Viktoria Plzen trapt dinsdag in eigen huis tegen Manchester City. Opnieuw acteren de Tsjechen op Champions League-niveau en Pavel Vbra ziet zijn ploeg door de jaren heen groeien. "Toen we tegen Barcelona speelden, had iedereen bewondering voor Messi. Nu zijn we meer ervaren. Als we morgen tegen de sterren van City spelen, doen we dat zonder te praten."
Vrba had nog meer woorden klaar over de groei van zijn ploeg. "Twee jaar geleden waren we hoogstwaarschijnlijk nerveus en voelden we de spanning. Nu spelen we in eigen huis en voelen we ons goed. De spanning zal waarschijnlijk morgen (dinsdag, red.) wel komen. We hebben de laatste Premier League-duels van Manchester City bekeken. Het belangrijke is om je tegenstander te leren kennen en een manier te vinden om hem te verrassen."
"We kunnen ons niet veel balcontacten veroorloven, want zij zitten er kort op. We hebben eerder al goed gespeeld tegen topclubs en Manchester City is ook zo’n club. Ze hebben de beschikking tot de beste spelers ter wereld." Ook Manuel Pellegrini, de coach van de Engelsen, ziet in Plzen een gevaarlijke outsider. "Ze hebben hun laatste dertien of veertien duels niet verloren en zijn de Tsjechische kampioen. Ik weet zeker dat dit geen makkelijke groep zal zijn, maar we gaan ons best doen om de achtste finales te halen."
LEES OOK:
Britse pers volledig in de ban van Tielemans: plan voor City