'United reserveert grof geld voor kwelgeest Rode Duivels'

134 stemmen
'United reserveert grof geld voor kwelgeest Rode Duivels'

Heel wat clubs maken van de huidige interland-periode gebruik om hun zomerse transferplannen voor te bereiden. Dat is ook het geval bij Manchester United. De gevallen Engelse grootmacht speurt onder meer naar versterking voor de defensie.

De Mancunians plaatsten zich vlak voor de interland-break voor de halve finales van de FA Cup, maar dat lijkt ook de enige kans om dit seizoen met een prijs aan de haal te gaan. United sneuvelde tijdens immers het najaar op het Europese toneel. In de League Cup werd het op eigen veld dan weer gewipt door Newcastle United.

Ook in de Premier League zijn de resultaten veel te wisselvallig. Momenteel staat United slechts zesde, een ticket voor de Champions League is momenteel ver weg. En die wisselvallige resultaten blijven komende zomer naar alle waarschijnlijkheid niet zonder gevolgen.

LEES OOK: 'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Revolutie op komst

Begin dit kalenderjaar kwam United voor een aanzienlijk deel in handen van INEOS-topman Sir Jim Ratcliffe. Het heeft er dan ook alle schijn dat de Britse zakenman na het seizoen stevig zijn stempel zal drukken. Ook de spelersselectie zal daarbij onder handen genomen worden.

Om versterking aan te trekken, zal eerst ruimte gemaakt moeten worden in de selectie. Verschillende spelers zullen dan ook in de etalage gezet worden. Daar tegenover moet ook een kwaliteitsinjectie volgen. Onder meer een nieuwe topspits staat bovenaan de verlanglijst.

Engelse smaakmaker

En daarvoor zou United volgens transferexpert Fabrizio Romano richting Ivan Toney lonken. De spits van Brentford is weer helemaal terug na zijn gok-schorsing en maakte inmiddels zijn rentree bij de nationale ploeg. Dinsdag liet hij de Rode Duivels bij momenten nog afzien. Er heerst wel de nodige concurrentie voor de 28-jarige. Bovendien zal Brentford ondanks het feit dat hij zijn laatste contractjaar ingaat, flink doorrekenen voor zijn speerpunt. United zal dus met een forse som over de brug moeten komen.

Wie is momenteel de beste spits volgens u?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

4
4
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

8
8
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

27
27
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

69
69
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

46
46
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

74
74
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

335
335
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

172
172
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

57
57
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

359
359
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

117
117
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

730
730
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

109
109
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

102
102
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

82
82
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

198
198
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

368
368
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

337
337
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

562
562
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

922
922
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

150
150
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

977
977
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

221
221

Meer sportnieuws