Eén lichtpunt op donkere avond Gent: "Breng hem vaker, Hein"

door
Eén lichtpunt op donkere avond Gent:

Voor AA Gent zit het Europese avontuur er alweer op. De Buffalo's hadden nochtans voldoende kansen in de terugmatch tegen Maccabi Haifa, maar bleven uiteindelijk steken op een 1-1-gelijkspel. Al was er ook één lichtpuntje in een verder donkere avond.

Bij de start van de tweede seizoenshelft streden de Oost-Vlamingen nog mee op drie fronten. Maar in de Croky Cup sneuvelde Gent meteen tegen rivaal Club Brugge. Ondertussen lieten de Buffalo's ook in de competitie heel wat steken vallen, waardoor ze plots moeten strijden om Play-Off I te halen.

LEES OOK: Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

Comeback komt te laat

De hervatting van de Conference League leek dan ook een ideaal moment om de ommekeer in te zetten. In de heenmatch werd echter met 1-0 verloren van Maccabi. En tijdens de return, die wegens veiligheidsredenen werd afgewerkt achter gesloten deuren, kwam Gent opnieuw op achterstand.

Na de pauze kwam de ploeg van coach Hein Vanhaezebrouck echter beter voor de dag. Dat leidde ook tot de aansluitingstreffer en niet veel later kregen de bezoekers ook een rode kaart. Met een mannetje meer tussen de lijnen creeerde Gent ook de nodige kansen, scoren lukte echter niet meer.

Flitsende De Vlieger

Opnieuw dus een flinke opdoffer. Al konden de supporters zich wel optrekken aan de invalbeurt van Tibe De Vlieger. De 18-jarige mocht in de tweede helft zijn Europees debuut maken in plaats van Matisse Samoise en drukte meteen zijn stempel. De Vlieger speelde complexloos en zorgde ook voor de nodige dreiging. Op het sociale medium 'X' waren de reacties dan ook lovend. Heel wat volgers hopen dat hij in de nabije toekomst nog meer kansen zal krijgen.

 

Vanhaezebrouck moet vaker kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

38
38
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

77
77
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

261
261
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

556
556
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

186
186
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

453
453
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

113
113
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

311
311
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

462
462
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

44
44
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

457
457
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

50
50
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

238
238
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

347
347
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

491
491
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

130
130
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

300
300
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

320
320
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

185
185
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

381
381
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

721
721
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

235
235
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

474
474
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

296
296

Meer sportnieuws