'Standard krijgt toch hoopgevend nieuws over Vanheusden'

door
'Standard krijgt toch hoopgevend nieuws over Vanheusden'

Standard blijft maar tegenvallers incasseren. De Rouches moesten zondag een nieuwe nederlaag slikken, al was dat op het veld van leider Union eigenlijk niet zo'n grote verrassing. Veel zorgwekkender was dat ze Zinho Vanheusden alwéér geblesseerd zagen uitvallen.

De Rode Duivel kreeg in zijn carrière al af te rekenen met heel wat blessureleed, waardoor hij op zijn 24ste nog niet zo ver staat als verwacht werd. Hij liep al vier(!) knieblessures op die hem minstens drie maanden aan de kant hielden en ook vorig seizoen zag hij door allerhande kwetsuren grotendeels in rook opgaan.

LEES OOK: ‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Vanheusden afgevoerd naar ziekenhuis

Op Union maakte Vanheusden nog maar net zijn wederoptreden nadat hij ongeveer een maand aan de kant gestaan had met een knieblessure. Maar vlak voor rust liep het alweer fout. Vanheusden kwam in een luchtduel in botsing met ploegmaat Dewaele en kwam daardoor zeer slecht neer.

Hij bleef bewegingsloos liggen en moest uiteindelijk na verzorging afgevoerd worden op een brancard. Vanheusden werd naar het ziekenhuis gevoerd, waar hij meer dan een uur na de wedstrijd nog steeds niet kon bewegen.

Geen breuken in de rug

Daardoor werd even het ergste gevreesd, maar Het Nieuwsblad weet dat er nu toch enigszins geruststellend nieuws doorsijpelt over de toestand van Vanheusden. De eerste onderzoeken zouden immers uitgewezen hebben dat hij geen zware breuken in de rug opgelopen heeft.

Wel zou Vanheusden een hernia opgelopen hebben, die de hevige pijn veroorzaakte. De speler zou daarvoor morfine toegediend krijgen en moet nog een nacht in het ziekenhuis blijven ter observatie. Maar de schade lijkt dus niet zo groot te zijn als aanvankelijk gevreesd werd.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’
143

Had je erger verwacht?

Meest recent

Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

7
7
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

77
77
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

44
44
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

76
76
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

40
40
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

66
66
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

203
203
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

200
200
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

64
64
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

296
296
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

108
108
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

255
255
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

374
374
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

263
263
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

568
568
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

229
229
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

170
170
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

120
120
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

173
173
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

95
95
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

277
277
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

33
33
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

682
682
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

74
74
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

143
143

Meer sportnieuws