SK Beveren gooit zich terug in titelstrijd na scalp Essevee

door
SK Beveren gooit zich terug in titelstrijd na scalp Essevee

De promotiestrijd in onze tweede afdeling blijft razend spannend. SK Beveren was de voorbije weken in iets mindere doen maar pakte vanavond wel de scalp van Zulte Waregem. Door deze zege dromen Wim De Decker en co weer van de Jupiler Pro League.

Het doel van Zulte Waregem voor de confrontatie met SK Beveren was duidelijk: een concurrent uit de titelstrijd slagen en tegelijk de koppositie opeisen. Voorafgaand was er heel wat te doen omtrent het wel of niet toelaten van bezoekende supporters, uiteindelijk mocht de Beverse aanhang toch de verplaatsing maken naar de Elindus Arena.

LEES OOK: KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

Waaslanders vechten zich virtueel weer in titelrace

Essevee begon met veel balbezit en een paar halve kansen, de eerste grote was aan de overzijde echter meteen raak. Vanop links gooide Goncalves de bal perfect voor doel en centraal knikte Koyalipou krachtig raak: 0-1. Zulte Waregem rechtte nadien de rug maar veel verder dan een vrije trap van Brüls die naast ging kwam het voorlopig niet. Iets voorbij het halfuur kreeg Machado een grote kans op de gelijkmaker, oog in oog met Reus was de Nederlandse doelman de beste. De Waaslanders gingen de rust in met een kleine voorsprong.

Pover Zulte Waregem geef concurrentie hoop

Bij de thuisploeg kwamen er met Gavriel en Rommens meteen twee nieuwe namen in het elftal. Veel beterschap bracht dat voorlopig niet, een controlerend SK Beveren hield aanvankelijk gemakkelijk stand. Onder aanvuring van de thuisaanhang bouwde Essevee in het slot toch aan een echt offensief. Een schot van Gavriel ging hoog over de kooi van Reus. Ondanks veel goede wil kwam Zulte Waregem niet meer aan de gelijkmaker, uiteindelijk werd het een verdiende overwinning voor een volwassen voetballend SK Beveren.

Scoreverloop:

0-1 (14') Koyalipou

Is Euvrard de juiste coach voor Zulte Waregem?

Meest recent

Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

40
40
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

19
19
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

46
46
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o kent einde

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

67
67
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

106
106
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

123
123
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

132
132
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

260
260
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

190
190
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

314
314
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

136
136
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

155
155
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

94
94
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

209
209
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

815
815
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

212
212
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

544
544
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

368
368
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

205
205
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

269
269
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

168
168
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

539
539
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

402
402
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

210
210
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

397
397

Meer sportnieuws