'City schrikt Saudi's af met spectaculair prijskaartje De Bruyne'

door
'City schrikt Saudi's af met spectaculair prijskaartje De Bruyne'

Hoewel het project nog niet helemaal lijkt aan te slaan, willen de topclubs uit Saudi-Arabië komende zomer opnieuw zwaar uitpakken op de transfermarkt. Eén van de toptargets die genoemd worden is Kevin De Bruyne. Maar Manchester City zal zijn spelmaker niet zonder slag of stoot laten gaan.

Het doel van de Saudi's is al een tijdje duidelijk. Via onder meer de sportwereld wil men het land een positiever imago geven en ook het toerisme aanzwengelen. Met name dan via het voetbal. Daarnaast wil men de lokale competitie opwaarderen in aanloop naar 2034, wanneer de golfstaat het wereldkampioenschap organiseert.

Afgelopen zomer werd dan ook een hele lijst aan grote namen aangetrokken. Met wisselend succes. Een aantal toppers, zoals Jordan Henderson, keerde zelfs al terug naar Europa. Anderen, bijvoorbeeld Karim Benzema, zouden er dan weer ongelukkig rondlopen. Toch houdt men voorlopig vast aan deze strategie.

LEES OOK: 'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

Nieuwe poging bij KDB

Ook tijdens de volgende transferperiode zou men dus verschillende grote namen willen overtuigen met riante contracten. Mohamed Salah geldt alvast als het droomdoelwit. Maar ook De Bruyne staat hoog op de lijst. Afgelopen zomer deden de Saudi's al een mislukte poging om de Belgische spelmaker te strikken.

En na dit seizoen zou volgens bepaalde bronnen dus een nieuwe poging volgen. Of die enige kans tot slagen heeft, is voorlopig koffiedik kijken. De Bruyne zal zijn gezinsgeluk in Manchester niet zomaar op het spel zetten. Bovendien meldt Het Laatste Nieuws dat City de samenwerking graag wil voortzetten en hem een nieuw contract zal aanbieden.

Prestatiegericht contract

De huidige verbintenis van KDB loopt nog tot medio 2025. Men zou echter graag de overeenkomst openbreken. Het zou dan gaan om een meer prestatiegericht contract, niet onlogisch gezien zijn leeftijd. Afwachten of dat voldoende is om de Belg weg te houden van de Saudische oliedollars. Om de gegadigden af te schrikken zou City alvast een enorm prijskaartje rond De Bruyne hebben gehangen. Volgens TalkSport mag hij pas vertrekken bij een bod van minstens 100 miljoen pond, ruim 115 miljoen euro dus.

De Bruyne blijft in de zomer bij City ...

Meest recent

Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

1
1
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

81
81
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

40
40
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

58
58
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

272
272
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

194
194
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

58
58
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

51
51
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

660
660
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

131
131
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

339
339
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

314
314
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

54
54
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

203
203
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

71
71
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

142
142
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

159
159
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

280
280
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

211
211
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

362
362
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

187
187
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

168
168
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

275
275
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

362
362
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

176
176

Meer sportnieuws