Tissoudali hard na uitschakeling Gent: "Waren te bang"

door
Tissoudali hard na uitschakeling Gent:

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zich voor het derde jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste finales van de Conference League. De Buffalo's sneuvelde woensdagavond immers tegen Maccabi Haifa. Nochtans zat er tegen de Israëliërs veel meer in.

Vorig seizoen stootte Gent nog door tot de kwartfinales van de derde Europese competitie. Na de recente teleurstellingen in eigen land hadden de Buffalo's zo'n parcours dolgraag geevenaard. Maar in de tussenronde tegen Maccabi, dat doorstroomde vanuit de Europa League, liep het dus meteen fout.

In de heenmatch had Gent al met 1-0 verloren. Nochtans maakte de Israëlische competitieleider toen geen overtuigende indruk. Maar in de return, die om veiligheidsredenen achter gesloten deuren werd afgewerkt, kwamen de Oost-Vlamingen in de eerste helft opnieuw op achterstand.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

Grote teleurstelling

In de tweede periode kwamen de Buffalo's echter een pak beter voor de dag. Dat leidde tot de verdiende gelijkmaker. Toen Haifa nog eens rood pakte, trok Gent de match helemaal naar zich toe. Het slaagde er echter niet in om zijn kansen af te werken en zo bleef het uiteindelijk bij 1-1.

De teleurstelling in het Gentse kamp was achteraf dan ook groot. Niet in het minst bij gelegenheidsaanvoerder Tarik Tissoudali. "We winnen niet, dat is het grote probleem. Er zijn honderden redenen waarom. Maar we moeten positief blijven en ons nu focussen op de volgende match", werd hij geciteerd bij Het Nieuwsblad

Aanvallende malaise

Volgens Tissoudali liet vooral de aanvalslinie het afweten. Al was de tweede helft wel een pak beter. "Ik ben teleurgesteld, we moeten meer brengen als team. We hebben kansen genoeg, dat is niet het probleem. Maar scoren lukt vaak niet. In de laatste fase missen we kwaliteit", klonk het. "Waarom we in beter uit te kleedkamer kwamen? We namen risico en durfden meer. Dat was in de eerste helft wel anders, toen waren we te bang."

Tissoudali brengt momenteel zelf te weinig ...

Meest recent

Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

0
0
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

18
18
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

54
54
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

109
109
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

385
385
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

157
157
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

408
408
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

319
319
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

152
152
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

384
384
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

555
555
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

464
464
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

107
107
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

196
196
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

288
288
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

304
304
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

449
449
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

83
83
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

441
441
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

432
432
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

111
111
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

714
714
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

422
422
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

199
199
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

347
347

Meer sportnieuws