SK Beveren gooit zich terug in titelstrijd na scalp Essevee

door
SK Beveren gooit zich terug in titelstrijd na scalp Essevee

De promotiestrijd in onze tweede afdeling blijft razend spannend. SK Beveren was de voorbije weken in iets mindere doen maar pakte vanavond wel de scalp van Zulte Waregem. Door deze zege dromen Wim De Decker en co weer van de Jupiler Pro League.

Het doel van Zulte Waregem voor de confrontatie met SK Beveren was duidelijk: een concurrent uit de titelstrijd slagen en tegelijk de koppositie opeisen. Voorafgaand was er heel wat te doen omtrent het wel of niet toelaten van bezoekende supporters, uiteindelijk mocht de Beverse aanhang toch de verplaatsing maken naar de Elindus Arena.

LEES OOK: Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Waaslanders vechten zich virtueel weer in titelrace

Essevee begon met veel balbezit en een paar halve kansen, de eerste grote was aan de overzijde echter meteen raak. Vanop links gooide Goncalves de bal perfect voor doel en centraal knikte Koyalipou krachtig raak: 0-1. Zulte Waregem rechtte nadien de rug maar veel verder dan een vrije trap van Brüls die naast ging kwam het voorlopig niet. Iets voorbij het halfuur kreeg Machado een grote kans op de gelijkmaker, oog in oog met Reus was de Nederlandse doelman de beste. De Waaslanders gingen de rust in met een kleine voorsprong.

Pover Zulte Waregem geef concurrentie hoop

Bij de thuisploeg kwamen er met Gavriel en Rommens meteen twee nieuwe namen in het elftal. Veel beterschap bracht dat voorlopig niet, een controlerend SK Beveren hield aanvankelijk gemakkelijk stand. Onder aanvuring van de thuisaanhang bouwde Essevee in het slot toch aan een echt offensief. Een schot van Gavriel ging hoog over de kooi van Reus. Ondanks veel goede wil kwam Zulte Waregem niet meer aan de gelijkmaker, uiteindelijk werd het een verdiende overwinning voor een volwassen voetballend SK Beveren.

Scoreverloop:

0-1 (14') Koyalipou

🚀

Is Euvrard de juiste coach voor Zulte Waregem?

Meest recent

Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

16
16
Champions' Play-Offs barsten los: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

34
34
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

37
37
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

186
186
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

26
26
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

327
327
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

250
250
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

311
311
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

18
18
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

30
30
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

59
59
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

98
98
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

65
65
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

403
403
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

156
156
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

318
318
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

126
126
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

472
472
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

280
280
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

229
229
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

174
174
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

254
254
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

69
69
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

751
751

Meer sportnieuws