TRANSFERUURTJE: 'Sterkhouder richting Genk-exit, ultiem bod Mbappé'

571 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Sterkhouder richting Genk-exit, ultiem bod Mbappé'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Jupiler Pro League

KRC Genk dreigt alsnog één van zijn sterkhouders kwijt te spelen. LA Galaxy wil Joseph Paintsil namelijk dolgraag naar de Major League Soccer halen. En die gesprekken zijn nog steeds gaande. "Tussen mijn makelaar en de clubs", zegt Paintsil daarover in Het Belang van Limburg. "Ik hak de knoop pas door als ik duidelijk weet waar ik aan toe ben, maar ik zal tot de laatste minuut alles geven voor Genk."

Antwerp FC nam vrijdag afscheid van Arbnor Muja, die zijn carrière voort gaat zetten in Turkije. Ondertussen weten buitenlandse media te melden dat Muja nog een aardige duit heeft opgebracht. Samsunspor betaalt namelijk 2 miljoen euro met mogelijk nog eens 1 miljoen euro aan bonussen. Antwerp moet wel 20% van de meerwaarde doorstorten aan zijn voormalige club Drita.

Kévin Denkey is bezig aan een uitstekend seizoen bij Cercle Brugge en strijdt zelfs mee om de topschutterstitel. Die prestaties kunnen hem mogelijk een fraaie transfer opleveren. Ploegen als AC Milan, Lille OSC en andere clubs toonden eerder alvast interesse. "Of ik er klaar voor ben? Nu wel denk ik, ja", zet Denkey de deur voor een transfer alvast open bij De Zondag.

Buitenland

Matthijs de Ligt bleef zaterdag in de topper tegen Bayer Leverkusen opnieuw 90 minuten aan de bank gekluisterd bij Bayern München en dat is lang niet de eerste keer dit seizoen. Volgens Sky-reporter Florian Plettenberg zou de Nederlander dan ook zijn conclusies hebben getrokken. Zo zou De Ligt komende zomer willen vertrekken in de Allianz Arena. Voorlopig zijn er wel nog geen clubs concreet voor hem in de markt.

De toekomst van Kylian Mbappé staat dan toch nog niet volledig vast. Zo meldt Le Parisien dat Paris Saint-Germain nog één ultieme poging wil doen om het contract van Mbappé alsnog open te breken. Daarbij zou het een jaarsalaris van liefst 80 miljoen euro overhebben. Desondanks blijft Real Madrid de voorkeur geniet van de sterspeler. Op voorwaarde dat het financiële plaatje klopt.

Brighton & Hove Albion heeft zijn een eerste zomertransfer afgerond. De Engelse eersteklasser heeft zaterdag de komst van Ibrahim Osman meegedeeld. De Engelsen betaalden fors voor hem. De aanvaller maakt voor maar liefst 18,75 miljoen euro de overstap van FC Nordsjaelland naar Brighton. Hij tekende voor vijf jaar bij de Engelse subtopper.

Genk moet Paintsil bij een goed bod laten gaan ...

Meest recent

Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

17
17
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

16
16
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

59
59
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

20
20
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

12
12
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

97
97
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

131
131
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

145
145
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

89
89
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

28
28
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

98
98
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

103
103
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

97
97
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

116
116
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

213
213
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

42
42
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

154
154
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

337
337
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

386
386
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

364
364
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

68
68
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

66
66
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

361
361
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

196
196
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

117
117

Meer sportnieuws