Tissoudali hard na uitschakeling Gent: "Waren te bang"

100 stemmen
Tissoudali hard na uitschakeling Gent:

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zich voor het derde jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste finales van de Conference League. De Buffalo's sneuvelde woensdagavond immers tegen Maccabi Haifa. Nochtans zat er tegen de Israëliërs veel meer in.

Vorig seizoen stootte Gent nog door tot de kwartfinales van de derde Europese competitie. Na de recente teleurstellingen in eigen land hadden de Buffalo's zo'n parcours dolgraag geevenaard. Maar in de tussenronde tegen Maccabi, dat doorstroomde vanuit de Europa League, liep het dus meteen fout.

In de heenmatch had Gent al met 1-0 verloren. Nochtans maakte de Israëlische competitieleider toen geen overtuigende indruk. Maar in de return, die om veiligheidsredenen achter gesloten deuren werd afgewerkt, kwamen de Oost-Vlamingen in de eerste helft opnieuw op achterstand.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Grote teleurstelling

In de tweede periode kwamen de Buffalo's echter een pak beter voor de dag. Dat leidde tot de verdiende gelijkmaker. Toen Haifa nog eens rood pakte, trok Gent de match helemaal naar zich toe. Het slaagde er echter niet in om zijn kansen af te werken en zo bleef het uiteindelijk bij 1-1.

De teleurstelling in het Gentse kamp was achteraf dan ook groot. Niet in het minst bij gelegenheidsaanvoerder Tarik Tissoudali. "We winnen niet, dat is het grote probleem. Er zijn honderden redenen waarom. Maar we moeten positief blijven en ons nu focussen op de volgende match", werd hij geciteerd bij Het Nieuwsblad

Aanvallende malaise

Volgens Tissoudali liet vooral de aanvalslinie het afweten. Al was de tweede helft wel een pak beter. "Ik ben teleurgesteld, we moeten meer brengen als team. We hebben kansen genoeg, dat is niet het probleem. Maar scoren lukt vaak niet. In de laatste fase missen we kwaliteit", klonk het. "Waarom we in beter uit te kleedkamer kwamen? We namen risico en durfden meer. Dat was in de eerste helft wel anders, toen waren we te bang."

Tissoudali brengt momenteel zelf te weinig ...

Meest recent

Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

10
10
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

33
33
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

62
62
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

258
258
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

50
50
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

116
116
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

226
226
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

62
62
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

746
746
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

414
414
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

27
27
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

181
181
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

757
757
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

140
140
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

395
395
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

740
740
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

532
532
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

340
340
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

553
553
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

147
147
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

164
164
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

105
105
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

113
113
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

205
205

Meer sportnieuws