'Kylian Hazard staat voor verrassende transfer'

door
'Kylian Hazard staat voor verrassende transfer'

Voor de ene eersteklasser wordt Deadline Day al wat drukker dan de andere. Eén van de teams waar er nog het meeste lijkt te bewegen, is RWDM. De promovendus was deze maand al zeer actief omdat het nog moet knokken voor het behoud, maar heeft nog heel wat plannen.

Met Carlos Alberto, Sampaio, Sousa (allen Botafogo), Sarr (Lyon), Adaramola (Crystal Palace) en Makosso (Sochaux) streken er deze maand al zes nieuwe spelers neer in Molenbeek, terwijl in de loop van de dag ook de komst van Soelle Soelle (KV Mechelen) afgerond zou worden. 

LEES OOK: ‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Kylian Hazard verlaat RWDM

Maar al die nieuwkomers zorgen er ook voor dat er spelers moeten vertrekken. Florian Le Joncour tekende al bij de Duitse tweedeklasser Elversberg en AA Gent blijft aan de mouw van Mickaël Biron trekken, maar La Dernière Heure weet dat er nog enkele verrassende transfers zitten aan te komen bij RWDM.

Zo zou ook Kylian Hazard op het punt staan om te vertrekken. De jongere broer van Eden en Thorgan had vorig seizoen een enorm aandeel in de promotie, want in de play-offs was hij goed voor maar liefst zes goals en zeven assists in tien matchen. In de voorbereiding liep hij echter een zware knieblessure op, waarvan hij nog steeds herstellende is.

SK Beveren haalt Hazard binnen

Desondanks zou Hazard nu RWDM verlaten en terugkeren naar de Challenger Pro League. Daar zou SK Beveren hem met open armen willen opvangen. Ook reeksgenoot Zulte Waregem zou nog in het Edmond Machtensstadion komen shoppen.

Essevee zou namelijk Jonathan Heris overnemen. De ervaren verdediger kwam niet meer voor in de plannen van Claudio Caçapa en was sowieso einde contract. De 33-jarige, die dit seizoen nog veertien keer in actie kwam, moet enkel nog enkele details regelen over de ontbinding van zijn contract en kan daarna aan de Gaverbeek herenigd worden met trainer Vincent Euvrard.

Had RWDM Hazard nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

7
7
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

37
37
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

63
63
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

42
42
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

674
674
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

200
200
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

513
513
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

156
156
Ex-Rode Duivel over gemiste droomdeal: "Het grote Marseille"

Alvast een Gelukkig Nieuwjaar van de hele redactie van VoetbalNieuws. Ook in 2026 trakteren we ...

57
57
Talentenfabriek Genk: miljoenen rollen steeds vaker binnen

Bij KRC Genk hebben ze een uitstekende jeugdopleiding. Eentje die de club al héél veel ...

120
120
Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

De transfermarkt is officieel weer open. Bij de Belgische topclubs zullen ze deze mercato wellicht ...

271
271
Neerpede in 20 jaar tijd: de goudmijn van Anderlecht

Op 1 juli 2006 verkocht RSC Anderlecht Vincent Kompany voor 10,5 miljoen euro aan Hamburger SV. Hij ...

106
106
JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

345
345
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

110
110
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

277
277
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

113
113
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

654
654
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

1018
1018
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

440
440
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

230
230
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

88
88
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

257
257
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

171
171
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

457
457
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

36
36

Meer sportnieuws