Beveren laat spits vlak voor competitieclimax vertrekken

door
Beveren laat spits vlak voor competitieclimax vertrekken

De climax in de Challenger Pro League nadert met rasse schreden en de titelstrijd blijft bijzonder spannend. Zelfs SK Beveren, momenteel 8ste in het klassement, maakt mathematisch gezien nog kans. Al lieten de Waaslanders donderdag wel nog een aanvaller vertrekken.

In de reguliere competitie van de CPL staan nog een achttal speeldagen op het programma. En daarin kan nog heel wat gebeuren. Zeker omdat de verschillen bovenaan het klassement miniem zijn. Leiders Beerschot en Deinze tellen momenteel 42 punten. Dat zijn er slechts 7 meer dan de huidige nummer 8.

Mathematisch gezien is er dus nog heel wat mogelijk voor Beveren. Zeker omdat er in de resterende speeldagen nog thuiswedstrijden volgen tegen directe concurrenten als Deinze, Patro en Beerschot. Op dit moment blijft de titel weliswaar onwaarschijnlijk, maar er zijn zeker kansen om nog enkele plekjes te stijgen.

LEES OOK: Beveren blijft winnen, RWDM en Club Luik laten kans liggen

Salech vertrekt

Coach Wim De Decker zal het tijdens de ontknoping van het seizoen wel met een aanvallende optie minder moeten stellen. Zo maakte Beveren donderdag via de officiële kanalen bekend dat de samenwerking met Yousef Salech per direct wordt stopgezet. De spits gaat aan de slag bij het Zweedse Sirius FK.

Salech belandde afgelopen zomer op de Freethiel. Hij werd voor een seizoen gehuurd van Brondby IF. Bij zijn debuutmatch was hij meteen goed voor een doelpunt tegen SL 16, maar nadien viel de aanvaller stil. Naarmate het seizoen vorderde kwam hij dan ook steeds minder in actie. En nu vertrekt hij dus enkele maanden vroeger dan voorzien.

Geslaagde passage

Desondanks laat Salech verstaan dat hij geen spijt heeft van zijn periode bij Beveren. "Ik kwam naar hier om te strijden voor een basisplaats en heb dat met heel overtuiging gedaan. Er is uitstekend met mij gewerkt en ik heb enorm veel bijgeleerd, zowel tijdens de trainingen als in de wedstrijden. Mijn periode bij SK Beveren was een positieve ervaring en heeft van mij een betere voetballer én mens gemaakt", klonk het op de clubwebstek.

De Challenger Pro League verdient meer media-aandacht ...

Meest recent

Union verweesd: "Een punt was verdiend geweest"

Voor de derde keer op rij heeft Union dinsdagavond een nederlaag moeten incasseren in de Champions ...

4
4
Jutgla deelt zeer fraai compliment uit aan Club Brugge

Club Brugge liet in de zomer heel wat sterkhouders vertrekken. Eén van hen was Ferran Jutgla, ...

102
102
Kompany klopt nu ook PSG, ijzersterke Courtois alsnog geveld

Er viel dinsdagavond heel wat te beleven in de Champions League. Vincent Kompany en Bayern ...

60
60
Dapper Union blijft ook in Madrid met lege handen achter

Union is dinsdagavond tegen een derde nederlaag op rij aangelopen in de Champions League. Na de ...

30
30
Courtois verbaast alweer heel Europa

Real Madrid bleef tot dusver nog foutloos in de Champions League, maar dinsdagavond krijgt de ...

64
64
Hayen trainer van absolute grootmacht? "Binnen 2 jaar..."

Club Brugge staat woensdagavond voor een ferme uitdaging in de Champions League. Dan komt met FC ...

79
79
Standard komt met opmerkelijke uitleg voor tirade Wilmots

Er was de voorbije weken heel wat te doen rond Standard. Hun partij tegen Antwerp moest voortijdig ...

54
54
'AA Gent gaat transferstrijd aan met PSV'

AA Gent leek vertrokken te zijn met ruime zeges tegen Standard en Patro, maar werd vorig weekend ...

73
73
Antwerp en Gent krijgen flinke meevallers te horen

Dinsdag boog het Disciplinair Comité zich over enkele controversiële incidenten van ...

136
136
Napoli baalt enorm, Arsenal blijft foutloos doorrazen

Om 18u45 stonden er in de Champions League twee duels op het programma. Napoli ontving Eintracht ...

33
33
Het einde van Ronaldo: CR7 licht tipje van de sluier

Cristiano Ronaldo is 40 jaar en de Portugese aanvaller weet dat het einde nadert. Op zijn leeftijd ...

95
95
Nainggolan 'plaagt' Antwerp: "Zou nog lukken"

Het gaat bijzonder slecht met Royal Antwerp FC. Sportief is de club serieus afgegleden en dat op ...

114
114
Atlético Madrid - Union: Hubert verrast stevig

Union SG speelt vanavond om 21 tegen Atlético Madrid. Een héél zware partij en ...

38
38
Flick en Lewandowski spreken: dit vinden zij van Club Brugge

FC Barcelona komt toch met veel zorgen naar Brugge. De Catalanen hebben de nodige blessures en hun ...

380
380
Dreyer schrijft geschiedenis: MLS compleet gek van de Deen

RSC Anderlecht verkocht Anders Dreyer in januari voor een spotprijsje van amper 5 miljoen euro, wat ...

306
306
Club Brugge opgelet: Hayen reageert op flirt met Celtic

Mocht het op zijn bucketlist staan mag Nicky Hayen woensdag nog een Europese grootmacht afvinken, ...

248
248
AA Gent pleit Dean volledig vrij: "Gevaarlijk precedent"

Vooraf verkeerde AA Gent omwille van het 125-jarig clubbestaan nog in feeststemming, maar na de ...

277
277
Nederland verstomt: Club Brugge plant ‘brutale’ transfer

Club Brugge jaagt op een verrassende naam uit Nederland. Een tiener die dit seizoen doorbreekt in de ...

440
440
'KRC Genk kan cashen: goudhaantje weg in januari?'

KRC Genk deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt, waarbij de Limburgers ...

733
733
Club-Barcelona: Hayen & Flick maken selecties bekend

Hoogdag in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdagavond gastheer speelt voor niemand minder dan FC ...

121
121
Hasi maakt brokken: Bertaccini out, Vazquez in?

Met zijn rug tegen de muur besloot Besnik Hasi om tegen KV Mechelen vier aanvallers aan de aftrap te ...

629
629
Antwerp & AA Gent binden strijd aan met Bondsparket

Afgelopen weekend was het Halloween, en dus besloten Max Dean en Daam Foulon om nog eens uit te ...

245
245
Hayen verschaft update uit ziekenboeg Club Brugge

In de Champions League krijgt Club Brugge woensdag FC Barcelona over de vloer. In aanloop naar het ...

258
258
Annelien Coorevits breekt taboe: “Passie was er nooit"

Ze vormden jarenlang één van de bekendste koppels van het Vlaamse medialandschap: ...

378
378
Club is klaar: Seys roept oorlogstaal naar Lamine Yamal

Club Brugge kijkt FC Barcelona recht in de ogen namens de Champions League. De gedroomde affiche ...

168
168

Meer sportnieuws