'City schrikt Saudi's af met spectaculair prijskaartje De Bruyne'

1902 stemmen
'City schrikt Saudi's af met spectaculair prijskaartje De Bruyne'

Hoewel het project nog niet helemaal lijkt aan te slaan, willen de topclubs uit Saudi-Arabië komende zomer opnieuw zwaar uitpakken op de transfermarkt. Eén van de toptargets die genoemd worden is Kevin De Bruyne. Maar Manchester City zal zijn spelmaker niet zonder slag of stoot laten gaan.

Het doel van de Saudi's is al een tijdje duidelijk. Via onder meer de sportwereld wil men het land een positiever imago geven en ook het toerisme aanzwengelen. Met name dan via het voetbal. Daarnaast wil men de lokale competitie opwaarderen in aanloop naar 2034, wanneer de golfstaat het wereldkampioenschap organiseert.

Afgelopen zomer werd dan ook een hele lijst aan grote namen aangetrokken. Met wisselend succes. Een aantal toppers, zoals Jordan Henderson, keerde zelfs al terug naar Europa. Anderen, bijvoorbeeld Karim Benzema, zouden er dan weer ongelukkig rondlopen. Toch houdt men voorlopig vast aan deze strategie.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Anderlecht & Club Brugge'

Nieuwe poging bij KDB

Ook tijdens de volgende transferperiode zou men dus verschillende grote namen willen overtuigen met riante contracten. Mohamed Salah geldt alvast als het droomdoelwit. Maar ook De Bruyne staat hoog op de lijst. Afgelopen zomer deden de Saudi's al een mislukte poging om de Belgische spelmaker te strikken.

En na dit seizoen zou volgens bepaalde bronnen dus een nieuwe poging volgen. Of die enige kans tot slagen heeft, is voorlopig koffiedik kijken. De Bruyne zal zijn gezinsgeluk in Manchester niet zomaar op het spel zetten. Bovendien meldt Het Laatste Nieuws dat City de samenwerking graag wil voortzetten en hem een nieuw contract zal aanbieden.

Prestatiegericht contract

De huidige verbintenis van KDB loopt nog tot medio 2025. Men zou echter graag de overeenkomst openbreken. Het zou dan gaan om een meer prestatiegericht contract, niet onlogisch gezien zijn leeftijd. Afwachten of dat voldoende is om de Belg weg te houden van de Saudische oliedollars. Om de gegadigden af te schrikken zou City alvast een enorm prijskaartje rond De Bruyne hebben gehangen. Volgens TalkSport mag hij pas vertrekken bij een bod van minstens 100 miljoen pond, ruim 115 miljoen euro dus.

🚀

De Bruyne blijft in de zomer bij City ...

Meest recent

'Fernandez-Pardo ontketent forse transfersoap'

Matias Fernandez-Pardo was deze zomer de verrassing in de WK-selectie van de Rode Duivels. De ...

14
14
'Antwerp nadert nieuwe coach: 2 kandidaten over'

Bij Antwerp lijken ze eindelijk aan hun huiswerk voor deze zomer begonnen te zijn. De club was ...

135
135
'Hoefkens klopt voor transfer aan bij Anderlecht'

Gaat er nog een speler vertrekken bij RSC Anderlecht? Die kans is zeker aanwezig. NAC Breda zou wel ...

135
135
'Reden afhaken Anderlecht bekend: énorme vraagprijs'

De zoektocht naar aanvallende versterking bij RSC Anderlecht verloopt heel moeizaam. Vitor Bruno ...

340
340
Massimo Bruno stopt, versterking voor Lokeren

De mercato komt stilaan op gang. Zo viel er nog wat officieel nieuws te bespeuren. Massimo Bruno ...

25
25
‘Courtois laat Duivels vallen: pijnlijke waarheid komt uit’

Thibaut Courtois wil alleen Rode Duivel blijven als hij de volledige Nations League mag overslaan. ...

658
658
Patro Eisden verrast met transfer oude bekende

Patro Eisden was al zeer actief op de transfermarkt en er komt nog volk bij. Zopas maakte de ...

56
56
Openda verlost van Juventus en heeft nieuwe club beet

Een vreugdekreet. Dat zal er ongetwijfeld zijn geweest bij Loïs Openda toen hij zijn contract ...

39
39
Anderlecht maakt fans bijzonder gelukkig met primeur

De fans van RSC Anderlecht worden stilaan ongeduldig, want tot op heden was het nog maar een rustige ...

200
200
'Antwerp op toerental: publiekslieveling keert terug'

De fans van Antwerp hebben lang op hun honger moeten zitten, maar in de laatste rechte lijn richting ...

547
547
'Club Brugge stunt: gegeerde WK-revelatie geeft jawoord'

Club Brugge hoopt Ivan Leko nog van minstens drie versterkingen te voorzien. Op de verlanglijst van ...

766
766
'Kassa rinkelt in Genk: bliksemvertrek ruwe diamant'

De geruchtenmolen draait stilaan op volle toeren bij KRC Genk, dat niet alleen op het punt staat om ...

495
495
'Leko dumpt trio: miscast Club Brugge weigert transfer'

Terwijl het wemelt van de geruchten rond sterkhouders zoals Nicolo Tresoldi en Joaquin Seys, en ...

955
955
'Overmars slaat toe: Antwerp verrast met oude bekende'

Nu de overname door het consortium rond Wouter Vandenhaute eindelijk helemaal rond is, wil Antwerp ...

475
475
'Code rood bij Club Brugge: Tresoldi op weg naar PL'

Als het van Bart Verhaeghe afhangt gaat hij helemaal nergens naartoe, maar na amper ...

578
578
Witte rook in Anderlecht: Sibierski dumpt dure flop

Antoine Sibierski moet RSC Anderlecht weer naar successen zien te loodsen, al torst de nieuwe ...

354
354
'Genk kan cashen: exit El Ouahdi in stroomversnelling'

KRC Genk staat op het punt om te cashen op Konstantinos Karetsas, wiens recordtransfer naar Borussia ...

926
926
Telenet onthult voetbalplannen: opvallende rol Ruben Van Gucht

Het WK 2026 behoort inmiddels weer definitief tot het verleden en dus is het weer reikhalzend ...

636
636
Einde Italiaanse chaos: oudgedienden moeten puin ruimen

Het Italiaanse voetbal verkeert in een diepe crisis, maar een oplossing lijkt in zich. Zo zou dan ...

69
69
Brutale overval Fuseini: nieuwe details na heftige beelden

Vicekampioen Union SG is opgeschrikt door een verachtelijk incident. Op straat in Brussel werd ...

183
183
'Doorbraak gevonden: Skov Olsen verbaast met nieuwe club'

Verschillende oud-smaakmakers uit de Jupiler Pro League komen deze zomer in aanmerking voor een ...

497
497
Anderlecht dropt straf nieuws voor return met Hammarby

RSC Anderlecht wil zich aanstaande donderdag zien te plaatsen voor de derde voorronde van de Europa ...

613
613
Scherpen naar Premier League: Union vangt miljoenensom

Union SG is andermaal één van zijn smaakmakers kwijt. Kjell Scherpen trekt na een ...

113
113
'Onrust bij Club Brugge: Preud'homme al onder vuur'

Na de landstitel vertrok Dévy Rigaux naar Feyenoord, waardoor Club Brugge amper twee jaar na ...

1086
1086
Overmars schiet raak: Antwerp heeft goudhaantje beet

In Youth We Trust. Het was lang de slogan van zijn ex-club, maar ook bij Antwerp komt kersvers ...

635
635

Meer sportnieuws