spectaculaire ruildeal tussen Real en Manchester City. Haaland zou naar Madrid verkassen, terwijl Vinicius Junior de omgekeerde richting zou maken. Er staat een vraagteken achter de toekomst van de Braziliaan in Bernabeu na de aanhoudende problemen met racisme in LaLiga. Desondanks lijkt zo'n deal bijzonder onwaarschijnlijk.

Geraerts is de ideale coach voor Club Brugge ...

Meest recent

Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

1
1
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

2
2
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

17
17
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

56
56
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

15
15
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

47
47
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

71
71
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

53
53
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

110
110
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

329
329
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

98
98
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

316
316
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

290
290
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

429
429
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

227
227
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

659
659
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

573
573
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

244
244
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

25
25
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

87
87
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

90
90
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

131
131
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

386
386
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

62
62
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

499
499

Meer sportnieuws