'Bloedvorm beloond: transfer De Ketelaere wordt concreet'

door
'Bloedvorm beloond: transfer De Ketelaere wordt concreet'

In de Serie A staat komend weekend het duel tussen AC Milan en Atalanta op het programma. Voor Charles De Ketelaere wordt dat uiteraard een speciaal duel. Ondertussen begint het er steeds meer op te lijken dat de aanvaller na het verstrijken van zijn huurdeal niet meer zal terugkeren naar San Siro.

In de zomer van 2022 betaalde AC Milan nog een slordige 36 miljoen euro aan Club Brugge om CDK naar San Siro te halen. Daarmee geldt hij nog steeds als één van de grootste uitgaande transfers ooit in de Belgische competitie. Maar de Rode Duivel kon de verwachtingen niet waarmaken in Milaan.

De Ketelaere speelde een veertigtal matchen voor Milan, daarin wist hij niet te scoren en kwam hij niet verder dan één assist. Na amper één seizoen mocht hij dan ook weer beschikken. Uiteindelijk werd een oplossing gevonden binnen Italië. Zo werd de aanvaller, mét aankoopoptie, verhuurd aan Atalanta.

LEES OOK: De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Ontbolsterd in Bergamo

Dat bleek in eerste instantie een goede zet. In Bergamo kreeg hij immers meteen de nodige speelminuten en maakte hij een goede start. Tijdens het najaar kreeg hij weliswaar te maken met een dipje, maar in de laatste weken zit De Ketelaere in bloedvorm.

Ondertussen zit hij dit seizoen al aan 10 goals en 7 assists in 28 wedstrijden namens Atalanta. Zelden was CDK productiever. Bovendien is hij nog altijd maar 22 jaar, waardoor er zeker ruim voldoende progessiemarge aanwezig is.

Lange termijn-project

Het heeft er dan ook alle schijn van dat Atalanta zijn overgang permanent zal maken. Volgens CalcioNews24 heeft de club uit Bergamo een lange termijn-project met de Belg. De kans bestaat wel dat Atalanta nog zal trachten om een iets lagere transfersom te onderhandelen met Milan. Als dat niet lukt zal men overgaan tot het lichten van de aankoopoptie, die zou zo'n 22 miljoen euro bedragen.

De Ketelaere moet met de Duivels mee naar het EK ...

Meest recent

Ruben Van Gucht verrast met grote dump: "Wees moedig!"

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

1
1
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

11
11
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

50
50
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

94
94
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

90
90
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

135
135
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

85
85
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

43
43
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

54
54
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

467
467
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

171
171
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

262
262
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

205
205
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

243
243
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

40
40
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

236
236
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

269
269
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

164
164
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

40
40
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

237
237
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

156
156
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

435
435
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

77
77
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

248
248
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

127
127

Meer sportnieuws