'Newcastle, Chelsea én United strijden om dure Bayern-pion'

door
'Newcastle, Chelsea én United strijden om dure Bayern-pion'

Bayern München moet voorlopig de rol lossen aan de kop van het klassement in de Bundesliga. Der Rekordmeister verloor het afgelopen weekend met 3-0 tegen concurrent Bayer Leverkusen en zal uit zijn pijp mogen komen om de titel te pakken. Ondertussen kan één pion rekenen op stevige interesse uit de Premier League.

Zo wordt er volgens Ekrem Konur stevig getrokken aan de mouw van Matthijs de Ligt. De Nederlander heeft nog een contract tot medio 2027 in Beieren, maar wordt gelinkt Newcastle United, Chelsea en Manchester United. Die drie clubs tonen momenteel interesse, aldus Konur.

LEES OOK: Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De Ligt is niet zeker van een basisplaats

De Ligt is momenteel niet zeker van een basisplaats bij Bayern. Zo startte hij tegen Leverkusen nog op de bank. "We begrijpen zijn teleurstelling, maar we zijn blij dat we Matthijs hebben", wordt sportief directeur Christopher Freund geciteerd door journalist Georg Holzner (Kicker).

"Er is concurrentie bij Bayern, dat weet hij en hij gedraagt zich professioneel zoals altijd", aldus Freund. De Ligt lag dit seizoen al een paar keer in de lappenmand, met onder meer een probleem aan de knie.

De Ligt is 65 miljoen euro waard

De Ligt kwam in juni 2022 de rangen versterken in de Allianz Arena. Bayern betaalde destijds 67 miljoen euro voor zijn komst en haalde hem weg bij Juventus, dat enkele jaren daarvoor zelf nog iets meer dan 85 miljoen betaald had aan Ajax.

Volgens Transfermarkt is De Ligt momenteel 67 miljoen euro waard. Het is afwachten welke club dat bedrag op tafel zal willen leggen, maar Bayern lijkt eerst en vooral dus niet bereid om de Ligt te laten gaan. Wordt vervolgd.

Voor welke club moet De Ligt kiezen?

Meest recent

Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

9
9
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

24
24
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

37
37
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

105
105
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

185
185
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

303
303
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

55
55
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

264
264
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

413
413
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

139
139
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

123
123
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

577
577
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

81
81
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

405
405
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

220
220
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

350
350
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

513
513
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

292
292
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

254
254
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

331
331
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

395
395
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

419
419
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

343
343

Meer sportnieuws