Liverpool zet orde op zaken met dominante comeback

door
Liverpool zet orde op zaken met dominante comeback

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC woensdagavond zijn titelambities nogmaals onderstreept. De leider kwam op eigen veld nochtans op achterstand tegen promovendus Luton Town. Maar na een comeback in de tweede helft haalde de ploeg van coach Jürgen Klopp het uiteindelijk met 4-1.

Dinsdagavond had Manchester City zijn inhaalwedstrijd tegen Brentford FC al nipt gewonnen, waardoor de titelverdediger was genaderd tot op één puntje van de leider. Maar amper een dag later kreeg Liverpool alweer de kans om op opnieuw uit te lopen.

LEES OOK: Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Sterke Kaminski

Omdat de Reds komend weekend de League Cup-finale tegen Chelsea FC betwisten, werd de wedstrijd tegen Luton Town immers enkele dagen vervroegd. Het was echter de promovendus die op Anfield als eerste kon toeslaan. Chiedozie Ogbene stond op de juiste plaats om een rebound binnen te werken.

Liverpool slaagde er niet meteen in om voor een gepaste reactie te zorgen. Thomas Kaminski hield Luton bovendien recht met enkele goede reddingen. Maar in de tweede helft moest de Rode Duivel zich dan toch gewonnen geven. En het waren de Nederlanders die de comeback van de thuisploeg inleidden.

Nederlandse luchtmacht

Virgil van Dijk was immers mee ten aanval getrokken bij een hoekschop en buffelde de gelijkmaker tegen de touwen. Niet veel later was het dan weer de beurt aan Cody Gakpo om toe te slaan. Ook de landgenoot van Van Dijk scoorde met het hoofd.

Bij Luton, waar naast Kaminski ook Albert Sambi Lokonga in de basis starten, was de veer toen volledig gebruikt. Luis Diaz zette Liverpool helemaal op rozen en in de slotfase maakte Harvey Elliot er zelfs nog 4-1.

In het klassement lopen de Reds zo opnieuw 4 en 5 punten uit op respectievelijk City en Arsenal, die komend weekend dus wel nog in actie komen. Luton blijft 18de en moet dus nog volop knokken om het behoud.

Liverpool wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Van Holsbeeck geeft De Cat gouden tip voor transfer

Zal Nathan De Cat RSC Anderlecht in de zomer al verlaten? Die kans is zeker aanwezig. Herman Van ...

11
11
Van Gucht in liefdesdrama: Charlotte gaat vol in de aanval

Is er een pittige liefdesstrijd op gang gekomen in het leven van Ruben Van Gucht? De VRT-presentator ...

2
2
TRANSFERUURTJE: Nieuwe TD voor RSCA, Real kiest nieuwe coach

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

29
29
Verhaeghe strooit met lof voor twee Club Brugge-pionnen

Club Brugge neemt het maandag in een historische finale op tegen Real Madrid. Club NXT won in de ...

54
54
Raman verbaast met opvallende woorden voor Anderlecht

Benito Raman heeft een verleden bij onder meer KAA Gent en RSC Anderlecht. Die laatstgenoemde is ...

37
37
Hubert slaat keihard terug op kritiek Union SG

Union SG neemt het in het Dudenpark op tegen Club Brugge. Een regelrechte titeltopper tussen nummer ...

46
46
Hayen slaat op tafel: keeperskwestie weer op komst?

KRC Genk speelde afgelopen speeldag 0-0 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven en de Limburgers zagen ...

95
95
Coosemans roept straffe taal na nieuw contract Anderlecht

RSC Anderlecht kwam gisteren met heuglijk nieuws. Paars-Wit heeft het contract van doelman en ...

117
117
Club Brugge slaat slag: “Belgische én buitenlandse talenten”

Club Brugge heeft geschiedenis geschreven in de Youth League. De jonkies van Club NXT dartelde door ...

221
221
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

64
64
Vrancken geeft duiding over pittig transfergerucht

Er duiken steeds meer geruchten op over de toekomst van Wouter Vrancken. Dat is de logica zelve bij ...

79
79
Taraval haalt vergeten transfer terug: "Interessante speler'

Bij RSC Anderlecht hebben ze een heel onevenwichtige spelerskern. Dat zorgt er ook voor dat ...

249
249
'Club gaat voor jackpot: transferwending rond Tzolis'

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

211
211
Historisch! De waanzinnige stats achter superseizoen Beveren

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

139
139
‘Anderlecht pakt uit: Nederland siddert voor toptransfer’

Anderlecht bekijkt opnieuw een profiel dat in Nederland stevig opvalt. Paars-wit ziet in die ...

220
220
Leko moet schuiven: grote verrijzenis bij Club Brugge?

Club Brugge staat zondagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

318
318
'Real grijpt drastisch in: sensationele naam topt trainerslijst'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, dreigt Real Madrid af te stevenen op een ...

181
181
Eindelijk doorbraak: 'Anderlecht heeft zijn nieuwe TD beet'

RSC Anderlecht strijdt momenteel volop voor een top 4-notering in de Champions' Play-Offs en is ...

491
491
Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

44
44
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

82
82
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

88
88
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

236
236
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

211
211
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

89
89
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

385
385

Meer sportnieuws