'Man City huivert: absoluut monsterbod op De Bruyne'

door
'Man City huivert: absoluut monsterbod op De Bruyne'

In de Engelse Premier League gaat titelverdediger Manchester City zaterdag op bezoek bij AFC Bournemouth. De kans is reëel dat Kevin De Bruyne dan opnieuw minuten zal maken. Ondertussen wordt volop gespeculeerd over de toekomst van de Belgische spelmaker.

Zoals alom geweten zag De Bruyne zijn eerste seizoenshelft volledig in rook opgaan door een zware blessure. Maar bij zijn terugkeer haalde de Rode Duivel meteen een uitmuntend niveau en was hij in een mum van tijd weer dé draaischijf in het elftal van coach Pep Guardiola. Iets wat hij eigenlijk al jarenlang is.

Bij de Engelse topclub groeide De Bruyne immers uit tot één van de beste spelmakers ter wereld. Zo kroonde hij zich inmiddels al vier keer tot assist-koning in de Premier League. Hij werd ook twee keer verkozen tot 'Speler vh Jaar' door spelersvakbond PFA en haalde meermaals het 'Elftal vh Jaar' van de UEFA.

LEES OOK: Nieuwe flirt met De Bruyne: “Contact met entourage”

Laatste contractjaar in zicht

Ook op collectief vlak haalden De Bruyne en City de ene prijs na de andere in huis. Inmiddels werd de Rode Duivel al vijf keer landskampioen in Manchester en won hij er tal van nationale bekers. Vorig seizoen kwam daar ook nog eens de langverwachte eindzege in de Champions League bovenop.

De vraag is echter hoe lang deze succesvolle samenwerking nog gaat duren. KDB wordt straks alweer 33 jaar en zijn contract loopt eind vorig seizoen af. Voorlopig lijkt City echter niet van plan om hem snel aan de kant te schuiven. Maar mogelijk wordt de Engelse kampioen daar alsnog toe gedwongen.

Droomdoelwit Saudi's

Afgelopen zomer al kon De Bruyne rekenen op de nodige interesse uit Saudi-Arabië. En volgens The Times willen clubs uit de steenrijke Golfstaat komende zomer een nieuwe poging wagen. Met name de vier clubs die kunnen rekenen op de steun van het publieke investeringsfonds PIF (Al-Ittihad, Al-Ahli, Al-Nassr en Al-Hilal) zouden concreet zijn. City zou zich komende zomer dan ook aan een absoluut monsterbod kunnen verwachten. Het valt echter te betwijfelen of KDB geneigd is om in te gaan op de Saudische interesse.

🚀

De Bruyne speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

10
10
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

52
52
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

116
116
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

32
32
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

82
82
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

61
61
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

73
73
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

68
68
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

62
62
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

417
417
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

373
373
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

67
67
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

206
206
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

238
238
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

245
245
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

71
71
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

171
171
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

52
52
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

28
28
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

410
410
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

508
508
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

419
419
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

60
60
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

43
43
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

367
367

Meer sportnieuws