TRANSFERUURTJE: 'Topkandidaat bij Club, Liverpool wil Rode Duivel'

354 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Topkandidaat bij Club, Liverpool wil Rode Duivel'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Maesschalck velt oordeel Duivel: alsnog joker Garcia?

Jupiler Pro League

RSC Anderlecht maakt al volop plannen voor de volgende transferperiode. De Brusselaars gaan bijvoorbeeld met Sevilla FC onderhandelen omtrent een verlengd verblijf van huurlingen Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney. Daarnaast wordt ook al vers bloed gezocht. Zo bevestigt Het Laatste Nieuws de interesse in Oliver Sonne. Deze international van Peru is momenteel in Denemarken aan de slag bij Silkeborg. De rechtsback zou zo'n 1.5 miljoen euro moeten kosten.

KRC Genk zou komende zomer een nieuw speerpunt voor zijn aanvalslinie willen aantrekken. Volgens La Capitale mikken de Limburgers daarbij ook op één van de smaakmakers uit eigen land. Zo zou Wilfried Kanga op de verlanglijst staan. De 26-jarige Ivoriaan wordt momenteel gehuurd door Standard van Hertha BSC, zonder aankoopoptie. Een verlengd verblijf bij de Rouches zou volgens LDH niet aan de orde zijn.

Club Brugge blijft de markt afspeuren naar een nieuwe hoofdtrainer voor volgend seizoen. Daarbij zou Karel Geraerts nog steeds bovenaan de lijst staan. Volgens Westdeutsche Allgemeine Zeitung vonden zelfs al de eerste verkennende gesprekken plaats. Momenteel ligt Geraerts wel nog vast bij Schalke 04. Maar na het teleurstellende 0-0-gelijkspel van afgelopen weekend tegen Karslruher, wankelt zijn stoel nog wat meer in Gelsenkirchen.

Antwerp FC neemt na het seizoen allicht afscheid van Mandela Keita en zoekt dus een opvolger. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri staat Joseph Nonge alvast op de lijst. De 18-jarige Belg speelt momenteel bij Juventus, maar zou er komende zomer mogen vertrekken. Er heerst wel stevige concurrentie. Italiaanse bronnen melden namelijk dat AS Monaco en OGC Nice eveneens aan zijn mouw trekken.

Buitenland

Koni De Winter werd vorige week beloond voor zijn goede prestaties bij Genoa CFC met zijn debuut namens de Rode Duivels. En mogelijk levert hem dat ook een mooie zomertransfer op. Italiaanse bronnen melden dat er nog een verschillende clubs uit Engeland interesse hebben. Zo is er naar verluidt ook belangstelling van Brighton & Hove Albion, Leeds United, Leicester City, West Ham United en zelfs Liverpool FC.

Die laatste club is momenteel ook op zoek naar een opvolger voor coach Jürgen Klopp. Daarbij geldt Ruben Amorim als één van de topkandidaten. Volgens The Sun staat de Portugees ook open voor een nieuw avontuur, zelfs al wordt hij kampioen met Sporting CP. Bovendien zou de club uit Lissabon al een geschikte vervanger op het oog hebben. Zo zou Anthony Barry, assistent-coach bij Bayern München, volgens The Times bovenaan het lijstje staan.

Erling Haaland blijft gelinkt worden aan een verhuis naar Real Madrid op de langere termijn. Defensa Central gaat echter wel heel ver spreekt van een spectaculaire ruildeal tussen Real en Manchester City. Haaland zou naar Madrid verkassen, terwijl Vinicius Junior de omgekeerde richting zou maken. Er staat een vraagteken achter de toekomst van de Braziliaan in Bernabeu na de aanhoudende problemen met racisme in LaLiga. Desondanks lijkt zo'n deal bijzonder onwaarschijnlijk.

Geraerts is de ideale coach voor Club Brugge ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

67
67
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

29
29
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

19
19
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

64
64
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

46
46
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

85
85
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

74
74
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

41
41
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

226
226
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

165
165
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

175
175
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

298
298
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

450
450
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

78
78
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

246
246
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

155
155
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

275
275
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

151
151
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

452
452
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

201
201
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

157
157
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

311
311
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

135
135
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

261
261
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

785
785
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

155
155

Meer sportnieuws