Tissoudali hard na uitschakeling Gent: "Waren te bang"

door
Tissoudali hard na uitschakeling Gent:

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zich voor het derde jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste finales van de Conference League. De Buffalo's sneuvelde woensdagavond immers tegen Maccabi Haifa. Nochtans zat er tegen de Israëliërs veel meer in.

Vorig seizoen stootte Gent nog door tot de kwartfinales van de derde Europese competitie. Na de recente teleurstellingen in eigen land hadden de Buffalo's zo'n parcours dolgraag geevenaard. Maar in de tussenronde tegen Maccabi, dat doorstroomde vanuit de Europa League, liep het dus meteen fout.

In de heenmatch had Gent al met 1-0 verloren. Nochtans maakte de Israëlische competitieleider toen geen overtuigende indruk. Maar in de return, die om veiligheidsredenen achter gesloten deuren werd afgewerkt, kwamen de Oost-Vlamingen in de eerste helft opnieuw op achterstand.

LEES OOK: UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Grote teleurstelling

In de tweede periode kwamen de Buffalo's echter een pak beter voor de dag. Dat leidde tot de verdiende gelijkmaker. Toen Haifa nog eens rood pakte, trok Gent de match helemaal naar zich toe. Het slaagde er echter niet in om zijn kansen af te werken en zo bleef het uiteindelijk bij 1-1.

De teleurstelling in het Gentse kamp was achteraf dan ook groot. Niet in het minst bij gelegenheidsaanvoerder Tarik Tissoudali. "We winnen niet, dat is het grote probleem. Er zijn honderden redenen waarom. Maar we moeten positief blijven en ons nu focussen op de volgende match", werd hij geciteerd bij Het Nieuwsblad

Aanvallende malaise

Volgens Tissoudali liet vooral de aanvalslinie het afweten. Al was de tweede helft wel een pak beter. "Ik ben teleurgesteld, we moeten meer brengen als team. We hebben kansen genoeg, dat is niet het probleem. Maar scoren lukt vaak niet. In de laatste fase missen we kwaliteit", klonk het. "Waarom we in beter uit te kleedkamer kwamen? We namen risico en durfden meer. Dat was in de eerste helft wel anders, toen waren we te bang."

Tissoudali brengt momenteel zelf te weinig ...

Meest recent

Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

5
5
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

17
17
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

36
36
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

49
49
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

95
95
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

413
413
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

102
102
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

21
21
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

17
17
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

177
177
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

215
215
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

159
159
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

397
397
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

245
245
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

146
146
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

648
648
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

123
123
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

149
149
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

48
48
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

51
51
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

175
175
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

181
181
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

620
620
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

145
145
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

232
232

Meer sportnieuws