Beveren laat spits vlak voor competitieclimax vertrekken

door
Beveren laat spits vlak voor competitieclimax vertrekken

De climax in de Challenger Pro League nadert met rasse schreden en de titelstrijd blijft bijzonder spannend. Zelfs SK Beveren, momenteel 8ste in het klassement, maakt mathematisch gezien nog kans. Al lieten de Waaslanders donderdag wel nog een aanvaller vertrekken.

In de reguliere competitie van de CPL staan nog een achttal speeldagen op het programma. En daarin kan nog heel wat gebeuren. Zeker omdat de verschillen bovenaan het klassement miniem zijn. Leiders Beerschot en Deinze tellen momenteel 42 punten. Dat zijn er slechts 7 meer dan de huidige nummer 8.

Mathematisch gezien is er dus nog heel wat mogelijk voor Beveren. Zeker omdat er in de resterende speeldagen nog thuiswedstrijden volgen tegen directe concurrenten als Deinze, Patro en Beerschot. Op dit moment blijft de titel weliswaar onwaarschijnlijk, maar er zijn zeker kansen om nog enkele plekjes te stijgen.

LEES OOK: Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Salech vertrekt

Coach Wim De Decker zal het tijdens de ontknoping van het seizoen wel met een aanvallende optie minder moeten stellen. Zo maakte Beveren donderdag via de officiële kanalen bekend dat de samenwerking met Yousef Salech per direct wordt stopgezet. De spits gaat aan de slag bij het Zweedse Sirius FK.

Salech belandde afgelopen zomer op de Freethiel. Hij werd voor een seizoen gehuurd van Brondby IF. Bij zijn debuutmatch was hij meteen goed voor een doelpunt tegen SL 16, maar nadien viel de aanvaller stil. Naarmate het seizoen vorderde kwam hij dan ook steeds minder in actie. En nu vertrekt hij dus enkele maanden vroeger dan voorzien.

Geslaagde passage

Desondanks laat Salech verstaan dat hij geen spijt heeft van zijn periode bij Beveren. "Ik kwam naar hier om te strijden voor een basisplaats en heb dat met heel overtuiging gedaan. Er is uitstekend met mij gewerkt en ik heb enorm veel bijgeleerd, zowel tijdens de trainingen als in de wedstrijden. Mijn periode bij SK Beveren was een positieve ervaring en heeft van mij een betere voetballer én mens gemaakt", klonk het op de clubwebstek.

De Challenger Pro League verdient meer media-aandacht ...

Meest recent

'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

27
27
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

17
17
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

87
87
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

81
81
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

298
298
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

37
37
'Club gaat los op mercato: twee topaanwinsten, twee vertrekkers'

De spelers van Club Brugge genieten momenteel van een welverdiende verlofperiode na een bijzonder ...

447
447
Titelfavorieten JPL: enorme verrassing als kampioen?

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

380
380
Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

143
143
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

206
206
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

595
595
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

803
803
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

337
337
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

112
112
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

293
293
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

284
284
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

631
631
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

351
351
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

740
740
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

700
700
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

848
848
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

155
155
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

605
605
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1539
1539
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

818
818

Meer sportnieuws