'Real Madrid niet te stoppen: derde toptarget al bepaald'

246 stemmen
'Real Madrid niet te stoppen: derde toptarget al bepaald'

Real Madrid staat met een ruime voorsprong aan de leiding in La Liga en neemt het in de kwartfinales van de Champions League op tegen Manchester City. Het seizoen is tot dusver dus opnieuw een succes. Toch wil de Koninklijke stevig uitpakken tijdens de komende zomermercato.

Eind vorig seizoen liet Real zoals geweten het contract van Eden Hazard ontbinden. Maar veel belangrijker: ook Karim Benzema koos voor een vertrek. De ex-Gouden Bal is de volgende op het lijstje van vertrokken steupilaren die de topclub naar drie opeenvolgende Champions League-zeges hadden geleid.

Real bereidde zich echter al een tijdje voor op deze generatiewissel. Zo werden de nodige miljoenen neergeteld om absolute wereldtalenten aan te trekken. En inmiddels horen jongens als Vinicius Junior, Jude Bellingham, Eduardo Camavinga, Aurélien Tchouaméni, Rodgrygo Goes, bij de wekelijkse uitblinkers.

LEES OOK: 'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Mbappé en Davies

Maar dat is niet voldoende voor preses Florentio Pérez en zijn vazallen. Komende zomer moet opnieuw een flinke kwaliteitsinjectie volgen. Het toptarget daarbij is zoals alom geweten Kylian Mbappé. Diens transfervrije overstap komt steeds dichterbij.

Daarnaast heeft Real ook zijn zinnen gezet op Alphonso Davies. De Canadese vleugelback gaat bij Bayern München zijn laatste contractjaar in. Indien Davies niet verlengt, zouden de Madrilenen in de komende weken een eerste officieel bod neerleggen.

Frans monstertalent

En inmiddels zou ook het derde toptarget bekend zijn. Volgens AS heeft de Spaanse koploper immers een prioriteit gemaakt van Leny Yoro. De 18-jarige Fransman is dit seizoen helemaal aan het doorbreken en geldt als één van de grootste defensieve talenten in het mondiale voetbal. Ook clubs als PSG, Chelsea en Bayern München trekken aan zijn mouw. Maar de verdediger zou zelf een uitgesproken voorkeur hebben voor Real Madrid.

Real wordt in de komende seizoen dé dominante ploeg in Europa ...

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

44
44
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

78
78
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

45
45
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

200
200
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

108
108
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

199
199
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

107
107
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

142
142
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

108
108
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

808
808
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1090
1090
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

548
548
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

175
175
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

290
290
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

644
644
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

158
158
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

366
366
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

216
216
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

259
259
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

809
809
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

522
522

Meer sportnieuws