Eén lichtpunt op donkere avond Gent: "Breng hem vaker, Hein"

270 stemmen
Eén lichtpunt op donkere avond Gent:

Voor AA Gent zit het Europese avontuur er alweer op. De Buffalo's hadden nochtans voldoende kansen in de terugmatch tegen Maccabi Haifa, maar bleven uiteindelijk steken op een 1-1-gelijkspel. Al was er ook één lichtpuntje in een verder donkere avond.

Bij de start van de tweede seizoenshelft streden de Oost-Vlamingen nog mee op drie fronten. Maar in de Croky Cup sneuvelde Gent meteen tegen rivaal Club Brugge. Ondertussen lieten de Buffalo's ook in de competitie heel wat steken vallen, waardoor ze plots moeten strijden om Play-Off I te halen.

LEES OOK: AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

Comeback komt te laat

De hervatting van de Conference League leek dan ook een ideaal moment om de ommekeer in te zetten. In de heenmatch werd echter met 1-0 verloren van Maccabi. En tijdens de return, die wegens veiligheidsredenen werd afgewerkt achter gesloten deuren, kwam Gent opnieuw op achterstand.

Na de pauze kwam de ploeg van coach Hein Vanhaezebrouck echter beter voor de dag. Dat leidde ook tot de aansluitingstreffer en niet veel later kregen de bezoekers ook een rode kaart. Met een mannetje meer tussen de lijnen creeerde Gent ook de nodige kansen, scoren lukte echter niet meer.

Flitsende De Vlieger

Opnieuw dus een flinke opdoffer. Al konden de supporters zich wel optrekken aan de invalbeurt van Tibe De Vlieger. De 18-jarige mocht in de tweede helft zijn Europees debuut maken in plaats van Matisse Samoise en drukte meteen zijn stempel. De Vlieger speelde complexloos en zorgde ook voor de nodige dreiging. Op het sociale medium 'X' waren de reacties dan ook lovend. Heel wat volgers hopen dat hij in de nabije toekomst nog meer kansen zal krijgen.

 

🚀

Vanhaezebrouck moet vaker kansen geven aan de eigen jeugd ...

Meest recent

Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

43
43
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

244
244
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

69
69
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

39
39
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

130
130
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

236
236
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

363
363
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

24
24
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

113
113
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

88
88
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

549
549
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

627
627
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

85
85
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

658
658
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

308
308
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

122
122
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

1037
1037
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

934
934
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

167
167
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

344
344
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

145
145
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

666
666
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

210
210
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

146
146
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

979
979

Meer sportnieuws