SK Beveren gooit zich terug in titelstrijd na scalp Essevee

door
SK Beveren gooit zich terug in titelstrijd na scalp Essevee

De promotiestrijd in onze tweede afdeling blijft razend spannend. SK Beveren was de voorbije weken in iets mindere doen maar pakte vanavond wel de scalp van Zulte Waregem. Door deze zege dromen Wim De Decker en co weer van de Jupiler Pro League.

Het doel van Zulte Waregem voor de confrontatie met SK Beveren was duidelijk: een concurrent uit de titelstrijd slagen en tegelijk de koppositie opeisen. Voorafgaand was er heel wat te doen omtrent het wel of niet toelaten van bezoekende supporters, uiteindelijk mocht de Beverse aanhang toch de verplaatsing maken naar de Elindus Arena.

LEES OOK: Ongeziene vierklapper: Ex-KV speler beleeft droom in CPL

Waaslanders vechten zich virtueel weer in titelrace

Essevee begon met veel balbezit en een paar halve kansen, de eerste grote was aan de overzijde echter meteen raak. Vanop links gooide Goncalves de bal perfect voor doel en centraal knikte Koyalipou krachtig raak: 0-1. Zulte Waregem rechtte nadien de rug maar veel verder dan een vrije trap van Brüls die naast ging kwam het voorlopig niet. Iets voorbij het halfuur kreeg Machado een grote kans op de gelijkmaker, oog in oog met Reus was de Nederlandse doelman de beste. De Waaslanders gingen de rust in met een kleine voorsprong.

Pover Zulte Waregem geef concurrentie hoop

Bij de thuisploeg kwamen er met Gavriel en Rommens meteen twee nieuwe namen in het elftal. Veel beterschap bracht dat voorlopig niet, een controlerend SK Beveren hield aanvankelijk gemakkelijk stand. Onder aanvuring van de thuisaanhang bouwde Essevee in het slot toch aan een echt offensief. Een schot van Gavriel ging hoog over de kooi van Reus. Ondanks veel goede wil kwam Zulte Waregem niet meer aan de gelijkmaker, uiteindelijk werd het een verdiende overwinning voor een volwassen voetballend SK Beveren.

Scoreverloop:

0-1 (14') Koyalipou

Is Euvrard de juiste coach voor Zulte Waregem?

Meest recent

Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

66
66
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

12
12
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

401
401
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

290
290
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

160
160
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

123
123
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

91
91
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

198
198
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

59
59
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

436
436
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

456
456
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

117
117
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

183
183
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

118
118
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

300
300
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

313
313
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

127
127
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

277
277
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

938
938
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

270
270
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

97
97
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

141
141
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

110
110
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

73
73
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

156
156

Meer sportnieuws