'Zulte Waregem beslist over ontslag Euvrard na relletje'

door
'Zulte Waregem beslist over ontslag Euvrard na relletje'

Zulte Waregem is dramatisch begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Challenger Pro League. Zaterdagavond werd ook met 0-3 verloren van Lommel SK. Coach Vincent Euvrard kreeg het daarbij aan de stok met enkele supporters, toch mag hij volgens Het Nieuwsblad op post blijven.

De West-Vlamingen degradeerden vorig seizoen uit de Jupiler Pro League, maar begon met vernieuwde moed aan het avontuur in de tweede divisie. En Essevee leek ook meteen te gaan meestrijden voor de titel in de CPL. Zo draaide de club tot aan de winterstop vlot mee aan de top van het klassement.

Maar Zulte Waregem kwam ronduit belabberd uit de winterstop. Zo werd meteen verloren van KV Oostende. Vervolgens werd wel 4 op 6 gepakt tegen Jong Genk en Club Luik, om dan toch weer voor eigen volk te verliezen van SK Beveren. En zaterdag volgde dus een nieuw dieptepunt.

LEES OOK: Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Clash met 'supporters'

Na een dik halfuur spelen stond Essevee al twee doelpunten in het krijt, na de pauze deed Lommel er nog eentje bovenop. Bij een deel van het thuispubliek was de maat dan ook vol. Zo weerklonk het gemor steeds luider en werden de bezoekers zelfs toegejuigd. Dat was niet naar de zin van Euvrard.

De coach ging zelfs de confrontatie aan met enkele 'supporters'. Ook na de match haalde hij stevig uit. "Ik wik en weeg mijn woorden, maar ik vind dat er een grens is overschreden”, werd hij geciteerd bij Het laatste Nieuws. "Er zijn hele goede supporters, die ons door dik en dun steunen. Maar er is ook een gedeelte dat er voor kiest de negatieve energie in het stadion aan te wakkeren. Als je bij de eerste actie waarbij de bal achteruit wordt getikt al gaat fluiten en morren, kom je met verkeerde bedoelingen."

(Nog) Géén ontslag

Ondanks de pijnlijke 4 op 15 en het incident met een deel van de achterban, krijgt Euvrard voorlopig wel nog de tijd om het tij te keren. Volgens Het Nieuwsblad blijft de hoofdcoach vooralsnog achter de hoofdtrainer staan. Maar er moet wel dringend een kentering volgen. De uitmatch van aanstaande vrijdag tegen Club Nxt wordt dus opnieuw van cruciaal belang.

Zulte Waregem moet een nieuwe trainer aanstellen ...

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

36
36
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

6
6
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

28
28
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

44
44
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

324
324
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

276
276
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

247
247
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

72
72
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

569
569
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

558
558
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

296
296
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

103
103
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

149
149
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

50
50
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

418
418
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

55
55
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

58
58
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

145
145
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

139
139
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

199
199
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

174
174
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

374
374
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws