'City schrikt Saudi's af met spectaculair prijskaartje De Bruyne'

door
'City schrikt Saudi's af met spectaculair prijskaartje De Bruyne'

Hoewel het project nog niet helemaal lijkt aan te slaan, willen de topclubs uit Saudi-Arabië komende zomer opnieuw zwaar uitpakken op de transfermarkt. Eén van de toptargets die genoemd worden is Kevin De Bruyne. Maar Manchester City zal zijn spelmaker niet zonder slag of stoot laten gaan.

Het doel van de Saudi's is al een tijdje duidelijk. Via onder meer de sportwereld wil men het land een positiever imago geven en ook het toerisme aanzwengelen. Met name dan via het voetbal. Daarnaast wil men de lokale competitie opwaarderen in aanloop naar 2034, wanneer de golfstaat het wereldkampioenschap organiseert.

Afgelopen zomer werd dan ook een hele lijst aan grote namen aangetrokken. Met wisselend succes. Een aantal toppers, zoals Jordan Henderson, keerde zelfs al terug naar Europa. Anderen, bijvoorbeeld Karim Benzema, zouden er dan weer ongelukkig rondlopen. Toch houdt men voorlopig vast aan deze strategie.

LEES OOK: Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Nieuwe poging bij KDB

Ook tijdens de volgende transferperiode zou men dus verschillende grote namen willen overtuigen met riante contracten. Mohamed Salah geldt alvast als het droomdoelwit. Maar ook De Bruyne staat hoog op de lijst. Afgelopen zomer deden de Saudi's al een mislukte poging om de Belgische spelmaker te strikken.

En na dit seizoen zou volgens bepaalde bronnen dus een nieuwe poging volgen. Of die enige kans tot slagen heeft, is voorlopig koffiedik kijken. De Bruyne zal zijn gezinsgeluk in Manchester niet zomaar op het spel zetten. Bovendien meldt Het Laatste Nieuws dat City de samenwerking graag wil voortzetten en hem een nieuw contract zal aanbieden.

Prestatiegericht contract

De huidige verbintenis van KDB loopt nog tot medio 2025. Men zou echter graag de overeenkomst openbreken. Het zou dan gaan om een meer prestatiegericht contract, niet onlogisch gezien zijn leeftijd. Afwachten of dat voldoende is om de Belg weg te houden van de Saudische oliedollars. Om de gegadigden af te schrikken zou City alvast een enorm prijskaartje rond De Bruyne hebben gehangen. Volgens TalkSport mag hij pas vertrekken bij een bod van minstens 100 miljoen pond, ruim 115 miljoen euro dus.

De Bruyne blijft in de zomer bij City ...

Meest recent

'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

4
4
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

11
11
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

32
32
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

133
133
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

106
106
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

176
176
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

125
125
Westerlo haalt vervanger Yow nu al binnen

Bij Westerlo belooft het alweer een drukke mercato te worden. De Kemphanen zien deze maand wellicht ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest Angulo, STVV sluit dubbele deal'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

277
277
Van den Brom zorgt voor ophef: “Stelletje slappe lullen!”

John van den Brom heeft een verleden op de Belgische velden als coach van RSC Anderlecht en KRC ...

72
72
Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

57
57
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

113
113
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

286
286
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

207
207
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

76
76
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

178
178
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

125
125
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

61
61
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

775
775
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

917
917
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

468
468
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

135
135
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

44
44
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

730
730
Club Brugge kookt over: Tzolis ontsnapt na bizarre actie

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de Croky Cup. In de slotfase liepen de ...

624
624

Meer sportnieuws