Sébastien Corchia gaat mogelijk in de Engelse Premier League aan de slag. De verdediger maakt een sterke ontwikkeling door bij het Franse Sochaux en heeft zich in de kijker gespeeld bij Tottenham Hotspur. Althans, dat weet
Metro te melden.
Tottenham pompte deze zomer miljoenen in de selectie en haalde onder meer Étienne Capoue, die overkwam van Toulouse. Trainer André Villas-Boas is van plan om opnieuw zaken te doen in Frankrijk en wil in de winter proberen om Corchia naar White Hart Lane te halen. Naar verluidt heeft Tottenham zes miljoen euro voor hem over.
De 22-jarige Corchia wordt door meerdere Europese clubs gevolgd, want ook Arsenal, Olympique Lyon en Olympique Marseille zitten op het vinkentouw. De rechtsback staat niet onwelwillend tegenover een
transfer. "Het kan een mogelijkheid zijn om in de winter te vertrekken", zei hij onlangs tegenover
L'Equipe. "Ik weet wat ik nu moet doen tijdens de wedstrijden en zal zien wat er in de komende transferperiodes gaat gebeuren."
LEES OOK:
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co