Hommeles bij Club: "Hij was Deila aan het uitschelden"

2371
Hommeles bij Club:

Club Brugge heeft zijn crisis afgelopen weekend op gepaste wijze kunnen bezweren. Zo werd met ruime 0-3-cijfers gewonnen op het veld van directe concurrent KRC Genk. Maar niet iedereen in het Brugse kamp leek even tevreden met deze cruciale overwinning.

Club en vooral coach Ronny Deila waren onder zware druk afgezakt naar de Cegeka Arena. Indien het tegen Genk opnieuw zou fout lopen, leken zijn dagen in Brugge geteld. Maar zover kwam het dus niet. Blauw-Zwart ontsnapte na een gemiste strafschop aan een vroege achterstand en mist vervolgens zelfs op voorsprong te komen via een snelle tegenaanval.

Omdat de thuisploeg het naliet zijn kansen af te werken, kon Club zijn marge in de tweede periode verder uit bouwen. Denis Odoi werkte de bevrijdende 0-2 tegen de touwen en Andreas Skov Olsen legde de eindstand vast van op de stip. Al ging er aan de tweede treffer wel een onbestrafte elleboogstoot vooraf. En de penalty bleek uiteindelijk niet correct.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Vanaken bijna weg, Lukaku richting RSCA?

Boze Skoras

Het geluk stond dus aan de zijde van Deila. Die had nochtans een risico genomen. Met slechts een 0-1-voorsprong op het bord en op een moment dat Club aanvallend niets voor mekaar kreeg, besloot hij immers om aanvallers Michal Skoras en Ferran Jutgla, de enige spits, naar de kant te halen. In plaats daarvan bracht hij met Bjorn Meijer en Casper Nielsen een extra verdediger en middenvelder.

Uiteindelijk pakten de ingrepen van Deila wel goed uit. Club kreeg iets meer greep op de match en kon zelfs nog verder uitlopen. Maar de defensieve wissels werden hem niet in dank afgenomen door de Brugse fans. En ook Skoras was zichtbaar niet tevreden. Eenmaal op de bank barstte de Poolse aanvaller zelfs in woede uit en sneerde hij enkele scherpe woorden richting Deila.

Goede wissels

De uitbarsting van Skoras kwam maandag ook in bod bij Extra Time. "Ik spreek zijn taal niet, maar hij was aan het schelden hoor", opperde analist Arnar Vidarsson. Host Filip Joos vond de uithaal echter ongepast. "Hij is geen Noa Lang die de beste speler is en ontevreden mag zijn. En hij zat ook niet top in de wedstrijd", aldus Joos, die de wissels van Deila wel geslaagd vond. "Het is verdedigend, maar het pakte wel goed uit. Vanaken in de spits zetten vond ik eigenlijk slim want Jutgla zat erdoor. Dus op zich waren dat wel oké wissels."

Club moet Skoras op de vingers tikken ...

Meest recent

Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

1
1
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

16
16
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

12
12
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

12
12
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

45
45
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

60
60
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

153
153
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

72
72
Ref van Driessche verrast voetbalwereld met spraakmakend geheim

De ene dag staat hij op het veld om de grootste voetbalsterren in het gareel te houden, ooit stond ...

86
86
KV Kortrijk roept straffe taal na stuntje tegen Standard

KV Kortrijk speelde gelijk tegen Standard Luik. De Kerels lijken dit seizoen tegen degradatie te ...

76
76
Thorup zet KRC Genk-spelers ferm op hun plek

KRC Genk ging met het kleinste verschil onderuit tegen KV Mechelen, een ferme mokerslag voor de ...

138
138
David Hubert sneert streng ondanks winst Union

Union SG wist te winnen van SK Beveren en is nog steeds ongeslagen in de Jupiler Pro League. Toch is ...

22
22
Vanhoutte vergeleken met Belgisch icoon: "Begrijp het wel"

Charles Vanhoutte heeft zich bijzonder snel opgewerkt tot een vaste waarde bij Feyenoord. De ...

42
42
Lavia staat weer op bij Chelsea: eindelijk weer basis?

Roméo Lavia kende een sterke interlandperiode bij de Rode Duivels, maar vervolgens werd hij ...

40
40
Defour lyrisch over Rode Duivel: "Dat maakt hem heel speciaal"

Bij Chelsea startte Roméo Lavia in de basis tegen Manchester United. De Rode Duivel toonde ...

83
83
TRANSFERUURTJE: Vanaken bijna weg, Lukaku richting RSCA?

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

677
677
Nikola Storm weet het zeker: “Zij worden kampioen”

Nikola Storm staat onder contract bij Westerlo, maar de middenvelder ligt momenteel in de ...

232
232
KRC Genk briest op arbitrage: Matte Smets is woedend

KRC Genk ging tegen KV Mechelen kopje onder. De Limburgers verloren met het kleinste verschil en de ...

341
341
Penders verbaast na zeperd: Xabi Alonso kijkt ogen uit

Mike Penders staat onder de lat bij Chelsea na de blessure van Emiliano Martinez. Bij zijn ...

116
116
Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

De supporters van Beerschot hebben zaterdag tijdens de wedstrijd tegen Francs Borains nog eens ...

125
125
Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Marc Coucke stapte jaren geleden in de voetbalwereld, eerst bij KV Oostende en vervolgens bij RSC ...

128
128
Nilis en Stijnen halen hard uit: "Laagste van het laagste!"

Een pijnlijke herinnering die voor Luc Nilis nog altijd bijzonder zwaar weegt, is opnieuw opgerakeld ...

246
246
Zulte Waregem verwacht meer: "Geduld hebben"

Ousseynou Niang was afgelopen zomer een van de opvallendste aanwinsten van Zulte Waregem. De ...

87
87
'Bayern München zet alles op alles voor knaldeal met Arsenal'

Er zou weleens een stevige transferbom kunnen ontploffen in de Premier League. Volgens Sky Sport ...

47
47
Still geniet: "Dit maakt ons beroep zo mooi"

Voor Edward Still wordt de confrontatie tussen Sporting Charleroi en RAAL La Louvière een ...

15
15

Meer sportnieuws