Liverpool zet orde op zaken met dominante comeback

55 stemmen
Liverpool zet orde op zaken met dominante comeback

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC woensdagavond zijn titelambities nogmaals onderstreept. De leider kwam op eigen veld nochtans op achterstand tegen promovendus Luton Town. Maar na een comeback in de tweede helft haalde de ploeg van coach Jürgen Klopp het uiteindelijk met 4-1.

Dinsdagavond had Manchester City zijn inhaalwedstrijd tegen Brentford FC al nipt gewonnen, waardoor de titelverdediger was genaderd tot op één puntje van de leider. Maar amper een dag later kreeg Liverpool alweer de kans om op opnieuw uit te lopen.

LEES OOK: Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sterke Kaminski

Omdat de Reds komend weekend de League Cup-finale tegen Chelsea FC betwisten, werd de wedstrijd tegen Luton Town immers enkele dagen vervroegd. Het was echter de promovendus die op Anfield als eerste kon toeslaan. Chiedozie Ogbene stond op de juiste plaats om een rebound binnen te werken.

Liverpool slaagde er niet meteen in om voor een gepaste reactie te zorgen. Thomas Kaminski hield Luton bovendien recht met enkele goede reddingen. Maar in de tweede helft moest de Rode Duivel zich dan toch gewonnen geven. En het waren de Nederlanders die de comeback van de thuisploeg inleidden.

Nederlandse luchtmacht

Virgil van Dijk was immers mee ten aanval getrokken bij een hoekschop en buffelde de gelijkmaker tegen de touwen. Niet veel later was het dan weer de beurt aan Cody Gakpo om toe te slaan. Ook de landgenoot van Van Dijk scoorde met het hoofd.

Bij Luton, waar naast Kaminski ook Albert Sambi Lokonga in de basis starten, was de veer toen volledig gebruikt. Luis Diaz zette Liverpool helemaal op rozen en in de slotfase maakte Harvey Elliot er zelfs nog 4-1.

In het klassement lopen de Reds zo opnieuw 4 en 5 punten uit op respectievelijk City en Arsenal, die komend weekend dus wel nog in actie komen. Luton blijft 18de en moet dus nog volop knokken om het behoud.

Liverpool wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

14
14
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

8
8
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

25
25
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

60
60
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

50
50
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

79
79
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

265
265
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

302
302
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

97
97
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

144
144
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

89
89
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

458
458
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

173
173
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

201
201
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

52
52
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

159
159
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

70
70
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

81
81
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

199
199
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

92
92
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

208
208
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

406
406
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

352
352
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

282
282
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

119
119

Meer sportnieuws