Een sterk Sporting Lokeren stuurde zaterdagavond Cercle Brugge met een 3-0-nederlaag naar huis. Peter Maes, trainer van de Waaslander, was dan ook een tevreden man na afloop van de partij.
"Ik ben erg tevreden over het resultaat en het geleverde spel", vertelde Maes tegenover
Sporza. "Ik heb vandaag een erg volwassen Sporting Lokeren gezien. Elke wedstrijd heeft z'n verhaal. We maken vandaag drie doelpunten, dan is het ook makkelijker spelen. Als een doelpunt uitblijft, wordt het veel moeilijker om openingen te vinden."
Lokeren staat nu op een mooie derde plaats in het klassement. "We hebben nu twaalf op twaalf in eigen huis. Ik ben tevreden met die reeks en met de beleving in de tribunes. We willen dit in de toekomst volhouden en groeien naar nog meer, na drie erg mooie jaren", besluit de 49-jarige ex-doelman.
LEES OOK:
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge