Nieuwe transferwending Nusa: tóch jackpot voor Club Brugge?

door
Nieuwe transferwending Nusa: tóch jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge maakt zich op voor een erg drukke zomer. Na het seizoen wordt immers definitief afscheid genomen van manager Vincent Mannaert, waarna een compleet vernieuwde clubleiding het stokje overneemt. En ook binnen de spelersselectie worden de nodige veranderingen verwacht.

Na de wisselvallige prestaties in het huidige seizoen heeft het er namelijk alle schijn van dat de Bruggelingen een nieuwe kwaliteitsinjectie zullen doorvoeren binnen de spelersgroep. Daarnaast moeten enkele sterkhouders allicht vervangen worden. Een nieuwe spits is alvast nodig. Zoals geweten trekt Igor Thiago immers voor een pak geld naar het Engelse Brentford FC.

Er zijn echter nog meer spelers die in aanmerking komen voor een zomers vertrek uit het Jan Breydel-stadion. Niet in het minst Antonio Nusa. Voor hetzelfde geld had het Noorse goudhaantje zijn transfer nu zelfs al beeld. In augustus zou Club immers een miljoenenbod van Chelsea FC hebben geweigerd. En tijdens de voorbije wintermercato was er natuurlijk de soap met Brentford.

LEES OOK: 'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Gefaalde medische testen

Nusa stond in januari op punt om te tekenen bij de toekomstige werkgever van zijn ploegmaat Thiago. Op clubniveau was er ook een akkoord over een transfersom die naar verluidt kon oplopen tot liefst 37 miljoen euro. De 18-jarige aanvaller reisde zelfs naar Engeland af voor zijn medische en fysieke proeven. Maar net dat leverde een kink in de kabel op.

Zo ontdekten de Engelse dokters een groeiletsel rond het kraakbeen van de knie, waarna de deal 'on hold' gezet werd. Met hulp van de Noorse bond kon Club echter bewijzen dat allerminst een onoverkomelijk probleem was. Maar voor Nusa was de maat toen al lang vol. Zo besloten de Noor en zijn entourage om definitief de stekker uit de Brentford-deal te trekken.

Alsnog naar Premier League?

Sindsdien heeft de aanvaller het wel lastig om zijn gewenste niveau terug te halen, wat de kansen op een andere toptransfer niet bepaald bevordert. Desondanks hoeft de aanvaller niet te wanhopen. Zo heerst er wel degelijk nog voldoende interesse. Het medium Give Me Sport beweert namelijk dat Tottenham Hotspur zijn dossier nog steeds van op de voet volgt.

De Londense topclub is na de ontwikkelingen rond Brentford natuurlijk op haar hoede en zal Nusa bij een eventuele transfer helemaal binnenste buiten keren op fysiek vlak. Maar Tottenham blijft wel overtuigd van zijn potentieel. Of het ook tot een officieel bod zal komen zal afhangen van hoe Nusa in de komende maanden zal presteren. Club zou in ieder geval nog steeds vasthouden aan hetzelfde prijskaartje als in januari, al kan ook dit nog veranderen op basis van Nusa's prestaties.

Nusa heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

22
22
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

91
91
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

26
26
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

74
74
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

148
148
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

133
133
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

111
111
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

157
157
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

297
297
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

18
18
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

453
453
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

748
748
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

160
160
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

111
111
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

101
101
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

125
125
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

503
503
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

307
307
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

149
149
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

123
123
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

463
463
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

675
675
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

341
341
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

152
152

Meer sportnieuws