'Zulte Waregem beslist over ontslag Euvrard na relletje'

1108
'Zulte Waregem beslist over ontslag Euvrard na relletje'

Zulte Waregem is dramatisch begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Challenger Pro League. Zaterdagavond werd ook met 0-3 verloren van Lommel SK. Coach Vincent Euvrard kreeg het daarbij aan de stok met enkele supporters, toch mag hij volgens Het Nieuwsblad op post blijven.

De West-Vlamingen degradeerden vorig seizoen uit de Jupiler Pro League, maar begon met vernieuwde moed aan het avontuur in de tweede divisie. En Essevee leek ook meteen te gaan meestrijden voor de titel in de CPL. Zo draaide de club tot aan de winterstop vlot mee aan de top van het klassement.

Maar Zulte Waregem kwam ronduit belabberd uit de winterstop. Zo werd meteen verloren van KV Oostende. Vervolgens werd wel 4 op 6 gepakt tegen Jong Genk en Club Luik, om dan toch weer voor eigen volk te verliezen van SK Beveren. En zaterdag volgde dus een nieuw dieptepunt.

LEES OOK: Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Clash met 'supporters'

Na een dik halfuur spelen stond Essevee al twee doelpunten in het krijt, na de pauze deed Lommel er nog eentje bovenop. Bij een deel van het thuispubliek was de maat dan ook vol. Zo weerklonk het gemor steeds luider en werden de bezoekers zelfs toegejuigd. Dat was niet naar de zin van Euvrard.

De coach ging zelfs de confrontatie aan met enkele 'supporters'. Ook na de match haalde hij stevig uit. "Ik wik en weeg mijn woorden, maar ik vind dat er een grens is overschreden”, werd hij geciteerd bij Het laatste Nieuws. "Er zijn hele goede supporters, die ons door dik en dun steunen. Maar er is ook een gedeelte dat er voor kiest de negatieve energie in het stadion aan te wakkeren. Als je bij de eerste actie waarbij de bal achteruit wordt getikt al gaat fluiten en morren, kom je met verkeerde bedoelingen."

(Nog) Géén ontslag

Ondanks de pijnlijke 4 op 15 en het incident met een deel van de achterban, krijgt Euvrard voorlopig wel nog de tijd om het tij te keren. Volgens Het Nieuwsblad blijft de hoofdcoach vooralsnog achter de hoofdtrainer staan. Maar er moet wel dringend een kentering volgen. De uitmatch van aanstaande vrijdag tegen Club Nxt wordt dus opnieuw van cruciaal belang.

Zulte Waregem moet een nieuwe trainer aanstellen ...

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

53
53
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

54
54
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

77
77
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

72
72
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

143
143
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

197
197
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

74
74
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

101
101
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

72
72
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

120
120
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

212
212
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

103
103
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

958
958
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

163
163
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

108
108
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

396
396
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

435
435
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

417
417

Meer sportnieuws