'Ratcliffe steekt duim omhoog: absolute recordtransfer United'

193 stemmen
'Ratcliffe steekt duim omhoog: absolute recordtransfer United'

Het begint er meer en meer op te lijken dat Manchester United opnieuw zonder prijzen zal achterblijven dit seizoen. Komende zomer wordt dan ook de nodige transferbeweging verwacht op Old Trafford. Daarbij zou de club zelfs haar eigen uitgavenrecord kunnen breken.

United sneuvelde tijdens het najaar op het Europese toneel. In de League Cup werd het op eigen veld dan weer gewipt door Newcastle United, terwijl in de kwartfinales van de FA Cup een duel tegen het sterke Liverpool op het programma staat. Ondertussen is het in de Premier League knokken voor plek zes.

Wederom dreigt de Engelse grootmacht dus met lege handen achter te blijven. En dat terwijl nieuwe bazen het inmiddels voor het zeggen hebben op Old Trafford. Begin dit jaar verkocht de Amerikaanse eigenaars van de familie Glazer immers een deel van hun aandelen aan Sir Jim Ratcliffe.

LEES OOK: ‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Sportieve make-over

De Britse zakenman is de sterke man achter chemiebedrijf INEOS. Hij is tevens een grote sportliefhebber en heeft ook al behoorlijk wat ervaring in de sportwereld, onder meer in de wielerwereld en Formule 1. Inmiddels werd de deal met Ratcliffe ook officieel beklonken.

De algemene verwachting is dat hij in de komende weken de sportieve leiding verder zal herschikken. Daarbij zal ook een beslissing genomen moeten worden over de toekomst van coach Erik ten Hag. En vervolgens zal ook de spelersgroep een heuse metamorfose ondergaan.

Portugees monstertalent

Een pak spelers die momenteel onder contract liggen zouden dan ook moeten beschikken. Daarnaast moet er ook versterking volgen. En één van de toptargets is het Portugese supertalent Joao Neves. Die maakte op zijn 19de al flink indruk bij SL Benfica.

Neves staat dan ook op de verlanglijstjes van verschillende andere topclubs en zal een enorme smak geld moeten kosten. Al heeft Ratcliffe dat er wel voor over. Zo beweert The Mirror dat de nieuwe sterke man van plan is om groen licht te geven voor een bod van ruim 100 miljoen pond. Dat zou van Neves de duurste United-aanwinst in de clubgeschiedenis maken.

United speelt binnen de drie seizoenen weer mee voor de titel ...

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

91
91
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

131
131
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

99
99
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

123
123
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

139
139
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

314
314
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

491
491
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

112
112
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

236
236
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

316
316
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

585
585
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

377
377
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

143
143
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

198
198
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

426
426
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

550
550
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

373
373
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

173
173
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

417
417
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

512
512
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

684
684
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

142
142

Meer sportnieuws