Liverpool zet orde op zaken met dominante comeback

door
Liverpool zet orde op zaken met dominante comeback

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC woensdagavond zijn titelambities nogmaals onderstreept. De leider kwam op eigen veld nochtans op achterstand tegen promovendus Luton Town. Maar na een comeback in de tweede helft haalde de ploeg van coach Jürgen Klopp het uiteindelijk met 4-1.

Dinsdagavond had Manchester City zijn inhaalwedstrijd tegen Brentford FC al nipt gewonnen, waardoor de titelverdediger was genaderd tot op één puntje van de leider. Maar amper een dag later kreeg Liverpool alweer de kans om op opnieuw uit te lopen.

LEES OOK: De Ketelaere zet Serie A op stelten, Salah redt Liverpool

Sterke Kaminski

Omdat de Reds komend weekend de League Cup-finale tegen Chelsea FC betwisten, werd de wedstrijd tegen Luton Town immers enkele dagen vervroegd. Het was echter de promovendus die op Anfield als eerste kon toeslaan. Chiedozie Ogbene stond op de juiste plaats om een rebound binnen te werken.

Liverpool slaagde er niet meteen in om voor een gepaste reactie te zorgen. Thomas Kaminski hield Luton bovendien recht met enkele goede reddingen. Maar in de tweede helft moest de Rode Duivel zich dan toch gewonnen geven. En het waren de Nederlanders die de comeback van de thuisploeg inleidden.

Nederlandse luchtmacht

Virgil van Dijk was immers mee ten aanval getrokken bij een hoekschop en buffelde de gelijkmaker tegen de touwen. Niet veel later was het dan weer de beurt aan Cody Gakpo om toe te slaan. Ook de landgenoot van Van Dijk scoorde met het hoofd.

Bij Luton, waar naast Kaminski ook Albert Sambi Lokonga in de basis starten, was de veer toen volledig gebruikt. Luis Diaz zette Liverpool helemaal op rozen en in de slotfase maakte Harvey Elliot er zelfs nog 4-1.

In het klassement lopen de Reds zo opnieuw 4 en 5 punten uit op respectievelijk City en Arsenal, die komend weekend dus wel nog in actie komen. Luton blijft 18de en moet dus nog volop knokken om het behoud.

Liverpool wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

17
17
Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

113
113
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

63
63
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

126
126
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

164
164
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

61
61
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

226
226
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

79
79
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

137
137
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

367
367
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

51
51
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

420
420
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

53
53
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

1253
1253
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

538
538
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

251
251
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

255
255
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

125
125
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

255
255
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

77
77
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

537
537
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

677
677
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

172
172
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

202
202
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

169
169

Meer sportnieuws