'Opvolger voor Nusa: Club Brugge vindt nieuwe aanvaller'

door
'Opvolger voor Nusa: Club Brugge vindt nieuwe aanvaller'

De climax van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden. Desodanks wordt achter de schermen ook al de komende zomermercato voorbereid. Die belooft namelijk erg druk te worden bij bepaalde ploegen, zo ook bij Club Brugge.

Sowieso begint Blauw-Zwart in de zomer aan een nieuw hoofdstuk. Na jarenlange trouwe dienst houdt CEO Vincent Mannaert het immers voor bekeken. Om hem te vervangen werd de clubleiding, en dan vooral het sportieve luik, inmiddels helemaal herschikt. Daarnaast is het de vraag of de Bruggelingen nog een jaartje gaan doorgaan met de bekritiseerde coach Ronny Deila.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Zomerse leegloop?

Of de Noor zijn job kan redden, zal in de komende weken moeten blijken. Wat wel al vast staat, is dat er binnen de spelersgroep de nodige veranderingen zullen doorgevoerd worden. Op bepaalde posities is extra kwaliteit bijvoorbeeld geen overbodige luxe. Daarnaast zal Club Brugge wellicht ook verschillende spelers moeten vervangen.

Een nieuwe spits staat alvast op de verlanglijst, Igor Thiago trekt namelijk voor een pak geld naar het Engelse Brentford FC. En er zijn nog meer smaakmakers die in aanmerking komen voor een vertrek. Andreas Skov Olsen bijvoorbeeld en vooral Antonio Nusa. Ondanks de transfersoap van afgelopen winter zou de Noor nog steeds op buitenlandse belangstelling kunnen rekenen.

Braziliaanse goudhaantje

Extra mankracht voor de aanvalslinie is dus geen overbodige luxe. En daarvoor zou Club onder meer in Zuid-Amerika rond speuren. De lokale journalist Kaliel Dorneles beweert namelijk dat Blauw-Zwart een oog heeft laten vallen op Gustavo Nunes, een 18-jarige Braziliaan die in eigen land bij Gremio speelt. In de voorbije matchen wierp Nunes zich op tot een ware revelatie met 4 goals en 3 assists in 11 wedstrijden.

De jongeling beschikt dan ook over een pak potentieel. Maar het zal niet evident worden om hem binnen te halen. Zo verlengde hij onlangs nog zijn contract tot medio 2028, waardoor Gremio over een sterke onderhandelingspositie beschikt. Bovendien heerst er concurrentie uit Europa. Ook AS Monaco zou bijvoorbeeld interesse tonen.

Nusa is volgende zomer weg bij Club ...

Meest recent

Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

3
3
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

53
53
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

83
83
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

26
26
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

55
55
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

230
230
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

42
42
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

176
176
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

177
177
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

61
61
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

21
21
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

65
65
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

181
181
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

90
90
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

69
69
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

111
111
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

373
373
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

39
39
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

163
163
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

144
144
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

277
277
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

9
9
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

335
335

Meer sportnieuws