Club-tweetal valt door de mand: "Ze waren nérgens"

431 stemmen
Club-tweetal valt door de mand:

Club Brugge maakte afgelopen zondag geen goede beurt en werd op eigen veld afgetroefd door RSC Anderlecht. Achteraf werd vooral coach Ronny Deila geviseerd. Niet geheel onterecht, al was hij zeker niet de enige schuldige voor de pijnlijke nederlaag.

Blauw-Zwart wou tegen de Brusselse aartsrivaal bewijzen dat het nog niet uitgeteld was voor de landstitel. Bovendien wou men absoluut voorkomen dat Anderlecht, de nummer twee in het klassement, verder uitliep. Maar daar slaagde Club dus niet in. Zo werd uiteindelijk met 1-2 verloren.

Al bij al werd dat een verdiende zege voor Paars-Wit. De Brusselaars kwamen gretiger voor de dag en stonden ook beter gepositioneerd. Tactisch maakte Deila dus geen goede beurt. Bovendien had hij geen antwoord op de wissels van RSCA-coach Brian Riemer.

LEES OOK: 'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Scandinavisch duo laat het afweten

Maar er gaven ook verschillende spelers niet thuis bij de Bruggelingen. Vooral het aanvallende compartiment liet het afweten. In afwezigheid van Igor Thiago speelde doelpuntenmaker Ferran Jutgla wel zijn match. Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen vielen dan weer hard door de mand.

Boegbeeld Julien Cools is dan ook hard voor het Scandinavische tweetal. "Ik lees in alle gazetten dat er zo veel talent is. Ik ben het daar niet mee eens. Skov Olsen en Nusa waren nérgens tegen Anderlecht. Dat zijn dan de mannen die dertig miljoen moeten opleveren", klinkt het bij Het Nieuwsblad.

Schromelijk overschatte spelers

Club rekent inderdaad op de jackpot voor beide aanvallers, met name dan voor Nusa. De vraag is echter of die wel zal volgen indien ze hun niveau niet optrekken. Analist Philippe Albert heeft alvast zijn bedenkingen. "De waarheid is dat enkele Brugse spelers schromelijk overschat worden. Als je de prestatie van Nusa zag, dan kan je eerlijk gezegd maar moeilijk geloven dat die voor 30 miljoen verkocht kan worden. Skov Olsen heeft wel al veel bewezen, maar hij was onherkenbaar", klonk het bij SudPresse.

Nusa wordt overschat ...

Meest recent

Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

21
21
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

65
65
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

47
47
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

92
92
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

205
205
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

123
123
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

92
92
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

178
178
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

669
669
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

144
144
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

460
460
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

531
531
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

348
348
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

244
244
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

220
220
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

66
66
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

78
78
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

270
270
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

63
63
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

294
294
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

108
108
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

448
448
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

447
447
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

192
192
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

256
256

Meer sportnieuws