'Bayern vindt andere topcoach bij mislopen Alonso'

156 stemmen
'Bayern vindt andere topcoach bij mislopen Alonso'

Komende zomer wordt een heuse trainerscarrousel aan de Europese top verwacht. In navolging van Jürgen Kopp en Xavi Hernandez, raakte inmiddels bekend dat ook Thomas Tuchel na het seizoen andere oorden opzoekt. De Duitsers zijn dan ook al volop aan het speuren naar een opvolger.

Vorig seizoen besloot de Duitse recordkampioen om eind maart nog een trainerswissel door te voeren. Zo werd Julian Nagelsmann ietwat verrassend ontslagen, waarna Tuchel werd binnengehaald. Die leidde Bayern uiteindelijk met de nodige meeval naar de landstitel.

In de huidige jaargang moest de toptrainer het niveau van Bayern verder opkrikken. Maar daar slaagde hij niet in. In de Bundesliga is leider Bayer Leverkusen al 10 punten uitgelopen, in het Duitse bekertoernooi werd de grootmacht gewipt. Enkel de Champions League kan het seizoen nog ietwat redden.

LEES OOK: Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Alonso favoriet

Bovendien zouden er interne strubbelingen zijn geweest tussen Tuchel en zijn spelersgroep. En dus besloot het bestuur om in te grijpen. Zo werd besloten om de samenwerking stop te zetten, weliswaar pas na het seizoen. Op die manier heeft de club voldoende tijd om een geschikte opvolger te vinden.

De topkandidaat is echter al bekend: Xabi Alonso. Die levert dan uitstekend werk bij Bundesliga-koploper Leverkusen. Bovendien heeft hij als speler een verleden in München. Maar er heerst heel wat concurrentie voor zijn komst, niet in het minst van Liverpool.

Sterk werk bij Brighton

Volgens Sky Germany heeft men dan ook al een alternatieve piste op het oog. Zo zou Roberto De Zerbi op een goed blaadje staan in de Allianz Arena. De Italiaan wordt nu toch al een tijdje bejubeld voor het goede werk dat hij levert bij Brighton and Hove Albion en lijkt klaar voor een stap hogerop. Maar zijn komst is pas aan de orde indien Alonso onhaalbaar blijkt. De Spanjaard blijft het absolute plan-A.

Welke club heeft volgens het meest potentieel voor een trainer?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

16
16
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

12
12
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

11
11
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

49
49
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

53
53
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

48
48
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

87
87
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

36
36
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

122
122
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

94
94
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

19
19
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

150
150
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

342
342
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

220
220
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

68
68
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

705
705
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

471
471
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

484
484
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

361
361
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

661
661
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

328
328
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

489
489
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

135
135
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2122
2122
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

181
181

Meer sportnieuws