Club-tweetal valt door de mand: "Ze waren nérgens"

431 stemmen
Club-tweetal valt door de mand:

Club Brugge maakte afgelopen zondag geen goede beurt en werd op eigen veld afgetroefd door RSC Anderlecht. Achteraf werd vooral coach Ronny Deila geviseerd. Niet geheel onterecht, al was hij zeker niet de enige schuldige voor de pijnlijke nederlaag.

Blauw-Zwart wou tegen de Brusselse aartsrivaal bewijzen dat het nog niet uitgeteld was voor de landstitel. Bovendien wou men absoluut voorkomen dat Anderlecht, de nummer twee in het klassement, verder uitliep. Maar daar slaagde Club dus niet in. Zo werd uiteindelijk met 1-2 verloren.

Al bij al werd dat een verdiende zege voor Paars-Wit. De Brusselaars kwamen gretiger voor de dag en stonden ook beter gepositioneerd. Tactisch maakte Deila dus geen goede beurt. Bovendien had hij geen antwoord op de wissels van RSCA-coach Brian Riemer.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Scandinavisch duo laat het afweten

Maar er gaven ook verschillende spelers niet thuis bij de Bruggelingen. Vooral het aanvallende compartiment liet het afweten. In afwezigheid van Igor Thiago speelde doelpuntenmaker Ferran Jutgla wel zijn match. Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen vielen dan weer hard door de mand.

Boegbeeld Julien Cools is dan ook hard voor het Scandinavische tweetal. "Ik lees in alle gazetten dat er zo veel talent is. Ik ben het daar niet mee eens. Skov Olsen en Nusa waren nérgens tegen Anderlecht. Dat zijn dan de mannen die dertig miljoen moeten opleveren", klinkt het bij Het Nieuwsblad.

Schromelijk overschatte spelers

Club rekent inderdaad op de jackpot voor beide aanvallers, met name dan voor Nusa. De vraag is echter of die wel zal volgen indien ze hun niveau niet optrekken. Analist Philippe Albert heeft alvast zijn bedenkingen. "De waarheid is dat enkele Brugse spelers schromelijk overschat worden. Als je de prestatie van Nusa zag, dan kan je eerlijk gezegd maar moeilijk geloven dat die voor 30 miljoen verkocht kan worden. Skov Olsen heeft wel al veel bewezen, maar hij was onherkenbaar", klonk het bij SudPresse.

Nusa wordt overschat ...

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

3
3
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

19
19
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

63
63
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

13
13
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

27
27
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

38
38
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

79
79
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

64
64
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

152
152
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

198
198
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

440
440
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

192
192
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

301
301
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

30
30
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

42
42
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

168
168
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

199
199
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

492
492
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

187
187
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

45
45
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

44
44
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

31
31
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

127
127

Meer sportnieuws