Club-tweetal valt door de mand: "Ze waren nérgens"

door
Club-tweetal valt door de mand:

Club Brugge maakte afgelopen zondag geen goede beurt en werd op eigen veld afgetroefd door RSC Anderlecht. Achteraf werd vooral coach Ronny Deila geviseerd. Niet geheel onterecht, al was hij zeker niet de enige schuldige voor de pijnlijke nederlaag.

Blauw-Zwart wou tegen de Brusselse aartsrivaal bewijzen dat het nog niet uitgeteld was voor de landstitel. Bovendien wou men absoluut voorkomen dat Anderlecht, de nummer twee in het klassement, verder uitliep. Maar daar slaagde Club dus niet in. Zo werd uiteindelijk met 1-2 verloren.

Al bij al werd dat een verdiende zege voor Paars-Wit. De Brusselaars kwamen gretiger voor de dag en stonden ook beter gepositioneerd. Tactisch maakte Deila dus geen goede beurt. Bovendien had hij geen antwoord op de wissels van RSCA-coach Brian Riemer.

LEES OOK: Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

Scandinavisch duo laat het afweten

Maar er gaven ook verschillende spelers niet thuis bij de Bruggelingen. Vooral het aanvallende compartiment liet het afweten. In afwezigheid van Igor Thiago speelde doelpuntenmaker Ferran Jutgla wel zijn match. Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen vielen dan weer hard door de mand.

Boegbeeld Julien Cools is dan ook hard voor het Scandinavische tweetal. "Ik lees in alle gazetten dat er zo veel talent is. Ik ben het daar niet mee eens. Skov Olsen en Nusa waren nérgens tegen Anderlecht. Dat zijn dan de mannen die dertig miljoen moeten opleveren", klinkt het bij Het Nieuwsblad.

Schromelijk overschatte spelers

Club rekent inderdaad op de jackpot voor beide aanvallers, met name dan voor Nusa. De vraag is echter of die wel zal volgen indien ze hun niveau niet optrekken. Analist Philippe Albert heeft alvast zijn bedenkingen. "De waarheid is dat enkele Brugse spelers schromelijk overschat worden. Als je de prestatie van Nusa zag, dan kan je eerlijk gezegd maar moeilijk geloven dat die voor 30 miljoen verkocht kan worden. Skov Olsen heeft wel al veel bewezen, maar hij was onherkenbaar", klonk het bij SudPresse.

Nusa wordt overschat ...

Meest recent

Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

28
28
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

58
58
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

41
41
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

60
60
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

100
100
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

26
26
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

455
455
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

201
201
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

141
141
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

146
146
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

43
43
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

608
608
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

158
158
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

277
277
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

58
58
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

210
210
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

385
385
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

139
139
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

372
372
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

62
62
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

264
264
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

637
637
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1431
1431
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

155
155
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

598
598

Meer sportnieuws