KV Mechelen-KRC Genk: Vrancken grijpt in na 2 op 12

140 stemmen
KV Mechelen-KRC Genk: Vrancken grijpt in na 2 op 12

KRC Genk is vrij dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen en wist in 2024 nog geen enkele officiële wedstrijd te winnen. Daar moet zondagnamiddag verandering in komen, al zal het op bezoek bij KV Mechelen geen geschenken krijgen. Ref Bram Van Driessche fluit de partij in het AFAS-stadion om 16u op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisteams aan beide zijden. De thuisploeg is alvast sterk begonnen aan het nieuwe kalenderjaar. Sinds de winterstop kon KVM een knappe reeks van 10 op 12 neerzetten, waardoor het zowaar opnieuw mag dromen van de top zes.

Coach Hasi heeft dan ook weinig redenen om te schuiven met zijn basispionnen. Toch voert hij twee wissels door. Schoofs versiert opnieuw een basisplek, waardoor Pflücke moet plaats ruimen. Garananga krijgt dan weer de voorkeur op Walsh. Tot slot is het uitkijken of Slimani als invaller zijn debuut kan maken.

LEES OOK: 'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Vrancken schuift met elftal

Genk daarentegen is bezig aan een erg tegenvallende reeks. Door de recente 2 op 12 is de vicekampioen zelfs uit de top zes gevallen. En dus moet er zo snel mogelijk een reactie volgen, een nieuwe slipper op het veld van KV Mechelen is uit den boze.

Voor het bezoek aan zijn ex-ploeg, besluit coach Vrancken enkele wijzigingen door te voeren. Achterin krijgt Cuesta bijvoorbeeld de voorkeur op Sadick. Op het middenveld verkiest Vrancken dan weer een driehoek met Heynen, Hrosovsky én Galarza.

Bijgevolg zal El Khannouss zich allicht van op de flanken mogen uitleven. Net zoals Paintsil speelt de Marokkaanse international immers in steun van diepste man Tolu. Racing rekent dus opnieuw op zijn targetspits, waardoor de vinnige Sor op de bank moet plaatsnemen.

Wie wint?

Meest recent

Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

1
1
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

12
12
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

146
146
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

52
52
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

175
175
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

246
246
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

85
85
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

48
48
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

334
334
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

52
52
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

233
233
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

80
80
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

442
442
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

131
131
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

731
731
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

286
286
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

368
368
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

606
606
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

157
157
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

102
102
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

601
601
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

273
273
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

632
632

Meer sportnieuws