Nieuwe transferwending Nusa: tóch jackpot voor Club Brugge?

door
Nieuwe transferwending Nusa: tóch jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge maakt zich op voor een erg drukke zomer. Na het seizoen wordt immers definitief afscheid genomen van manager Vincent Mannaert, waarna een compleet vernieuwde clubleiding het stokje overneemt. En ook binnen de spelersselectie worden de nodige veranderingen verwacht.

Na de wisselvallige prestaties in het huidige seizoen heeft het er namelijk alle schijn van dat de Bruggelingen een nieuwe kwaliteitsinjectie zullen doorvoeren binnen de spelersgroep. Daarnaast moeten enkele sterkhouders allicht vervangen worden. Een nieuwe spits is alvast nodig. Zoals geweten trekt Igor Thiago immers voor een pak geld naar het Engelse Brentford FC.

Er zijn echter nog meer spelers die in aanmerking komen voor een zomers vertrek uit het Jan Breydel-stadion. Niet in het minst Antonio Nusa. Voor hetzelfde geld had het Noorse goudhaantje zijn transfer nu zelfs al beeld. In augustus zou Club immers een miljoenenbod van Chelsea FC hebben geweigerd. En tijdens de voorbije wintermercato was er natuurlijk de soap met Brentford.

LEES OOK: 'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Gefaalde medische testen

Nusa stond in januari op punt om te tekenen bij de toekomstige werkgever van zijn ploegmaat Thiago. Op clubniveau was er ook een akkoord over een transfersom die naar verluidt kon oplopen tot liefst 37 miljoen euro. De 18-jarige aanvaller reisde zelfs naar Engeland af voor zijn medische en fysieke proeven. Maar net dat leverde een kink in de kabel op.

Zo ontdekten de Engelse dokters een groeiletsel rond het kraakbeen van de knie, waarna de deal 'on hold' gezet werd. Met hulp van de Noorse bond kon Club echter bewijzen dat allerminst een onoverkomelijk probleem was. Maar voor Nusa was de maat toen al lang vol. Zo besloten de Noor en zijn entourage om definitief de stekker uit de Brentford-deal te trekken.

Alsnog naar Premier League?

Sindsdien heeft de aanvaller het wel lastig om zijn gewenste niveau terug te halen, wat de kansen op een andere toptransfer niet bepaald bevordert. Desondanks hoeft de aanvaller niet te wanhopen. Zo heerst er wel degelijk nog voldoende interesse. Het medium Give Me Sport beweert namelijk dat Tottenham Hotspur zijn dossier nog steeds van op de voet volgt.

De Londense topclub is na de ontwikkelingen rond Brentford natuurlijk op haar hoede en zal Nusa bij een eventuele transfer helemaal binnenste buiten keren op fysiek vlak. Maar Tottenham blijft wel overtuigd van zijn potentieel. Of het ook tot een officieel bod zal komen zal afhangen van hoe Nusa in de komende maanden zal presteren. Club zou in ieder geval nog steeds vasthouden aan hetzelfde prijskaartje als in januari, al kan ook dit nog veranderen op basis van Nusa's prestaties.

Nusa heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Akelige beelden: Vermant naar ziekenhuis na zware botsing

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

0
0
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

134
134
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

36
36
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

40
40
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

20
20
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

865
865
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

153
153
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

183
183
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

285
285
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

27
27
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

148
148
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

642
642
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

32
32
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

36
36
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

177
177
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

93
93
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

120
120
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

112
112
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

117
117
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

118
118
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

308
308
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

36
36
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

309
309
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

178
178

Meer sportnieuws