'Anderlecht hangt gepeperde transfersom rond Dolberg'

door
'Anderlecht hangt gepeperde transfersom rond Dolberg'

RSC Anderlecht mikt op een mooi einde van het huidige seizoen, maar zit toch ook al met de komende jaargang in het achterhoofd. Dan wil de Belgische recordkampioen immers zijn rentree maken op het Europese toneel. Al is de kans klein dat dit met alle huidige sterkhouders zal gebeuren.

De sportieve leiding van Paars-Wit leverde tijdens de voorbije zomermercato goed werk. Zo een aanzienlijke kwaliteitsinjectie doorgevoerd. Daarnaast werd het merendeel van de sterkhouders aan boord gehouden. Bart Verbruggen trok weliswaar voor een smak geld naar de Premier League, terwijl de contracten van Lior Refaelov en Islam Slimani niet werden verlengd. Voorts bleven de belangrijkste krachten echter op post.

Die ingrepen bleven niet zonder gevolgen. Coach Brian Riemer kreeg zo immers een selectie die in staat moet zijn om voor de prijzen te spelen en dat lijkt Paars-Wit ook te gaan doen. Zo wordt RSCA momenteel als de grootste uitdager van leider Union getipt. Maar het zal niet gemakkelijk worden om deze selectie tijdens de zomerse transferperiode intact te houden.

LEES OOK: 'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Exodus na seizoen?

Zo lopen de huurovereenkomsten van Federico Gattoni, Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney (alle drie eigendom van Sevilla FC) in principe af. Daarnaast lijken enkele spelers in aanmerking te komen voor een stapje hogerop. Met name Zeno Debast lijkt stilaan klaar voor een nieuw hoofdstuk in zijn carrière. De jonge verdediger kan alvast rekenen op de nodige belangstelling.

En ook een vertrek van Kasper Dolberg zou niet op voorhand uitgesloten zijn. De Deense spits speelt nochtans maar sinds afgelopen zomer in het Lotto Park en staat doorgaans ook gewoon in de basis. Maar transferwatcher Sacha Tavolieri onthulde bij 'Wait & See' namelijk dat Dolberg een mondelinge afspraak heeft met het bestuur waardoor bij bij een toereikend bod alweer kan beschikken.

Prijskaartje gekend

Er zou ook sluimerende belangstelling heersen vanuit La Liga. Maar ondanks het vermeende pact, zullen de gegadigden met de nodige centen over de boeg moeten komen. Anderlecht betaalde zelf immers zo'n 5 miljoen euro om Dolberg over te nemen van OGC Nice, bonussen en salariskosten niet meegerekend. Volgens Tavolieri zou de paars-witte clubleiding dan ook mikken op een totaalpakket van liefst 10 miljoen euro voor de Deense spits. Afwachten of een andere club bereid is zover te gaan.

Dolberg hoort bij de vijf beste spitsen in de JPL ...

Meest recent

Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

20
20
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

12
12
'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

29
29
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

313
313
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

490
490
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

201
201
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

78
78
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

84
84
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

343
343
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

146
146
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

234
234
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

96
96
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

252
252
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

437
437
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

185
185
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

66
66
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

539
539
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

109
109
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

65
65
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

279
279
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

157
157
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

120
120
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

24
24

Meer sportnieuws