Club Brugge boekte een overtuigende 4-1-overwinning tegen Lierse. Voetballend stond het zeker nog niet op punt bij de Bruggelingen, maar efficiëntie maakte het verschil. Tom De Sutter speelde daar een belangrijke rol in met twee doelpunten en een assist. De spits ziet nog veel progressiemarge: "Het kan alleen maar beter worden."
De Sutter maakt zich niet al te veel zorgen over het vrij lage spelniveau. "De eerste helft was niet goed, maar ik zag al een verbetering tegenover de vorige weken. Het kan alleen nog beter worden in de toekomst. Misschien kan deze 4-1-overwinning daarbij helpen. Maar kom, goed voetbal krijg je niet op bestelling. De komende weken zullen belangrijk zijn om vooruit te gaan."
De Sutter kon twee keer scoren op aangeven van Maxime Lestienne. "Ik weet niet meer wanneer ik voor het laatst twee goals heb gemaakt. Ik denk tegen KV Mechelen vorig jaar met
Anderlecht."
Volgende week speelt Club zijn eerste topper tegen RSC Anderlecht. "Die match wordt een beetje speciaal, maar ik heb geen rekening openstaan en ik heb ook geen revanchegevoelens. Ik hoop gewoon de drie punten in Brugge te houden", aldus de ex-Anderlecht-spits voor
Het Laatste Nieuws.
LEES OOK:
‘Leko gooit Club Brugge-speler per direct uit zijn elftal’