'Zulte Waregem beslist over ontslag Euvrard na relletje'

1108
'Zulte Waregem beslist over ontslag Euvrard na relletje'

Zulte Waregem is dramatisch begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Challenger Pro League. Zaterdagavond werd ook met 0-3 verloren van Lommel SK. Coach Vincent Euvrard kreeg het daarbij aan de stok met enkele supporters, toch mag hij volgens Het Nieuwsblad op post blijven.

De West-Vlamingen degradeerden vorig seizoen uit de Jupiler Pro League, maar begon met vernieuwde moed aan het avontuur in de tweede divisie. En Essevee leek ook meteen te gaan meestrijden voor de titel in de CPL. Zo draaide de club tot aan de winterstop vlot mee aan de top van het klassement.

Maar Zulte Waregem kwam ronduit belabberd uit de winterstop. Zo werd meteen verloren van KV Oostende. Vervolgens werd wel 4 op 6 gepakt tegen Jong Genk en Club Luik, om dan toch weer voor eigen volk te verliezen van SK Beveren. En zaterdag volgde dus een nieuw dieptepunt.

LEES OOK: Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Clash met 'supporters'

Na een dik halfuur spelen stond Essevee al twee doelpunten in het krijt, na de pauze deed Lommel er nog eentje bovenop. Bij een deel van het thuispubliek was de maat dan ook vol. Zo weerklonk het gemor steeds luider en werden de bezoekers zelfs toegejuigd. Dat was niet naar de zin van Euvrard.

De coach ging zelfs de confrontatie aan met enkele 'supporters'. Ook na de match haalde hij stevig uit. "Ik wik en weeg mijn woorden, maar ik vind dat er een grens is overschreden”, werd hij geciteerd bij Het laatste Nieuws. "Er zijn hele goede supporters, die ons door dik en dun steunen. Maar er is ook een gedeelte dat er voor kiest de negatieve energie in het stadion aan te wakkeren. Als je bij de eerste actie waarbij de bal achteruit wordt getikt al gaat fluiten en morren, kom je met verkeerde bedoelingen."

(Nog) Géén ontslag

Ondanks de pijnlijke 4 op 15 en het incident met een deel van de achterban, krijgt Euvrard voorlopig wel nog de tijd om het tij te keren. Volgens Het Nieuwsblad blijft de hoofdcoach vooralsnog achter de hoofdtrainer staan. Maar er moet wel dringend een kentering volgen. De uitmatch van aanstaande vrijdag tegen Club Nxt wordt dus opnieuw van cruciaal belang.

Zulte Waregem moet een nieuwe trainer aanstellen ...

Meest recent

Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

1
1
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

37
37
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

23
23
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

52
52
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

46
46
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

65
65
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

56
56
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

264
264
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

47
47
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

55
55
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

273
273
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

253
253
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

205
205
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

167
167
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

105
105
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

192
192
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

197
197
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

254
254
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

122
122
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

142
142
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

218
218
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

170
170
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

243
243
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

429
429

Meer sportnieuws