'Opvolger voor Nusa: Club Brugge vindt nieuwe aanvaller'

1097 stemmen
'Opvolger voor Nusa: Club Brugge vindt nieuwe aanvaller'

De climax van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden. Desodanks wordt achter de schermen ook al de komende zomermercato voorbereid. Die belooft namelijk erg druk te worden bij bepaalde ploegen, zo ook bij Club Brugge.

Sowieso begint Blauw-Zwart in de zomer aan een nieuw hoofdstuk. Na jarenlange trouwe dienst houdt CEO Vincent Mannaert het immers voor bekeken. Om hem te vervangen werd de clubleiding, en dan vooral het sportieve luik, inmiddels helemaal herschikt. Daarnaast is het de vraag of de Bruggelingen nog een jaartje gaan doorgaan met de bekritiseerde coach Ronny Deila.

LEES OOK: ‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Zomerse leegloop?

Of de Noor zijn job kan redden, zal in de komende weken moeten blijken. Wat wel al vast staat, is dat er binnen de spelersgroep de nodige veranderingen zullen doorgevoerd worden. Op bepaalde posities is extra kwaliteit bijvoorbeeld geen overbodige luxe. Daarnaast zal Club Brugge wellicht ook verschillende spelers moeten vervangen.

Een nieuwe spits staat alvast op de verlanglijst, Igor Thiago trekt namelijk voor een pak geld naar het Engelse Brentford FC. En er zijn nog meer smaakmakers die in aanmerking komen voor een vertrek. Andreas Skov Olsen bijvoorbeeld en vooral Antonio Nusa. Ondanks de transfersoap van afgelopen winter zou de Noor nog steeds op buitenlandse belangstelling kunnen rekenen.

Braziliaanse goudhaantje

Extra mankracht voor de aanvalslinie is dus geen overbodige luxe. En daarvoor zou Club onder meer in Zuid-Amerika rond speuren. De lokale journalist Kaliel Dorneles beweert namelijk dat Blauw-Zwart een oog heeft laten vallen op Gustavo Nunes, een 18-jarige Braziliaan die in eigen land bij Gremio speelt. In de voorbije matchen wierp Nunes zich op tot een ware revelatie met 4 goals en 3 assists in 11 wedstrijden.

De jongeling beschikt dan ook over een pak potentieel. Maar het zal niet evident worden om hem binnen te halen. Zo verlengde hij onlangs nog zijn contract tot medio 2028, waardoor Gremio over een sterke onderhandelingspositie beschikt. Bovendien heerst er concurrentie uit Europa. Ook AS Monaco zou bijvoorbeeld interesse tonen.

Nusa is volgende zomer weg bij Club ...

Meest recent

Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

0
0
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

26
26
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

105
105
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

118
118
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

691
691
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

337
337
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

189
189
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

118
118
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

220
220
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

281
281
Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Wat een hoopvolle start van het WK had moeten worden, is uitgedraaid op een behoorlijk tegenvallende ...

786
786
Internationale pers hard voor Belgen: één Duivel in spotlights

De Rode Duivels hebben niet de WK-start genomen waar ze op hoopten. In Seattle moesten ze maandag ...

327
327
Saudi's zorgen voor nieuwe stunt, spectaculair gelijkspel in poule België

Op het wereldkampioenschap blijven de verrassende uitslagen zich opstapelen. Zo slaagde ...

116
116
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

420
420
Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

1257
1257
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

200
200
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

132
132
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

90
90
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

374
374
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

178
178
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

354
354
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

43
43
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

112
112
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

354
354
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

75
75

Meer sportnieuws