TRANSFERUURTJE: 'Sterkhouder richting Genk-exit, ultiem bod Mbappé'

door
TRANSFERUURTJE: 'Sterkhouder richting Genk-exit, ultiem bod Mbappé'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Jupiler Pro League

KRC Genk dreigt alsnog één van zijn sterkhouders kwijt te spelen. LA Galaxy wil Joseph Paintsil namelijk dolgraag naar de Major League Soccer halen. En die gesprekken zijn nog steeds gaande. "Tussen mijn makelaar en de clubs", zegt Paintsil daarover in Het Belang van Limburg. "Ik hak de knoop pas door als ik duidelijk weet waar ik aan toe ben, maar ik zal tot de laatste minuut alles geven voor Genk."

Antwerp FC nam vrijdag afscheid van Arbnor Muja, die zijn carrière voort gaat zetten in Turkije. Ondertussen weten buitenlandse media te melden dat Muja nog een aardige duit heeft opgebracht. Samsunspor betaalt namelijk 2 miljoen euro met mogelijk nog eens 1 miljoen euro aan bonussen. Antwerp moet wel 20% van de meerwaarde doorstorten aan zijn voormalige club Drita.

Kévin Denkey is bezig aan een uitstekend seizoen bij Cercle Brugge en strijdt zelfs mee om de topschutterstitel. Die prestaties kunnen hem mogelijk een fraaie transfer opleveren. Ploegen als AC Milan, Lille OSC en andere clubs toonden eerder alvast interesse. "Of ik er klaar voor ben? Nu wel denk ik, ja", zet Denkey de deur voor een transfer alvast open bij De Zondag.

Buitenland

Matthijs de Ligt bleef zaterdag in de topper tegen Bayer Leverkusen opnieuw 90 minuten aan de bank gekluisterd bij Bayern München en dat is lang niet de eerste keer dit seizoen. Volgens Sky-reporter Florian Plettenberg zou de Nederlander dan ook zijn conclusies hebben getrokken. Zo zou De Ligt komende zomer willen vertrekken in de Allianz Arena. Voorlopig zijn er wel nog geen clubs concreet voor hem in de markt.

De toekomst van Kylian Mbappé staat dan toch nog niet volledig vast. Zo meldt Le Parisien dat Paris Saint-Germain nog één ultieme poging wil doen om het contract van Mbappé alsnog open te breken. Daarbij zou het een jaarsalaris van liefst 80 miljoen euro overhebben. Desondanks blijft Real Madrid de voorkeur geniet van de sterspeler. Op voorwaarde dat het financiële plaatje klopt.

Brighton & Hove Albion heeft zijn een eerste zomertransfer afgerond. De Engelse eersteklasser heeft zaterdag de komst van Ibrahim Osman meegedeeld. De Engelsen betaalden fors voor hem. De aanvaller maakt voor maar liefst 18,75 miljoen euro de overstap van FC Nordsjaelland naar Brighton. Hij tekende voor vijf jaar bij de Engelse subtopper.

Genk moet Paintsil bij een goed bod laten gaan ...

Meest recent

City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

5
5
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

92
92
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

67
67
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

51
51
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

23
23
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

57
57
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

74
74
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

53
53
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

260
260
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

177
177
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

258
258
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

71
71
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

242
242
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

567
567
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

43
43
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

383
383
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

473
473
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

432
432
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

65
65
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

69
69
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

103
103
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

134
134
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

60
60
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

236
236
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

565
565

Meer sportnieuws