KV Mechelen-KRC Genk: Vrancken grijpt in na 2 op 12

door
KV Mechelen-KRC Genk: Vrancken grijpt in na 2 op 12

KRC Genk is vrij dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen en wist in 2024 nog geen enkele officiële wedstrijd te winnen. Daar moet zondagnamiddag verandering in komen, al zal het op bezoek bij KV Mechelen geen geschenken krijgen. Ref Bram Van Driessche fluit de partij in het AFAS-stadion om 16u op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisteams aan beide zijden. De thuisploeg is alvast sterk begonnen aan het nieuwe kalenderjaar. Sinds de winterstop kon KVM een knappe reeks van 10 op 12 neerzetten, waardoor het zowaar opnieuw mag dromen van de top zes.

Coach Hasi heeft dan ook weinig redenen om te schuiven met zijn basispionnen. Toch voert hij twee wissels door. Schoofs versiert opnieuw een basisplek, waardoor Pflücke moet plaats ruimen. Garananga krijgt dan weer de voorkeur op Walsh. Tot slot is het uitkijken of Slimani als invaller zijn debuut kan maken.

LEES OOK: Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

Vrancken schuift met elftal

Genk daarentegen is bezig aan een erg tegenvallende reeks. Door de recente 2 op 12 is de vicekampioen zelfs uit de top zes gevallen. En dus moet er zo snel mogelijk een reactie volgen, een nieuwe slipper op het veld van KV Mechelen is uit den boze.

Voor het bezoek aan zijn ex-ploeg, besluit coach Vrancken enkele wijzigingen door te voeren. Achterin krijgt Cuesta bijvoorbeeld de voorkeur op Sadick. Op het middenveld verkiest Vrancken dan weer een driehoek met Heynen, Hrosovsky én Galarza.

Bijgevolg zal El Khannouss zich allicht van op de flanken mogen uitleven. Net zoals Paintsil speelt de Marokkaanse international immers in steun van diepste man Tolu. Racing rekent dus opnieuw op zijn targetspits, waardoor de vinnige Sor op de bank moet plaatsnemen.

Wie wint?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

9
9
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

10
10
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

155
155
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

85
85
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

381
381
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

96
96
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

89
89
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

202
202
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

304
304
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

93
93
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

579
579
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

424
424
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

72
72
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

126
126
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

234
234
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

74
74
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

270
270
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

36
36
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

54
54
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

225
225
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

179
179
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

121
121
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

183
183
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

267
267

Meer sportnieuws