'Standard krijgt toch hoopgevend nieuws over Vanheusden'

door
'Standard krijgt toch hoopgevend nieuws over Vanheusden'

Standard blijft maar tegenvallers incasseren. De Rouches moesten zondag een nieuwe nederlaag slikken, al was dat op het veld van leider Union eigenlijk niet zo'n grote verrassing. Veel zorgwekkender was dat ze Zinho Vanheusden alwéér geblesseerd zagen uitvallen.

De Rode Duivel kreeg in zijn carrière al af te rekenen met heel wat blessureleed, waardoor hij op zijn 24ste nog niet zo ver staat als verwacht werd. Hij liep al vier(!) knieblessures op die hem minstens drie maanden aan de kant hielden en ook vorig seizoen zag hij door allerhande kwetsuren grotendeels in rook opgaan.

LEES OOK: Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Vanheusden afgevoerd naar ziekenhuis

Op Union maakte Vanheusden nog maar net zijn wederoptreden nadat hij ongeveer een maand aan de kant gestaan had met een knieblessure. Maar vlak voor rust liep het alweer fout. Vanheusden kwam in een luchtduel in botsing met ploegmaat Dewaele en kwam daardoor zeer slecht neer.

Hij bleef bewegingsloos liggen en moest uiteindelijk na verzorging afgevoerd worden op een brancard. Vanheusden werd naar het ziekenhuis gevoerd, waar hij meer dan een uur na de wedstrijd nog steeds niet kon bewegen.

Geen breuken in de rug

Daardoor werd even het ergste gevreesd, maar Het Nieuwsblad weet dat er nu toch enigszins geruststellend nieuws doorsijpelt over de toestand van Vanheusden. De eerste onderzoeken zouden immers uitgewezen hebben dat hij geen zware breuken in de rug opgelopen heeft.

Wel zou Vanheusden een hernia opgelopen hebben, die de hevige pijn veroorzaakte. De speler zou daarvoor morfine toegediend krijgen en moet nog een nacht in het ziekenhuis blijven ter observatie. Maar de schade lijkt dus niet zo groot te zijn als aanvankelijk gevreesd werd.

Had je erger verwacht?

Meest recent

Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

62
62
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

25
25
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

68
68
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

152
152
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

85
85
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

74
74
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

44
44
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

75
75
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

208
208
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

177
177
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

130
130
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

106
106
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

145
145
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

219
219
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

31
31
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

146
146
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

386
386
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

178
178
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

84
84
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

45
45
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

397
397
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

89
89
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

203
203
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

350
350

Meer sportnieuws