'Bayern vol voor sterkhouder Rode Duivels: 70 miljoen'

2234 stemmen
'Bayern vol voor sterkhouder Rode Duivels: 70 miljoen'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de topwedstrijd van aanstaande zaterdag tegen Borussia Dortmund. Ondertussen is de clubleiding ook al druk in de weer met de komende transferperiode. Daarbij zou onder meer een Rode Duivel in beeld zijn.

Het belooft een drukke zomer te worden in de Allianz Arena. Sowieso moet de Duitse grootmacht op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Zo kondigde de club enkele weken geleden aan dat de samenwerking met Thomas Tuchel geen vervolg zal krijgen. Al maakt hij wel nog het huidige seizoen af.

De clubleiding heeft dus nog een tijdje om een geschikte opvolger te vinden. Xabi Alonso, momenteel aan het roer bij Bundesliga-koploper Bayer Leverkusen, staat alvast bovenaan de verlanglijst. Roberto De Zerbi van Brighton zou als belangrijkste alternatief gelden voor de Spanjaard.

LEES OOK: 'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

Versterking gezocht

De zoektocht naar een nieuwe trainer houdt de sportieve leiding echter niet tegen om zich al te roeren op de transfermarkt. De kans bestaat immers dat Bayern enkele sterkhouders moet vervangen. Joshua Kimmich en Alphonso Davies gaan immers hun laatste contractjaar in en zouden een nieuwe uitdaging overwegen. 

Extra opties op de back-posities zijn dus welgekomen. En ook een nieuwe middenvelder is geen overbodige luxe nu Leon Goretzka wordt gelinkt aan Juventus. Daarvoor zou Bayern onder meer aan een Rode Duivel denken. Volgens The Telegraph is de Duitse topclubs immers steeds concreter voor Amadou Onana.

Enorme vraagprijs

De boomlange middenvelder is momenteel nog een sterkhouder van Everton FC, maar lijkt Goodison Park na het seizoen uit te wuiven. Ook enkele Engelse topploegen trekken aan zijn mouw, zij krijgen nu dus de hevige concurrentie van Bayern. In ieder geval zullen de geïnteresseerden clubs over diepe zakken moeten beschikken. Zo zou Onana een slordige 60 miljoen pond, ruim 70 miljoen euro, moeten kosten.

Een fitte Onana moet altijd starten bij de Duivels ...

Meest recent

Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

2
2
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

54
54
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

43
43
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

211
211
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

155
155
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

38
38
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

379
379
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

155
155
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

463
463
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

56
56
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

110
110
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

47
47
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

352
352
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

695
695
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

526
526
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

153
153
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1130
1130
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

78
78
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

672
672
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

254
254
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

522
522
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

255
255
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

279
279
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1277
1277

Meer sportnieuws