'Anderlecht dramt last-minute transfer er alsnog door'

door
'Anderlecht dramt last-minute transfer er alsnog door'

RSC Anderlecht rondde dinsdag de langverwachte komst van zijn nieuwe verdediger af. De kans dat er voor het sluiten van de wintermercato nog meer versterking bij komt, is behoorlijk klein. Aan uitgaande zijde is wel nog beweging mogelijk.

RSCA neemt het aanstaande donderdag tegen KV Mechelen op. Coach Brian Riemer zal dan opnieuw moeten schuiven met zijn basispionnen, zo moet de Deen opnieuw verschillende spelers missen wegens blessureleed. Vooral in de achterhoede is de schade momenteel groot. Maar inmiddels werd dus een oplossing gevonden.

Zo kondigde Paars-Wit dinsdag de komst van Federico Gattoni aan. De Argentijnse verdediger wordt tot eind dit seizoen gehuurd van Sevilla FC, dat eerder ook Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney op huurbasis stalde in het Lotto Park. Voorlopig is het niet duidelijk of de 24-jarige donderdag al speelgerechtigd zal zijn.

LEES OOK: Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Geen verdere versterking

Naast het aantrekken van een Gattoni werd nog tweede verdediger overwogen. Iemand die linksvoetig is en eventueel ook op de linksback-positie zou kunnen depanneren. Maar volgens transferwatcher Sacha Tavolieri stapt sportieve baas Jesper Fredberg af van dat plan en is de paars-witte transferperiode aan inkomende zijde gesloten.

Het is echter niet uitgesloten dat RSCA nog afscheid neemt van bepaalde spelers vlak voor het verstrijken van de transferdeadline. Een bliksemvertrek van Alexis Flips lijkt echter weer van de baan. Ook Benito Raman, die nochtans over een aflopend contract beschikt, en Kristian Arnstad zullen het seizoen naar waarschijnlijkheid uitdoen in het Lotto Park.

Diawara naar Spanje?

Toch zou Paars-Wit er nog één uitgaande deal willen doordrammen. Zo mikt Paars-Wit op een doorbraak rond Amadou Diawara. De overbodige middenvelder zou naar het Spaanse Cadiz CF kunnen vertrekken. Volgens El Desmarque lopen de onderhandeling tussen beide clubs en de entourage van de speler volop. Afwachten of het tot een doorbraak komt voor de deadline van donderdagnacht.

RSCA heeft momenteel te veel opties op het middenveld ...

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

209
209
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

274
274
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

116
116
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

114
114
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

295
295
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

70
70
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

147
147
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

506
506
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

159
159
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

308
308
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

528
528
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

195
195
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

107
107
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

177
177
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

162
162
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

430
430
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

76
76
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

199
199
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

788
788
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

686
686
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

374
374
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

624
624
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

440
440
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

659
659

Meer sportnieuws