Nieuwe transferwending Nusa: tóch jackpot voor Club Brugge?

1736 stemmen
Nieuwe transferwending Nusa: tóch jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge maakt zich op voor een erg drukke zomer. Na het seizoen wordt immers definitief afscheid genomen van manager Vincent Mannaert, waarna een compleet vernieuwde clubleiding het stokje overneemt. En ook binnen de spelersselectie worden de nodige veranderingen verwacht.

Na de wisselvallige prestaties in het huidige seizoen heeft het er namelijk alle schijn van dat de Bruggelingen een nieuwe kwaliteitsinjectie zullen doorvoeren binnen de spelersgroep. Daarnaast moeten enkele sterkhouders allicht vervangen worden. Een nieuwe spits is alvast nodig. Zoals geweten trekt Igor Thiago immers voor een pak geld naar het Engelse Brentford FC.

Er zijn echter nog meer spelers die in aanmerking komen voor een zomers vertrek uit het Jan Breydel-stadion. Niet in het minst Antonio Nusa. Voor hetzelfde geld had het Noorse goudhaantje zijn transfer nu zelfs al beeld. In augustus zou Club immers een miljoenenbod van Chelsea FC hebben geweigerd. En tijdens de voorbije wintermercato was er natuurlijk de soap met Brentford.

LEES OOK: WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Gefaalde medische testen

Nusa stond in januari op punt om te tekenen bij de toekomstige werkgever van zijn ploegmaat Thiago. Op clubniveau was er ook een akkoord over een transfersom die naar verluidt kon oplopen tot liefst 37 miljoen euro. De 18-jarige aanvaller reisde zelfs naar Engeland af voor zijn medische en fysieke proeven. Maar net dat leverde een kink in de kabel op.

Zo ontdekten de Engelse dokters een groeiletsel rond het kraakbeen van de knie, waarna de deal 'on hold' gezet werd. Met hulp van de Noorse bond kon Club echter bewijzen dat allerminst een onoverkomelijk probleem was. Maar voor Nusa was de maat toen al lang vol. Zo besloten de Noor en zijn entourage om definitief de stekker uit de Brentford-deal te trekken.

Alsnog naar Premier League?

Sindsdien heeft de aanvaller het wel lastig om zijn gewenste niveau terug te halen, wat de kansen op een andere toptransfer niet bepaald bevordert. Desondanks hoeft de aanvaller niet te wanhopen. Zo heerst er wel degelijk nog voldoende interesse. Het medium Give Me Sport beweert namelijk dat Tottenham Hotspur zijn dossier nog steeds van op de voet volgt.

De Londense topclub is na de ontwikkelingen rond Brentford natuurlijk op haar hoede en zal Nusa bij een eventuele transfer helemaal binnenste buiten keren op fysiek vlak. Maar Tottenham blijft wel overtuigd van zijn potentieel. Of het ook tot een officieel bod zal komen zal afhangen van hoe Nusa in de komende maanden zal presteren. Club zou in ieder geval nog steeds vasthouden aan hetzelfde prijskaartje als in januari, al kan ook dit nog veranderen op basis van Nusa's prestaties.

Nusa heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

40
40
'Engelse miljoenen lonken voor Charleroi'

Charleroi beleefde een seizoen met twee gezichten, maar één speler werkte wel een ...

19
19
Garcia spreekt duidelijke taal over plan-Lukaku

Niets dan blije gezichten bij de Rode Duivels op dinsdagavond, want met een 0-2-zege in Kroatië ...

50
50
'AA Gent en Westerlo kloppen aan bij grootmacht'

Nu het seizoen er helemaal opzit, kunnen de Belgische clubs zich volop gaan storten op de ...

41
41
Experiment straks ook op WK? Garcia en De Bruyne oordelen

Minder dan twee weken voor hun openingswedstrijd op het WK leek het voor de Rode Duivels in ...

95
95
'Kompany grijnst: Bayern bereikt transferakkoord'

Vincent Kompany leidde Bayern München dit seizoen naar de Duitse dubbel, maar helemaal tevreden ...

89
89
'STVV kiest zeer verrassende opvolger Vrancken'

STVV maakt zich de komende maanden op voor een fantastisch avontuur. Doordat het dit seizoen als ...

174
174
'Meunier versiert transfer naar LaLiga'

Thomas Meunier is op het WK deze zomer nog één van de laatste overblijvers van de ...

200
200
'Perez pakt uit: eerste 4 zomeraanwinsten Real zijn bekend'

Real Madrid beleefde een woelig seizoen, maar Florentino Perez laat zich daardoor niet van de wijs ...

135
135
Garcia geeft aan wat hem het meest tevreden stemt na zege

De Rode Duivels zijn dinsdag uitstekend begonnen aan hun voorbereidingscampagne op het WK. Ze gingen ...

234
234
Ajax heeft beet en stelt nieuwe hoofdtrainer voor

Oscar Garcia hoopt om trainer te blijven, maar dat was nooit een optie. Ajax heeft een andere keuze ...

58
58
Grote Terugkeer Romelu Lukaku: "Met hem erbij..."

De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië. Bondscoach Rudi Garcia kreeg voor de partij al ...

208
208
Experiment Garcia zorgt voor mooie zege Rode Duivels

De Rode Duivels speelden zopas een oefenmatch in en tegen Kroatië. Het werd een interessant ...

160
160
'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'

Dévy Rigaux gaat een drukke transferzomer tegemoet bij Feyenoord. Hij zal ongetwijfeld zijn ...

210
210
Degryse scherp voor Garcia: "Ik zou dat niet doen"

De Rode Duivels hebben hun eerste helft tegen Kroatië achter de rug. De Belgen leiden met 0-1 ...

124
124
Experiment Rode Duivels: fans geven duidelijke mening

De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun eerste match in de voorbereiding op het WK 2026. ...

161
161
Rode Duivel héél ambitieus: "Gaan om het WK te winnen"

De Rode Duivels zijn momenteel bezig aan hun oefenmatch tegen Kroatië. Rudi Garcia ...

85
85
Club Brugge heeft beslist: géén nieuw contract

Club Brugge is bezig aan een evaluatie van de spelerskern. Vandaag hebben ze een keuze gemaakt over ...

380
380
Carl Huybrechts hard voor collega's: "Om gek van te worden"

Carl Huybrechts was lange tijd de referentie op vlak van voetbalcommentaar in België. De ...

177
177
Garcia legt verrassingen uit: mosterd bij Martinez?

Met het oefenduel in Kroatië zetten de Rode Duivels zo dadelijk de laatste rechte lijn richting ...

75
75
'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer krijgt vorm'

Meer nog dan de voorbije jaren stevent Club Brugge deze zomer af op een regelrechte leegloop. ...

455
455
Garcia botst al met Lukaku: "Dit gaat ontploffen"

Lukaku is terug, en dat voelen ze meteen bij de Rode Duivels. Hij wil spelen, Garcia wil hem erbij. ...

398
398
Garcia experimenteert: opstelling Rode Duivels bekend

Een week voor de opener tegen Egypte kan de WK-koorts stilaan al helemaal losbarsten. Straks ...

164
164
'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Ondanks de meer dan degelijke campagne in Europa werd het een seizoen om snel te vergeten voor KRC ...

610
610
'Tresoldi grof wild: woekerwinst voor Club Brugge'

Na de landstitel gaat Club Brugge een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa ...

614
614
KAA Gent grijpt in na KDB Cup: nieuw groeibriljant

De KDB Cup is afgelopen. Heel wat talenten lieten zien wat ze in huis hebben. Bij KAA Gent besloot ...

75
75

Meer sportnieuws