Tissoudali hard na uitschakeling Gent: "Waren te bang"

door
Tissoudali hard na uitschakeling Gent:

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zich voor het derde jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste finales van de Conference League. De Buffalo's sneuvelde woensdagavond immers tegen Maccabi Haifa. Nochtans zat er tegen de Israëliërs veel meer in.

Vorig seizoen stootte Gent nog door tot de kwartfinales van de derde Europese competitie. Na de recente teleurstellingen in eigen land hadden de Buffalo's zo'n parcours dolgraag geevenaard. Maar in de tussenronde tegen Maccabi, dat doorstroomde vanuit de Europa League, liep het dus meteen fout.

In de heenmatch had Gent al met 1-0 verloren. Nochtans maakte de Israëlische competitieleider toen geen overtuigende indruk. Maar in de return, die om veiligheidsredenen achter gesloten deuren werd afgewerkt, kwamen de Oost-Vlamingen in de eerste helft opnieuw op achterstand.

LEES OOK: UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Grote teleurstelling

In de tweede periode kwamen de Buffalo's echter een pak beter voor de dag. Dat leidde tot de verdiende gelijkmaker. Toen Haifa nog eens rood pakte, trok Gent de match helemaal naar zich toe. Het slaagde er echter niet in om zijn kansen af te werken en zo bleef het uiteindelijk bij 1-1.

De teleurstelling in het Gentse kamp was achteraf dan ook groot. Niet in het minst bij gelegenheidsaanvoerder Tarik Tissoudali. "We winnen niet, dat is het grote probleem. Er zijn honderden redenen waarom. Maar we moeten positief blijven en ons nu focussen op de volgende match", werd hij geciteerd bij Het Nieuwsblad

Aanvallende malaise

Volgens Tissoudali liet vooral de aanvalslinie het afweten. Al was de tweede helft wel een pak beter. "Ik ben teleurgesteld, we moeten meer brengen als team. We hebben kansen genoeg, dat is niet het probleem. Maar scoren lukt vaak niet. In de laatste fase missen we kwaliteit", klonk het. "Waarom we in beter uit te kleedkamer kwamen? We namen risico en durfden meer. Dat was in de eerste helft wel anders, toen waren we te bang."

Tissoudali brengt momenteel zelf te weinig ...

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

19
19
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

50
50
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

93
93
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

157
157
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

226
226
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

88
88
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

67
67
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

163
163
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

491
491
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

194
194
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

727
727
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

181
181
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

127
127
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

157
157
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

231
231
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

653
653
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

65
65
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

367
367
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

312
312
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

182
182
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

425
425
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

323
323

Meer sportnieuws