Beveren laat spits vlak voor competitieclimax vertrekken

97 stemmen
Beveren laat spits vlak voor competitieclimax vertrekken

De climax in de Challenger Pro League nadert met rasse schreden en de titelstrijd blijft bijzonder spannend. Zelfs SK Beveren, momenteel 8ste in het klassement, maakt mathematisch gezien nog kans. Al lieten de Waaslanders donderdag wel nog een aanvaller vertrekken.

In de reguliere competitie van de CPL staan nog een achttal speeldagen op het programma. En daarin kan nog heel wat gebeuren. Zeker omdat de verschillen bovenaan het klassement miniem zijn. Leiders Beerschot en Deinze tellen momenteel 42 punten. Dat zijn er slechts 7 meer dan de huidige nummer 8.

Mathematisch gezien is er dus nog heel wat mogelijk voor Beveren. Zeker omdat er in de resterende speeldagen nog thuiswedstrijden volgen tegen directe concurrenten als Deinze, Patro en Beerschot. Op dit moment blijft de titel weliswaar onwaarschijnlijk, maar er zijn zeker kansen om nog enkele plekjes te stijgen.

LEES OOK: ‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Salech vertrekt

Coach Wim De Decker zal het tijdens de ontknoping van het seizoen wel met een aanvallende optie minder moeten stellen. Zo maakte Beveren donderdag via de officiële kanalen bekend dat de samenwerking met Yousef Salech per direct wordt stopgezet. De spits gaat aan de slag bij het Zweedse Sirius FK.

Salech belandde afgelopen zomer op de Freethiel. Hij werd voor een seizoen gehuurd van Brondby IF. Bij zijn debuutmatch was hij meteen goed voor een doelpunt tegen SL 16, maar nadien viel de aanvaller stil. Naarmate het seizoen vorderde kwam hij dan ook steeds minder in actie. En nu vertrekt hij dus enkele maanden vroeger dan voorzien.

Geslaagde passage

Desondanks laat Salech verstaan dat hij geen spijt heeft van zijn periode bij Beveren. "Ik kwam naar hier om te strijden voor een basisplaats en heb dat met heel overtuiging gedaan. Er is uitstekend met mij gewerkt en ik heb enorm veel bijgeleerd, zowel tijdens de trainingen als in de wedstrijden. Mijn periode bij SK Beveren was een positieve ervaring en heeft van mij een betere voetballer én mens gemaakt", klonk het op de clubwebstek.

De Challenger Pro League verdient meer media-aandacht ...

Meest recent

'Gesprekken lopen: grote JPL-comeback Carl Hoefkens'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

44
44
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

165
165
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

342
342
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

107
107
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

23
23
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

216
216
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

81
81
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

67
67
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

47
47
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

362
362
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

200
200
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

241
241
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

122
122
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

158
158
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

416
416
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

287
287
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

252
252
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

213
213
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

303
303
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

237
237
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

97
97
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

572
572
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

251
251
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

416
416

Meer sportnieuws