KV Mechelen-KRC Genk: Vrancken grijpt in na 2 op 12

door
KV Mechelen-KRC Genk: Vrancken grijpt in na 2 op 12

KRC Genk is vrij dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen en wist in 2024 nog geen enkele officiële wedstrijd te winnen. Daar moet zondagnamiddag verandering in komen, al zal het op bezoek bij KV Mechelen geen geschenken krijgen. Ref Bram Van Driessche fluit de partij in het AFAS-stadion om 16u op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisteams aan beide zijden. De thuisploeg is alvast sterk begonnen aan het nieuwe kalenderjaar. Sinds de winterstop kon KVM een knappe reeks van 10 op 12 neerzetten, waardoor het zowaar opnieuw mag dromen van de top zes.

Coach Hasi heeft dan ook weinig redenen om te schuiven met zijn basispionnen. Toch voert hij twee wissels door. Schoofs versiert opnieuw een basisplek, waardoor Pflücke moet plaats ruimen. Garananga krijgt dan weer de voorkeur op Walsh. Tot slot is het uitkijken of Slimani als invaller zijn debuut kan maken.

LEES OOK: ‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

Vrancken schuift met elftal

Genk daarentegen is bezig aan een erg tegenvallende reeks. Door de recente 2 op 12 is de vicekampioen zelfs uit de top zes gevallen. En dus moet er zo snel mogelijk een reactie volgen, een nieuwe slipper op het veld van KV Mechelen is uit den boze.

Voor het bezoek aan zijn ex-ploeg, besluit coach Vrancken enkele wijzigingen door te voeren. Achterin krijgt Cuesta bijvoorbeeld de voorkeur op Sadick. Op het middenveld verkiest Vrancken dan weer een driehoek met Heynen, Hrosovsky én Galarza.

Bijgevolg zal El Khannouss zich allicht van op de flanken mogen uitleven. Net zoals Paintsil speelt de Marokkaanse international immers in steun van diepste man Tolu. Racing rekent dus opnieuw op zijn targetspits, waardoor de vinnige Sor op de bank moet plaatsnemen.

Wie wint?

Meest recent

Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

1
1
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

156
156
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

40
40
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

64
64
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

222
222
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

277
277
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

790
790
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

216
216
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

88
88
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

84
84
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

150
150
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

241
241
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

126
126
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

103
103
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

388
388
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

322
322
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

360
360
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

65
65
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

207
207
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

248
248
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

346
346
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

73
73
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

79
79

Meer sportnieuws