Paul Pogba heeft zijn liefde aan Juventus verklaard. De Fransman kwam vorig jaar met veel gesteggel over van Manchester United en is maar al te blij dat hij momenteel onder de pannen is bij de regerend landskampioen van Italië.
"Sinds kinds af aan was ik al fan van Juventus. Voor veel Fransen betekent deze club heel veel. Er hebben hier veel Franse kampioenen gespeeld, dat is waarom ik altijd van deze club heb gehouden", aldus Pogba, die daarmee doelt op oud-spelers waaronder Zinedine Zidane, Lilian Thuram en Patrick Vieira, tegenover
Sky Sport Italia.
De twintigjarige middenvelder hoopt nog jaren voor Juventus te mogen spelen. "Sir Alex Ferguson probeerde me bij Manchester United te houden, maar hij kwam niet ver. Ik werd ook gevolgd door andere clubs, maar ik dacht alleen maar aan Juventus. Ik hoorde op dat moment van Chelsea, Arsenal en AC Milan, maar geen enkele club is zoals Juventus. Ik ben blij dat ik hier ben en hoop veel prijzen te winnen in dit shirt."