'Opvolger voor Nusa: Club Brugge vindt nieuwe aanvaller'

door
'Opvolger voor Nusa: Club Brugge vindt nieuwe aanvaller'

De climax van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden. Desodanks wordt achter de schermen ook al de komende zomermercato voorbereid. Die belooft namelijk erg druk te worden bij bepaalde ploegen, zo ook bij Club Brugge.

Sowieso begint Blauw-Zwart in de zomer aan een nieuw hoofdstuk. Na jarenlange trouwe dienst houdt CEO Vincent Mannaert het immers voor bekeken. Om hem te vervangen werd de clubleiding, en dan vooral het sportieve luik, inmiddels helemaal herschikt. Daarnaast is het de vraag of de Bruggelingen nog een jaartje gaan doorgaan met de bekritiseerde coach Ronny Deila.

LEES OOK: 'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Zomerse leegloop?

Of de Noor zijn job kan redden, zal in de komende weken moeten blijken. Wat wel al vast staat, is dat er binnen de spelersgroep de nodige veranderingen zullen doorgevoerd worden. Op bepaalde posities is extra kwaliteit bijvoorbeeld geen overbodige luxe. Daarnaast zal Club Brugge wellicht ook verschillende spelers moeten vervangen.

Een nieuwe spits staat alvast op de verlanglijst, Igor Thiago trekt namelijk voor een pak geld naar het Engelse Brentford FC. En er zijn nog meer smaakmakers die in aanmerking komen voor een vertrek. Andreas Skov Olsen bijvoorbeeld en vooral Antonio Nusa. Ondanks de transfersoap van afgelopen winter zou de Noor nog steeds op buitenlandse belangstelling kunnen rekenen.

Braziliaanse goudhaantje

Extra mankracht voor de aanvalslinie is dus geen overbodige luxe. En daarvoor zou Club onder meer in Zuid-Amerika rond speuren. De lokale journalist Kaliel Dorneles beweert namelijk dat Blauw-Zwart een oog heeft laten vallen op Gustavo Nunes, een 18-jarige Braziliaan die in eigen land bij Gremio speelt. In de voorbije matchen wierp Nunes zich op tot een ware revelatie met 4 goals en 3 assists in 11 wedstrijden.

De jongeling beschikt dan ook over een pak potentieel. Maar het zal niet evident worden om hem binnen te halen. Zo verlengde hij onlangs nog zijn contract tot medio 2028, waardoor Gremio over een sterke onderhandelingspositie beschikt. Bovendien heerst er concurrentie uit Europa. Ook AS Monaco zou bijvoorbeeld interesse tonen.

Nusa is volgende zomer weg bij Club ...

Meest recent

10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

57
57
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

49
49
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

201
201
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

32
32
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

109
109
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

111
111
'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

182
182
Bayern verbluft Europa: straffe woorden voor Kompany

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

360
360
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

42
42
Anderlecht door met Taravel: dit drietal profiteert het meest

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

411
411
‘Paniek bij Bayern: pakt Kompany snel zijn koffers?’

Vincent Kompany zit stevig in het zadel bij Bayern, en zijn contract werd zelfs verlengd tot 2029. ...

254
254
Te weinig smeerlap? Smets spreekt duidelijke taal

KRC Genk beleeft een vreemd seizoen. In de Europa League presteert het wel uitstekend en staat het ...

75
75
Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Een jaar of vijftien geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar die hoge ...

98
98
Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

196
196
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

183
183
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

133
133
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

514
514
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

37
37
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

203
203
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

353
353
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

38
38
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

59
59
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

40
40
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

327
327
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

345
345

Meer sportnieuws