'Opvolger voor Nusa: Club Brugge vindt nieuwe aanvaller'

door
'Opvolger voor Nusa: Club Brugge vindt nieuwe aanvaller'

De climax van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden. Desodanks wordt achter de schermen ook al de komende zomermercato voorbereid. Die belooft namelijk erg druk te worden bij bepaalde ploegen, zo ook bij Club Brugge.

Sowieso begint Blauw-Zwart in de zomer aan een nieuw hoofdstuk. Na jarenlange trouwe dienst houdt CEO Vincent Mannaert het immers voor bekeken. Om hem te vervangen werd de clubleiding, en dan vooral het sportieve luik, inmiddels helemaal herschikt. Daarnaast is het de vraag of de Bruggelingen nog een jaartje gaan doorgaan met de bekritiseerde coach Ronny Deila.

LEES OOK: Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Zomerse leegloop?

Of de Noor zijn job kan redden, zal in de komende weken moeten blijken. Wat wel al vast staat, is dat er binnen de spelersgroep de nodige veranderingen zullen doorgevoerd worden. Op bepaalde posities is extra kwaliteit bijvoorbeeld geen overbodige luxe. Daarnaast zal Club Brugge wellicht ook verschillende spelers moeten vervangen.

Een nieuwe spits staat alvast op de verlanglijst, Igor Thiago trekt namelijk voor een pak geld naar het Engelse Brentford FC. En er zijn nog meer smaakmakers die in aanmerking komen voor een vertrek. Andreas Skov Olsen bijvoorbeeld en vooral Antonio Nusa. Ondanks de transfersoap van afgelopen winter zou de Noor nog steeds op buitenlandse belangstelling kunnen rekenen.

Braziliaanse goudhaantje

Extra mankracht voor de aanvalslinie is dus geen overbodige luxe. En daarvoor zou Club onder meer in Zuid-Amerika rond speuren. De lokale journalist Kaliel Dorneles beweert namelijk dat Blauw-Zwart een oog heeft laten vallen op Gustavo Nunes, een 18-jarige Braziliaan die in eigen land bij Gremio speelt. In de voorbije matchen wierp Nunes zich op tot een ware revelatie met 4 goals en 3 assists in 11 wedstrijden.

De jongeling beschikt dan ook over een pak potentieel. Maar het zal niet evident worden om hem binnen te halen. Zo verlengde hij onlangs nog zijn contract tot medio 2028, waardoor Gremio over een sterke onderhandelingspositie beschikt. Bovendien heerst er concurrentie uit Europa. Ook AS Monaco zou bijvoorbeeld interesse tonen.

Nusa is volgende zomer weg bij Club ...

Meest recent

Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

37
37
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

114
114
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

156
156
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

22
22
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

58
58
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

21
21
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

22
22
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

59
59
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

19
19
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

20
20
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

31
31
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

32
32
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

37
37
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

42
42
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

17
17
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

332
332
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

57
57
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

137
137
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

314
314
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

32
32
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

43
43
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

353
353
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

55
55
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

65
65
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14

Meer sportnieuws