Club-tweetal valt door de mand: "Ze waren nérgens"

door
Club-tweetal valt door de mand:

Club Brugge maakte afgelopen zondag geen goede beurt en werd op eigen veld afgetroefd door RSC Anderlecht. Achteraf werd vooral coach Ronny Deila geviseerd. Niet geheel onterecht, al was hij zeker niet de enige schuldige voor de pijnlijke nederlaag.

Blauw-Zwart wou tegen de Brusselse aartsrivaal bewijzen dat het nog niet uitgeteld was voor de landstitel. Bovendien wou men absoluut voorkomen dat Anderlecht, de nummer twee in het klassement, verder uitliep. Maar daar slaagde Club dus niet in. Zo werd uiteindelijk met 1-2 verloren.

Al bij al werd dat een verdiende zege voor Paars-Wit. De Brusselaars kwamen gretiger voor de dag en stonden ook beter gepositioneerd. Tactisch maakte Deila dus geen goede beurt. Bovendien had hij geen antwoord op de wissels van RSCA-coach Brian Riemer.

LEES OOK: Update marktwaarden JPL: dit zijn de winnaars & verliezers

Scandinavisch duo laat het afweten

Maar er gaven ook verschillende spelers niet thuis bij de Bruggelingen. Vooral het aanvallende compartiment liet het afweten. In afwezigheid van Igor Thiago speelde doelpuntenmaker Ferran Jutgla wel zijn match. Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen vielen dan weer hard door de mand.

Boegbeeld Julien Cools is dan ook hard voor het Scandinavische tweetal. "Ik lees in alle gazetten dat er zo veel talent is. Ik ben het daar niet mee eens. Skov Olsen en Nusa waren nérgens tegen Anderlecht. Dat zijn dan de mannen die dertig miljoen moeten opleveren", klinkt het bij Het Nieuwsblad.

Schromelijk overschatte spelers

Club rekent inderdaad op de jackpot voor beide aanvallers, met name dan voor Nusa. De vraag is echter of die wel zal volgen indien ze hun niveau niet optrekken. Analist Philippe Albert heeft alvast zijn bedenkingen. "De waarheid is dat enkele Brugse spelers schromelijk overschat worden. Als je de prestatie van Nusa zag, dan kan je eerlijk gezegd maar moeilijk geloven dat die voor 30 miljoen verkocht kan worden. Skov Olsen heeft wel al veel bewezen, maar hij was onherkenbaar", klonk het bij SudPresse.

Nusa wordt overschat ...

Meest recent

Update marktwaarden JPL: dit zijn de winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

11
11
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

198
198
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

94
94
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

93
93
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

247
247
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

100
100
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

113
113
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

24
24
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

222
222
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

203
203
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

265
265
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

115
115
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

285
285
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

169
169
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

99
99
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

251
251
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

38
38
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

171
171
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

116
116
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

302
302
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

196
196
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

92
92
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

235
235
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

182
182
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

444
444

Meer sportnieuws