'Club Brugge slikt driedubbele domper voor Europese clash'

1891
'Club Brugge slikt driedubbele domper voor Europese clash'

De crisis loerde om de hoek bij Club Brugge, maar de gevleide 0-3-zege van zondag in Genk gaf Blauw-Zwart weer een beetje meer ademruimte. De resultaten zullen echter moeten blijven komen, te beginnen met donderdag. Dan moet Club aan de bak in de achtste finales van de Conference League.

LEES OOK: Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club zonder Thiago en Nusa in Molde

Daarin wacht hen een verraderlijke opdracht met een confrontatie tegen de Noorse topclub Molde. Woensdag reisde Club alvast af naar Noorwegen voor de heenwedstrijd. De selectie daarvoor werd nog niet vrijgegeven, maar Het Laatste Nieuws weet dat het weer puzzelen zal worden voor Ronny Deila.

Zo stapte Club op het vliegtuig zonder Igor Thiago en Antonio Nusa. Beide aanvallers moesten in Genk ook al verstek laten gaan en raken opnieuw niet speelklaar. Dat betekent dat Club dus weer niet kan rekenen op twee belangrijke offensieve troeven. Jutgla start dus wellicht opnieuw als diepe spits, terwijl Deila op de linkerflank zal moeten kiezen tussen Zinckernagel en Skoras.

Ook Vetlesen en Mignolet onzeker

Daarnaast lijkt Deila ook niet te zullen kunnen rekenen op Hugo Vetlesen, die voor de trip naar zijn thuisland ziek geworden is. Nielsen lijkt de voornaamste kandidaat om zijn plaats op het middenveld in te nemen.

Dat is dus een driedubbele opdoffer voor Club, waar ook nog steeds vraagtekens staan achter de naam van Simon Mignolet. Het wordt afwachten of hij op tijd hersteld zal zijn van zijn hamstringblessure. Anders lonkt een nieuwe kans onder de lat voor Nordin Jackers, die zich in Genk alvast tot uitblinker ontpopte.

Zal Club nog Europees doorstoten?

Meest recent

Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

7
7
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

10
10
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

61
61
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

107
107
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

62
62
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

553
553
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

200
200
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

69
69
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

161
161
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

64
64
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

185
185
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

241
241
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

457
457
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

246
246
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

250
250
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

68
68
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

322
322
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

171
171
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

48
48
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

32
32
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

51
51
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

126
126
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

118
118

Meer sportnieuws