Engelse pers spaart Doku niet na 'Manchester Derby'

door
Engelse pers spaart Doku niet na 'Manchester Derby'

Manchester City heeft zondagavond opnieuw indruk gemaakt in de Premier League. De titelverdediger haalde het immers met 3-1 in de derby tegen Manchester United. Het aandeel van de twee Belgen in de ploeg van coach Pep Guardiola bleef echter beperkt.

Binnen een week staat in Engeland de kraker tussen leider Liverpool en titelverdediger City op het programma. Om die clash aan te vatten met slechts één punt achterstand op de Reds, moest de regerende kampioen zondag winnen van United. En ondanks een vroege tegentreffer lukte dat uiteindelijk ook dankzij een weergaloze Phil Foden.

LEES OOK: City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Slordige Doku

De inbreng van de twee Belgen in de basiself van City bleef dan weer beperkt. Kevin De Bruyne kwam weliswaar vaak aan de bal, maar liet een wat overhaaste indruk achter. En ook Jérémy Doku maakte geen al te beste beurt. De flankaanvaller toonde zich opvallende slordig in zijn acties.

Na zijn goede start bij City heeft Doku momenteel dan ook een terugval. En dus neemt de kritiek in de Engelse pers toe. "Wederom een teleurstellende prestatie voor de winger, die het lastig heeft om zijn prestaties van begin dit seizoen te evenaren", concludeerde men bijvoorbeeld bij The Daily Mail na de derby-zege.

Gebrek aan eindproduct

Bij The Telegraph vond men dat Doku het liet afweten op de bepalende momenten. "De finale pass kwam er gewoonweg niet uit. En dat is jammer want hij kwam in goede posities en kon zichzelf regelmatig vrij spelen", klinkt het. "Een doos vol trucs zoals gewoonlijk. Maar het eindproduct van de Belg liet veel te wensen over", aldus Goal.com.

Het lokale Manchester Evening News gaf Doku slechts een 5 op 10. Daarmee krijgt hij de laagste score van alle City-spelers. "Het was een interessante zet om hem te brengen in plaats van Kovacic, maar het pakte niet goed uit. De winger verkwiste veel tot hij vroegtijdig werd gewisseld", klinkt het. "Hij was wild in het op doel trappen en ging meermaals tegen de grond, waarna Guardiola zich toch maar wendde tot Alvarez", besluit The Guardian.

Doku wordt overroepen ...

Meest recent

Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

15
15
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

44
44
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

10
10
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

21
21
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

47
47
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

365
365
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

60
60
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

85
85
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

86
86
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

138
138
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

32
32
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

215
215
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

53
53
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

55
55
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

225
225
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

83
83
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

46
46
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

66
66
Stijnen dolgelukkig: "Hij is JPL-materiaal, zonder discussie"

Patro Eisden won met 4-0 van Francs Borains en plaatste zich zo voor het derde jaar op rij voor de ...

99
99
El Hadj verrast iedereen met deze transferboodschap

Bij Union SG verloren ze de afgelopen jaren veel aanvallende kwaliteit. De Brusselaars rekenen voor ...

140
140
Taravel krijgt signaal: herstelt hij fout tegen KV Mechelen?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen KV Mechelen. Jérémy Taravel maakte de ...

123
123
Union SG of Club Brugge? Boskamp geeft zijn titelfavoriet

Union SG en Club Brugge nemen het morgenavond tegen elkaar op in het Dudenpark. Een duel dat al ...

351
351
El Ouahdi doet boekje open over transfer naar PSV

Zakaria El Ouahdi gaat KRC Genk in de zomer wellicht verlaten. Er worden heel wat ploegen aan hem ...

179
179
Anderlecht slaat toe en shopt weer bij Ajax

Bij RSC Anderlecht zijn ze achter de schermen heel druk bezig met het aantrekken van nieuwe mensen. ...

396
396
Raman zag fenomeen bij Anderlecht: “Eén van de besten"

Benito Raman kende een degelijke periode bij RSC Anderlecht. De aanvaller kende er jaren waarbij ...

160
160

Meer sportnieuws