De Ketelaere van hemel naar hel, toppers foutloos in FA Cup

door
De Ketelaere van hemel naar hel, toppers foutloos in FA Cup

In de Italiaanse Serie A heeft leider Internazionale woensdag een nieuw statement gemaakt. De Milanezen wonnen namelijk met zware 4-0-cijfers van Charles De Ketelaere en zijn maats bij Atalanta. In de Engelse FA Cup lieten de topclubs zich dan weer op geen foutje betrappen.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Serie A

Atalanta was voor de tweede keer op enkele dagen tijd te gast in Milaan. Zondag werd immers gelijkgespeeld tegen AC Milan (1-1), woensdag vormde Inter de tegenstander van dienst. De Ketelaere startte bij de bezoekers opnieuw in de basis en leek zich al snel tot held te kronen. Maar zijn openingstreffer werd afgekeurd wegens handsspel.

Vervolgens nam de thuisploeg het heft in handen. Darmian zette Inter op voorsprong en Martinez wist de voorsprong voor rust te verdubbelen. Na de pauze liet de Argentijnse topschutter een penalty liggen, maar Dimarco maakt er toch 3-0 van. En uiteindelijk zorgde Frattesi voor de 4-0-eindstand. Inter loopt zo 12 punten uit op achtervolger Juventus, Atalanta laat dan weer dure steken vallen in de strijd om de vierde plek.

FA Cup

Titelverdediger Manchester City had zich dinsdag al geplaatst voor de kwartfinales van het belangrijkste bekertoernooi in Engeland, daags nadien kwamen daar nog enkele grote namen bij. Tweedeklasser Leeds United hield nochtans lange tijd stand op het veld van Chelsea, maar Gallagher bezorgde de Blues in de slotminuten alsnog een 3-2-zege.

Ook Manchester United sloeg pas in de slotminuten toe. Casemiro zorgde met een late goal voor een 0-1-zege tegen Nottingham Forrest. Liverpool FC had dan weer voldoende aan een veredelde B-ploeg om met 3-0 te winnen van Southampton. Tot slot haalde Wolverhampton het met 1-0 van Brighton. Er werd ook meteen geloot voor de kwartfinales, daarin is United-Liverpool dé topaffiche.

 

De Ketelaere heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Eindelijk doorbraak van Rode Duivel? "Hoop op grotere rol"

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

1
1
'Mokio doet Ajax daveren: knaltransfer op komst'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

2
2
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

8
8
Garcia vs pers: Duivels nemen duidelijk standpunt in

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

33
33
'Einde verhaal: flop wil Anderlecht verlaten'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

114
114
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

72
72
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

196
196
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

24
24
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

143
143
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

50
50
Defensie en spitsen Duivels: Alderweireld geeft voorkeur

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

216
216
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

64
64
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

347
347
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

188
188
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

405
405
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

254
254
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

67
67
Doorbraak onder Garcia: "WK is een jongensdroom"

Onder Rudi Garcia komen een aantal Rode Duivels boven water. Zo was er gisteren een uitblinker die ...

118
118
Verheyen en Degryse over Garcia: "Zou laf zijn van de bond"

Rudi Garcia krijgt de volle laag vanuit bepaalde hoek. De kritiek is deels terecht, deels ...

214
214
Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Rudi Garcia heeft de Belgen naar het WK geloodst. Dat is een goede prestatie, maar zeker niet ...

144
144
Weelde voor Garcia: "Ik hoop in de basis te blijven staan"

Rudi Garcia mocht gisteren een feestje vieren. De WK-kwalificatie is een feit. Opdracht volbracht. ...

114
114
Plotse lof voor Garcia: "We zijn op de goede weg"

Het is hommeles tussen Rudi Garcia en Het Laatste Nieuws. Na de WK-kwalificatie stellen ze de ...

104
104
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

168
168
Witsel weet niet wat hij ziet: "Dit was héél emotioneel"

Na ongeveer een uur spelen bracht Rudi Garcia Axel Witsel in het veld. Hij gaf het Luikse publiek zo ...

204
204
Onthuld: 'Mannaert verkoos deze topcoach boven Garcia'

Na het behoud in de A-divisie van de Nations League, heeft Rudi Garcia ook zijn tweede grote target ...

468
468

Meer sportnieuws