'Club Brugge ving bot bij speler van Anderlecht'

door
'Club Brugge ving bot bij speler van Anderlecht'

Brian Riemer geeft de talenten van Neerpede speelkansen. Afgelopen weekend maakte al het derde jeugdproduct van Anderlecht zijn debuut in de hoofdmacht. Club Brugge had de jongeling in het verleden ook graag aangetrokken.

LEES OOK: Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

Monticelli maakt debuut bij Anderlecht

Luca Monticelli mocht in het slot van de partij zijn debuut vieren tegen Sporting Charleroi. De 18-jarige aanvaller/aanvallende middenvelder was zo na Mohamed Bouchouari en Tristan Degreef de derde speler die onder Riemer dit seizoen zijn debuut mocht maken in de hoofdmacht van Anderlecht.

Monticelli liep al langer in de kijker van Riemer. Hij maakt al een tijd deel uit van de A-kern van Anderlecht en maakte ook de oefenstages in de winter en de zomer mee met de A-kern. Hij speelde de afgelopen maanden zijn duels voor RSCA Futures. Daar was hij in 20 matchen goed voor 2 goals. Monticelli speelde er als aanvallende middenvelder of flankspeler.

Club Brugge geweigerd

De speler ligt nog tot medio 2025 onder contract in Brussel. Anderlecht wist zijn contract vorig jaar open te breken en dat voor de neus van buitenlandse ploegen. Paars-Wit haalde hem in 2019 weg bij rivaal Standard. La Dernière Heure weet dat Club Brugge toen via Carl Hoefkens hem ook probeerde te overtuigen.

De entourage van Monticelli sprak onder meer met Loïs Openda, die ook van Standard naar Club Brugge verhuisde bij de jeugd, en mede daardoor besloot hij om niet naar Brugge af te zakken. Anderlecht won het pleit en daar hopen ze dat hij de komende jaren kan doorgroeien. 

Gaat hij doorbreken bij Anderlecht?

Meest recent

Union SG op cruise control: onstopbare machine?

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. Een verdiende zege, al was de score wellicht wat ...

7
7
Degryse ziet 'kampioenenmaker' bij Anderlecht: "Kwaliteit"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen, maar er zijn zeker nog werkpunten. Het is echter logisch ...

94
94
KRC Genk met schitterende parel: “Lust voor het oog"

KRC Genk is inzake resultaten aan de beterhand. Een 11 op 15, al was het programma weliswaar ...

49
49
Enrique oordeelt over werk Kompany: "Alle lof, maar..."

Dinsdagavond staat dé kraker van de vierde speeldag in de Champions League op het programma. ...

70
70
Dean krijgt zware straf: bondsparket eist megaschorsing

AA Gent verloor afgelopen weekend kansloos met 4-0 van OH Leuven. Trainer en spelers maakten geen ...

408
408
'Transferbom Chelsea: waanzinnig bod van 120 miljoen'

Chelsea is een ploeg die ondergetekende niet meer echt serieus neemt. Spelers aan- en verkopen is ...

48
48
O'Loughlin doorbreekt stilte: verrast USG iedereen?

Union SG speelt morgenavond in Madrid tegen Atlético. Iedereen verwacht een nederlaag, maar ...

62
62
'Van Bommel weigert deze vier clubs: bizarre reden bekend'

Mark van Bommel is nog steeds niet aan de slag bij een andere club sinds hij vertrek na een ...

114
114
Simeone waarschuwt: Union moet nieuwe afstraffing vrezen

Er staat deze week opnieuw Champions League-voetbal voor de deur en alweer belooft het voor de ...

46
46
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

38
38
'Euvrard jubelt: reünie met oude bekende bij Standard'

Standard droomt ervan om dit seizoen weer de top zes te halen, maar daarvoor zullen de Rouches toch ...

97
97
Vandenbempt confronteert Leko met enorm Gents probleem

Union en Club Brugge blijven wel netjes punten sprokkelen, maar verder krijgen de Belgische topclubs ...

114
114
Sterkhouder spreekt duidelijke taal over vertrek bij Union

Ook de landstitel en bijhorende kwalificatie voor de Champions League hebben Union niet kunnen doen ...

43
43
Gheysens onthult het plan van Antwerp met Wils

De nederlaag van zondag op Stayen heeft Antwerp nog wat dieper in crisis geduwd, want na een magere ...

345
345
Sonck smeekt Hasi: ''Je moét hem zetten"

Bij Anderlecht loerde er alweer een crisis om de hoek na een één op zes in de ...

614
614
'Mokerslag Jonge Duivels: handen in haar voor WK-opener'

Pakt België in de komende weken nog eens een WK-medaille? Tien jaar na Wout Faes, Dante Vanzeir ...

176
176
'Ontslag Wils op komst? Antwerp neemt standpunt in'

Als het voor dit weekend nog geen crisis was bij Antwerp, dan zal dat nu wel zeker het geval zijn. ...

225
225
TRANSFERUURTJE: 'STVV verliest smaakmaker, exit Still'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

213
213
‘Kopzorgen KAA Gent groeien: Ivan Leko kop van jut’

KAA Gent leek op weg om een goede reeks neer te zetten. De afgelopen twee wedstrijden wonnen de ...

198
198
De Cat verbaast Anderlecht met mindset: "Grote klasse"

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Onder Besnik Hasi is het ...

301
301
Alderweireld velt hard oordeel over Antwerp én Wils

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag onderuit tegen Sint-Truiden VV. The Great Old staat nu ...

449
449
Anderlecht wacht bang af: "Een explosieve situatie"

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Een verdiende zege, maar het is nog maar een eerste ...

414
414
Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Standard won met 3-1 van Sporting Charleroi. Dat was een verdiende zege en een sfeervol Sclessin ...

207
207
Vandenbempt keihard voor JPL-topclub: "Onaanvaardbaar"

Een aantal clubs zitten danig in de problemen. Besnik Hasi heeft een crisis voorlopig vermeden door ...

349
349
Cercle Brugge stort in: woede-uitbarsting van Cinel

Het is crisis bij Cercle Brugge. Trainer Onur Cinel verloor met zijn team met 2-1 van La ...

231
231

Meer sportnieuws