'United reserveert grof geld voor kwelgeest Rode Duivels'

134 stemmen
'United reserveert grof geld voor kwelgeest Rode Duivels'

Heel wat clubs maken van de huidige interland-periode gebruik om hun zomerse transferplannen voor te bereiden. Dat is ook het geval bij Manchester United. De gevallen Engelse grootmacht speurt onder meer naar versterking voor de defensie.

De Mancunians plaatsten zich vlak voor de interland-break voor de halve finales van de FA Cup, maar dat lijkt ook de enige kans om dit seizoen met een prijs aan de haal te gaan. United sneuvelde tijdens immers het najaar op het Europese toneel. In de League Cup werd het op eigen veld dan weer gewipt door Newcastle United.

Ook in de Premier League zijn de resultaten veel te wisselvallig. Momenteel staat United slechts zesde, een ticket voor de Champions League is momenteel ver weg. En die wisselvallige resultaten blijven komende zomer naar alle waarschijnlijkheid niet zonder gevolgen.

LEES OOK: 'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Revolutie op komst

Begin dit kalenderjaar kwam United voor een aanzienlijk deel in handen van INEOS-topman Sir Jim Ratcliffe. Het heeft er dan ook alle schijn dat de Britse zakenman na het seizoen stevig zijn stempel zal drukken. Ook de spelersselectie zal daarbij onder handen genomen worden.

Om versterking aan te trekken, zal eerst ruimte gemaakt moeten worden in de selectie. Verschillende spelers zullen dan ook in de etalage gezet worden. Daar tegenover moet ook een kwaliteitsinjectie volgen. Onder meer een nieuwe topspits staat bovenaan de verlanglijst.

Engelse smaakmaker

En daarvoor zou United volgens transferexpert Fabrizio Romano richting Ivan Toney lonken. De spits van Brentford is weer helemaal terug na zijn gok-schorsing en maakte inmiddels zijn rentree bij de nationale ploeg. Dinsdag liet hij de Rode Duivels bij momenten nog afzien. Er heerst wel de nodige concurrentie voor de 28-jarige. Bovendien zal Brentford ondanks het feit dat hij zijn laatste contractjaar ingaat, flink doorrekenen voor zijn speerpunt. United zal dus met een forse som over de brug moeten komen.

Wie is momenteel de beste spits volgens u?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

6
6
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

24
24
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

121
121
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

86
86
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

50
50
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

181
181
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

64
64
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

210
210
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

83
83
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

53
53
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

37
37
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

94
94
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

459
459
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

79
79
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

219
219
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

85
85
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

73
73
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

138
138
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

43
43
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

67
67
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

401
401
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

70
70

Meer sportnieuws