Tissoudali hard na uitschakeling Gent: "Waren te bang"

door
Tissoudali hard na uitschakeling Gent:

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zich voor het derde jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste finales van de Conference League. De Buffalo's sneuvelde woensdagavond immers tegen Maccabi Haifa. Nochtans zat er tegen de Israëliërs veel meer in.

Vorig seizoen stootte Gent nog door tot de kwartfinales van de derde Europese competitie. Na de recente teleurstellingen in eigen land hadden de Buffalo's zo'n parcours dolgraag geevenaard. Maar in de tussenronde tegen Maccabi, dat doorstroomde vanuit de Europa League, liep het dus meteen fout.

In de heenmatch had Gent al met 1-0 verloren. Nochtans maakte de Israëlische competitieleider toen geen overtuigende indruk. Maar in de return, die om veiligheidsredenen achter gesloten deuren werd afgewerkt, kwamen de Oost-Vlamingen in de eerste helft opnieuw op achterstand.

LEES OOK: Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Grote teleurstelling

In de tweede periode kwamen de Buffalo's echter een pak beter voor de dag. Dat leidde tot de verdiende gelijkmaker. Toen Haifa nog eens rood pakte, trok Gent de match helemaal naar zich toe. Het slaagde er echter niet in om zijn kansen af te werken en zo bleef het uiteindelijk bij 1-1.

De teleurstelling in het Gentse kamp was achteraf dan ook groot. Niet in het minst bij gelegenheidsaanvoerder Tarik Tissoudali. "We winnen niet, dat is het grote probleem. Er zijn honderden redenen waarom. Maar we moeten positief blijven en ons nu focussen op de volgende match", werd hij geciteerd bij Het Nieuwsblad

Aanvallende malaise

Volgens Tissoudali liet vooral de aanvalslinie het afweten. Al was de tweede helft wel een pak beter. "Ik ben teleurgesteld, we moeten meer brengen als team. We hebben kansen genoeg, dat is niet het probleem. Maar scoren lukt vaak niet. In de laatste fase missen we kwaliteit", klonk het. "Waarom we in beter uit te kleedkamer kwamen? We namen risico en durfden meer. Dat was in de eerste helft wel anders, toen waren we te bang."

Tissoudali brengt momenteel zelf te weinig ...

Meest recent

'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

65
65
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

25
25
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

52
52
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

170
170
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

25
25
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

284
284
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

36
36
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

800
800
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

429
429
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

218
218
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

180
180
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

113
113
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

234
234
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

72
72
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

498
498
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

546
546
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

145
145
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

194
194
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

143
143
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

318
318
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

337
337
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

140
140
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

295
295
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

978
978
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

277
277

Meer sportnieuws