'Man City huivert: absoluut monsterbod op De Bruyne'

1736 stemmen
'Man City huivert: absoluut monsterbod op De Bruyne'

In de Engelse Premier League gaat titelverdediger Manchester City zaterdag op bezoek bij AFC Bournemouth. De kans is reëel dat Kevin De Bruyne dan opnieuw minuten zal maken. Ondertussen wordt volop gespeculeerd over de toekomst van de Belgische spelmaker.

Zoals alom geweten zag De Bruyne zijn eerste seizoenshelft volledig in rook opgaan door een zware blessure. Maar bij zijn terugkeer haalde de Rode Duivel meteen een uitmuntend niveau en was hij in een mum van tijd weer dé draaischijf in het elftal van coach Pep Guardiola. Iets wat hij eigenlijk al jarenlang is.

Bij de Engelse topclub groeide De Bruyne immers uit tot één van de beste spelmakers ter wereld. Zo kroonde hij zich inmiddels al vier keer tot assist-koning in de Premier League. Hij werd ook twee keer verkozen tot 'Speler vh Jaar' door spelersvakbond PFA en haalde meermaals het 'Elftal vh Jaar' van de UEFA.

LEES OOK: Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Laatste contractjaar in zicht

Ook op collectief vlak haalden De Bruyne en City de ene prijs na de andere in huis. Inmiddels werd de Rode Duivel al vijf keer landskampioen in Manchester en won hij er tal van nationale bekers. Vorig seizoen kwam daar ook nog eens de langverwachte eindzege in de Champions League bovenop.

De vraag is echter hoe lang deze succesvolle samenwerking nog gaat duren. KDB wordt straks alweer 33 jaar en zijn contract loopt eind vorig seizoen af. Voorlopig lijkt City echter niet van plan om hem snel aan de kant te schuiven. Maar mogelijk wordt de Engelse kampioen daar alsnog toe gedwongen.

Droomdoelwit Saudi's

Afgelopen zomer al kon De Bruyne rekenen op de nodige interesse uit Saudi-Arabië. En volgens The Times willen clubs uit de steenrijke Golfstaat komende zomer een nieuwe poging wagen. Met name de vier clubs die kunnen rekenen op de steun van het publieke investeringsfonds PIF (Al-Ittihad, Al-Ahli, Al-Nassr en Al-Hilal) zouden concreet zijn. City zou zich komende zomer dan ook aan een absoluut monsterbod kunnen verwachten. Het valt echter te betwijfelen of KDB geneigd is om in te gaan op de Saudische interesse.

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’
22

De Bruyne speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

22
22
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

193
193
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

76
76
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

107
107
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

158
158
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

91
91
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

146
146
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

49
49
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

311
311
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

109
109
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

660
660
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

70
70
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

269
269
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

292
292
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

581
581
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

475
475
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

781
781
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

118
118
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

190
190
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

245
245
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

173
173
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

168
168

Meer sportnieuws