'Opvolger voor Nusa: Club Brugge vindt nieuwe aanvaller'

door
'Opvolger voor Nusa: Club Brugge vindt nieuwe aanvaller'

De climax van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden. Desodanks wordt achter de schermen ook al de komende zomermercato voorbereid. Die belooft namelijk erg druk te worden bij bepaalde ploegen, zo ook bij Club Brugge.

Sowieso begint Blauw-Zwart in de zomer aan een nieuw hoofdstuk. Na jarenlange trouwe dienst houdt CEO Vincent Mannaert het immers voor bekeken. Om hem te vervangen werd de clubleiding, en dan vooral het sportieve luik, inmiddels helemaal herschikt. Daarnaast is het de vraag of de Bruggelingen nog een jaartje gaan doorgaan met de bekritiseerde coach Ronny Deila.

LEES OOK: Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Zomerse leegloop?

Of de Noor zijn job kan redden, zal in de komende weken moeten blijken. Wat wel al vast staat, is dat er binnen de spelersgroep de nodige veranderingen zullen doorgevoerd worden. Op bepaalde posities is extra kwaliteit bijvoorbeeld geen overbodige luxe. Daarnaast zal Club Brugge wellicht ook verschillende spelers moeten vervangen.

Een nieuwe spits staat alvast op de verlanglijst, Igor Thiago trekt namelijk voor een pak geld naar het Engelse Brentford FC. En er zijn nog meer smaakmakers die in aanmerking komen voor een vertrek. Andreas Skov Olsen bijvoorbeeld en vooral Antonio Nusa. Ondanks de transfersoap van afgelopen winter zou de Noor nog steeds op buitenlandse belangstelling kunnen rekenen.

Braziliaanse goudhaantje

Extra mankracht voor de aanvalslinie is dus geen overbodige luxe. En daarvoor zou Club onder meer in Zuid-Amerika rond speuren. De lokale journalist Kaliel Dorneles beweert namelijk dat Blauw-Zwart een oog heeft laten vallen op Gustavo Nunes, een 18-jarige Braziliaan die in eigen land bij Gremio speelt. In de voorbije matchen wierp Nunes zich op tot een ware revelatie met 4 goals en 3 assists in 11 wedstrijden.

De jongeling beschikt dan ook over een pak potentieel. Maar het zal niet evident worden om hem binnen te halen. Zo verlengde hij onlangs nog zijn contract tot medio 2028, waardoor Gremio over een sterke onderhandelingspositie beschikt. Bovendien heerst er concurrentie uit Europa. Ook AS Monaco zou bijvoorbeeld interesse tonen.

Nusa is volgende zomer weg bij Club ...

Meest recent

‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

9
9
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

17
17
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

22
22
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

168
168
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

135
135
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

195
195
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

56
56
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

193
193
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

471
471
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

40
40
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

324
324
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

439
439
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

351
351
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

61
61
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

58
58
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

91
91
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

53
53
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

220
220
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

511
511
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

122
122
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

159
159
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

235
235

Meer sportnieuws