'Ratcliffe steekt duim omhoog: absolute recordtransfer United'

door
'Ratcliffe steekt duim omhoog: absolute recordtransfer United'

Het begint er meer en meer op te lijken dat Manchester United opnieuw zonder prijzen zal achterblijven dit seizoen. Komende zomer wordt dan ook de nodige transferbeweging verwacht op Old Trafford. Daarbij zou de club zelfs haar eigen uitgavenrecord kunnen breken.

United sneuvelde tijdens het najaar op het Europese toneel. In de League Cup werd het op eigen veld dan weer gewipt door Newcastle United, terwijl in de kwartfinales van de FA Cup een duel tegen het sterke Liverpool op het programma staat. Ondertussen is het in de Premier League knokken voor plek zes.

Wederom dreigt de Engelse grootmacht dus met lege handen achter te blijven. En dat terwijl nieuwe bazen het inmiddels voor het zeggen hebben op Old Trafford. Begin dit jaar verkocht de Amerikaanse eigenaars van de familie Glazer immers een deel van hun aandelen aan Sir Jim Ratcliffe.

LEES OOK: 'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Sportieve make-over

De Britse zakenman is de sterke man achter chemiebedrijf INEOS. Hij is tevens een grote sportliefhebber en heeft ook al behoorlijk wat ervaring in de sportwereld, onder meer in de wielerwereld en Formule 1. Inmiddels werd de deal met Ratcliffe ook officieel beklonken.

De algemene verwachting is dat hij in de komende weken de sportieve leiding verder zal herschikken. Daarbij zal ook een beslissing genomen moeten worden over de toekomst van coach Erik ten Hag. En vervolgens zal ook de spelersgroep een heuse metamorfose ondergaan.

Portugees monstertalent

Een pak spelers die momenteel onder contract liggen zouden dan ook moeten beschikken. Daarnaast moet er ook versterking volgen. En één van de toptargets is het Portugese supertalent Joao Neves. Die maakte op zijn 19de al flink indruk bij SL Benfica.

Neves staat dan ook op de verlanglijstjes van verschillende andere topclubs en zal een enorme smak geld moeten kosten. Al heeft Ratcliffe dat er wel voor over. Zo beweert The Mirror dat de nieuwe sterke man van plan is om groen licht te geven voor een bod van ruim 100 miljoen pond. Dat zou van Neves de duurste United-aanwinst in de clubgeschiedenis maken.

United speelt binnen de drie seizoenen weer mee voor de titel ...

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

150
150
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

80
80
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

164
164
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

112
112
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

90
90
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

53
53
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

208
208
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

213
213
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

44
44
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

397
397
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

253
253
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

494
494
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

40
40
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

442
442
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

56
56
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

477
477
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

148
148
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

363
363
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

253
253
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

328
328
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

509
509
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

529
529
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

678
678

Meer sportnieuws