Haaland en De Bruyne voeren waanzinnige show op in FA Cup

367
Haaland en De Bruyne voeren waanzinnige show op in FA Cup

Manchester City heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup na een waanzinnige avond. Het arme Luton Town kreeg in eigen stadion een tennisscore aangesmeerd, gehandtekend door Erling Haaland en Kevin De Bruyne. Het werd 2-6 met vijf goals van de Noor en vier assist van de Rode Duivel.

LEES OOK: Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

Haaland en De Bruyne spelen Luton kapot

Luton gunde Kaminski en Sambi Lokonga rust, waardoor Kevin De Bruyne de enige Belg was die aan de aftrap verscheen op Kenilworth Road. Hij speelde in steun van Erling Haaland en dat duo speelde de tegenstander helemaal kapot. Na 40 minuten stond er al een 0-3 op het scorebord: een hattrick van Haaland, telkens op assist van De Bruyne.

Voor de laatste van die drie goals stond ook Jérémy Doku op het veld, want onze jonge landgenoot was al na 38 minuten de onfortuinlijke Grealish komen aflossen. Hij zag hoe Luton nog flink van zich afbeet. Met een goal vlak voor rust en eentje kort erna bracht Clark de spanning weer helemaal terug.

Vijf goals Haaland, vier assists De Bruyne

Lang flakkerde de hoop echter niet op voor Luton, want amper drie minuten na de 2-3 sloeg de tandem De Bruyne-Haaland een vierde keer toe. Nog eens drie minuten later sloeg de Noorse doelpuntenmachine zelfs nog een vijfde keer toe, zij het deze keer op aangeven van Bernardo Silva.

Daarmee was de match definitief gespeeld, al zette Kovacic met een heerlijke knal nog de kers op de taart voor City. Dat schaart zich bij de laatste acht in het bekertoernooi en blijft zo kans maken om dit seizoen een nieuwe treble te winnen.

Zijn De Bruyne en Haaland het meest dodelijke duo ooit in Engeland?

Meest recent

Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

16
16
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

67
67
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

118
118
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

87
87
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

31
31
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

105
105
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

247
247
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

76
76
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

40
40
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

264
264
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

379
379
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

103
103
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

110
110
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

182
182
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

81
81
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

280
280
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

363
363
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

53
53
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

512
512
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

393
393
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

121
121
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

206
206
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

34
34
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

77
77
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

53
53

Meer sportnieuws