TRANSFERUURTJE: 'Sterkhouder richting Genk-exit, ultiem bod Mbappé'

door
TRANSFERUURTJE: 'Sterkhouder richting Genk-exit, ultiem bod Mbappé'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Jupiler Pro League

KRC Genk dreigt alsnog één van zijn sterkhouders kwijt te spelen. LA Galaxy wil Joseph Paintsil namelijk dolgraag naar de Major League Soccer halen. En die gesprekken zijn nog steeds gaande. "Tussen mijn makelaar en de clubs", zegt Paintsil daarover in Het Belang van Limburg. "Ik hak de knoop pas door als ik duidelijk weet waar ik aan toe ben, maar ik zal tot de laatste minuut alles geven voor Genk."

Antwerp FC nam vrijdag afscheid van Arbnor Muja, die zijn carrière voort gaat zetten in Turkije. Ondertussen weten buitenlandse media te melden dat Muja nog een aardige duit heeft opgebracht. Samsunspor betaalt namelijk 2 miljoen euro met mogelijk nog eens 1 miljoen euro aan bonussen. Antwerp moet wel 20% van de meerwaarde doorstorten aan zijn voormalige club Drita.

Kévin Denkey is bezig aan een uitstekend seizoen bij Cercle Brugge en strijdt zelfs mee om de topschutterstitel. Die prestaties kunnen hem mogelijk een fraaie transfer opleveren. Ploegen als AC Milan, Lille OSC en andere clubs toonden eerder alvast interesse. "Of ik er klaar voor ben? Nu wel denk ik, ja", zet Denkey de deur voor een transfer alvast open bij De Zondag.

Buitenland

Matthijs de Ligt bleef zaterdag in de topper tegen Bayer Leverkusen opnieuw 90 minuten aan de bank gekluisterd bij Bayern München en dat is lang niet de eerste keer dit seizoen. Volgens Sky-reporter Florian Plettenberg zou de Nederlander dan ook zijn conclusies hebben getrokken. Zo zou De Ligt komende zomer willen vertrekken in de Allianz Arena. Voorlopig zijn er wel nog geen clubs concreet voor hem in de markt.

De toekomst van Kylian Mbappé staat dan toch nog niet volledig vast. Zo meldt Le Parisien dat Paris Saint-Germain nog één ultieme poging wil doen om het contract van Mbappé alsnog open te breken. Daarbij zou het een jaarsalaris van liefst 80 miljoen euro overhebben. Desondanks blijft Real Madrid de voorkeur geniet van de sterspeler. Op voorwaarde dat het financiële plaatje klopt.

Brighton & Hove Albion heeft zijn een eerste zomertransfer afgerond. De Engelse eersteklasser heeft zaterdag de komst van Ibrahim Osman meegedeeld. De Engelsen betaalden fors voor hem. De aanvaller maakt voor maar liefst 18,75 miljoen euro de overstap van FC Nordsjaelland naar Brighton. Hij tekende voor vijf jaar bij de Engelse subtopper.

Genk moet Paintsil bij een goed bod laten gaan ...

Meest recent

'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

25
25
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

124
124
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

56
56
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

64
64
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

176
176
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

21
21
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

325
325
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

209
209
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

255
255
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

47
47
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

212
212
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

133
133
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

44
44
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

82
82
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

836
836
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

525
525
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

197
197
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

106
106
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

189
189
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

388
388
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

94
94
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

60
60
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

318
318
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

149
149
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

300
300

Meer sportnieuws