Napoli knokt terug na wereldassist, late mokerslag Arsenal

door
Napoli knokt terug na wereldassist, late mokerslag Arsenal

In de 1/8ste finales van de Champions League werden woensdagavond de vier laatste heenmatchen afgewerkt. En ook in deze confrontaties blijft nog alles mogelijk. SSC Napoli hield FC Barcelona immers op een 1-1-gelijkspel, Arsenal FC verloor dan weer in extremis van FC Porto: 1-0.

LEES OOK: 'Terugkeer nadert: Lukaku zet belangrijke stap'

Napoli-Barcelona

De Italiaanse titelverdediger had afgelopen maandag al voor de derde keer dit seizoen van trainer gewisseld. En de nieuwe T1 Calzona, tevens bondscoach van Slowakije, debuteerde dus meteen met een absolute topaffiche. Zo kwam de Spaanse kampioen Barcelona op het bezoek in het Stadio Diego Armando Maradona.

In de eerste helft waren de Catalanen veruit de betere ploeg. Onder meer Lewandowski, Yamal en Gündogan staken hun neus aan het venster. Maar bij Napoli was doelman Meret op de afspraak. Na de pauze moest het sluitstuk zich echter toch gewonnen geven: na een puik balletje van Pedri maakte Lewandowski er 0-1 van.

Die treffer zorgde echter voor een ommekeer in het wedstrijdbeeld. Plots veerde Napoli helemaal op en via Osimhen kwamen de Italianen terug langszij. Barça werd vervolgens met de rug tegen de muur geduwd maar hield stand en kreeg via Gündogan zelfs nog een goede kans op de winnende treffer. Het bleef echter bij 1-1, dus is alles nog mogelijk in de return.

Porto-Arsenal

Bij de Gunners had coach Arteta een basisplaats voorzien voor Trossard, die de laatste weken in bloedvorm stak. Maar de Belgische aanvaller kon in Portugal niet het verschil maken. Na 74 minuten was hij ook de enige Gunner die uiteindelijk naar de kant werd gehaald. Op dat moment stond het nog steeds 0-0.

Porto had in de eerste helft nochtans een enorme kans gehad om op voorsprong te komen, maar Galeno miste in twee tijden. Diep in de extra tijd maakte hij die slipper echter volledig goed door op fraaie wijze voor de 1-0-eindstand te zorgen. Arsenal zal dus nog zwaar aan de bak moeten tijdens de terugmatch in Londen.

Wie haalt de kwartfinale volgens u?

Meest recent

'Anderlecht neemt beslissing over terugkeer Duranville'

Anderlecht was in de zomer al zeer actief op de transfermarkt, maar desondanks lijkt de kans groot ...

27
27
'Lucas Stassin in januari naar Premier League'

De voorbije maanden werd Lucas Stassin nadrukkelijk naar voor geschoven als een potentiële Rode ...

21
21
Eén dissonant in geweldige Club-Barça: "Geen goede score"

Club Brugge gaat over de tongen in Europa, want het zorgde voor een spectaculaire avond tegen FC ...

151
151
Selectie Rode Duivels: 3 enorme verrassingen op komst?

Binnenkort moeten de Rode Duivels hun WK-ticket definitief over de streep zien te trekken. Daarvoor ...

109
109
Mechele onder de indruk: "Dat zie je niet in België"

Club Brugge had het defensief zeker niet makkelijk tegen FC Barcelona. Het speelde zeker niet slecht ...

171
171
Fink met verrassende uitspraak: “Sterker dan de Serie A"

KRC Genk speelt vanavond tegen Sporting Braga. Dat is een pittige tegenstander en de Limburgers gaan ...

40
40
Van Basten ontploft na duel Club Brugge: “Schandalig!”

Club Brugge speelde een bijzonder goede partij tegen FC Barcelona. Blauw-Zwart juichte nog eens twee ...

811
811
Luis Oliveira is terug: Belgische ex-topspits opnieuw coach

De jonge garde onder jullie zal Luis Oliveira wellicht niet kennen. Hij was pakweg dertig jaar ...

66
66
‘Antwerp davert: ex-Club Brugge coach staat al klaar’

Antwerp wankelt en de druk op Stef Wils piekt. De vijf trainers die in juni nog op de shortlist ...

1415
1415
Yamal reageert op Brugs gefluit, Flick vol lof over Club

FC Barcelona speelde 3-3 op het veld van Club Brugge. Dat was alles bij elkaar een verdiende ...

643
643
Croonen zet puntjes op de i over geruchten Fink

KRC Genk is de laatste weken weer beter bezig. De Limburgers leggen goede resultaten neer en over ...

126
126
Club Brugge maakt indruk: Spaanse pers ziet twee uitblinkers

Club Brugge heeft héél veel indruk gemaakt tegen FC Barcelona. De Catalanen zagen af ...

909
909
Vanaken geniet nog na: "Pure wereldklasse!"

Hans Vanaken was enorm goed tegen FC Barcelona. De beste middenvelder op het veld en dat wil ...

256
256
Hayen na wonderbaarlijke avond: "Zij waren indrukwekkend"

Club Brugge speelde een ijzersterke partij tegen FC Barcelona. De 3-3 was een juiste uitslag, beide ...

255
255
Johan Derksen incasseert mokerslag in zaak-Borsato

De ontuchtzaak tegen Marco Borsato blijft de gemoederen bezighouden, niet alleen vanwege de ...

219
219
Eerlijke Vanaken geeft verrassende uitleg na VAR-spektakel

Ei zo na zorgde Club voor een nog grotere stunt in de Champions League. De ploeg van Nicky Hayen ...

572
572
Doku schittert weer bij City, De Ketelaere baalt en viert

Het was een avond vol spektakel in de Champions League, met verrassingen, sensatie en drama op ...

92
92
Club laat Barcelona sidderen: VAR verpest totale extase

Club Brugge leverde een weergaloze prestatie af tegen FC Barcelona en bezorgde Jan Breydel een avond ...

337
337
Celine Van Ouytsel onthutst: "Ik ben er ingetrapt"

De Vlaamse showbizzwereld gonst van de geruchten en warme gevoelens: Celine Van Ouytsel en Metejoor ...

94
94
X gaat los op stuntend Club: 'Bedankt Ajax voor altijd!'

Jan Breydel kolkt van enthousiasme: Club Brugge staat halfweg verrassend op voorsprong tegen FC ...

156
156
Smets geeft verklaring voor metamorfose Genkse defensie

KRC Genk kende dit seizoen een zeer moeizame start, zeker in de competitie. De resultaten vielen ...

77
77
Club zorgt voor sensatie: één speler bewijst ieders ongelijk

Club Brugge kreeg twee weken geleden nog een pandoering van Bayern München, maar wil nu wel ...

192
192
Club en Anderlecht aangepakt: "Dan heb je niet goed gewerkt"

De voorbije jaren wisten Club Brugge en Anderlecht heel wat talent op te leiden. Ze lieten echter ...

152
152
Qarabag en Pafos zorgen voor enorme stunts in CL

De eerste twee wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben meteen sensatie ...

67
67
Tragedie net vermeden: bus met Barça-fans in vlammen op

Het Jan Breydelstadion maakt zich op voor een droomaffiche, want om 21u krijgt Club Brugge in de ...

85
85

Meer sportnieuws