Beveren laat spits vlak voor competitieclimax vertrekken

97 stemmen
Beveren laat spits vlak voor competitieclimax vertrekken

De climax in de Challenger Pro League nadert met rasse schreden en de titelstrijd blijft bijzonder spannend. Zelfs SK Beveren, momenteel 8ste in het klassement, maakt mathematisch gezien nog kans. Al lieten de Waaslanders donderdag wel nog een aanvaller vertrekken.

In de reguliere competitie van de CPL staan nog een achttal speeldagen op het programma. En daarin kan nog heel wat gebeuren. Zeker omdat de verschillen bovenaan het klassement miniem zijn. Leiders Beerschot en Deinze tellen momenteel 42 punten. Dat zijn er slechts 7 meer dan de huidige nummer 8.

Mathematisch gezien is er dus nog heel wat mogelijk voor Beveren. Zeker omdat er in de resterende speeldagen nog thuiswedstrijden volgen tegen directe concurrenten als Deinze, Patro en Beerschot. Op dit moment blijft de titel weliswaar onwaarschijnlijk, maar er zijn zeker kansen om nog enkele plekjes te stijgen.

LEES OOK: Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Salech vertrekt

Coach Wim De Decker zal het tijdens de ontknoping van het seizoen wel met een aanvallende optie minder moeten stellen. Zo maakte Beveren donderdag via de officiële kanalen bekend dat de samenwerking met Yousef Salech per direct wordt stopgezet. De spits gaat aan de slag bij het Zweedse Sirius FK.

Salech belandde afgelopen zomer op de Freethiel. Hij werd voor een seizoen gehuurd van Brondby IF. Bij zijn debuutmatch was hij meteen goed voor een doelpunt tegen SL 16, maar nadien viel de aanvaller stil. Naarmate het seizoen vorderde kwam hij dan ook steeds minder in actie. En nu vertrekt hij dus enkele maanden vroeger dan voorzien.

Geslaagde passage

Desondanks laat Salech verstaan dat hij geen spijt heeft van zijn periode bij Beveren. "Ik kwam naar hier om te strijden voor een basisplaats en heb dat met heel overtuiging gedaan. Er is uitstekend met mij gewerkt en ik heb enorm veel bijgeleerd, zowel tijdens de trainingen als in de wedstrijden. Mijn periode bij SK Beveren was een positieve ervaring en heeft van mij een betere voetballer én mens gemaakt", klonk het op de clubwebstek.

De Challenger Pro League verdient meer media-aandacht ...

Meest recent

Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

2
2
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

9
9
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

262
262
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

50
50
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

73
73
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

89
89
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

97
97
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

43
43
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

347
347
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

102
102
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

134
134
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

142
142
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

167
167
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

495
495
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

144
144
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

139
139
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

382
382
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

305
305
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

88
88
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

698
698
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

242
242
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

177
177
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

526
526
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

241
241
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

404
404

Meer sportnieuws