'Anderlecht dramt last-minute transfer er alsnog door'

733 stemmen
'Anderlecht dramt last-minute transfer er alsnog door'

RSC Anderlecht rondde dinsdag de langverwachte komst van zijn nieuwe verdediger af. De kans dat er voor het sluiten van de wintermercato nog meer versterking bij komt, is behoorlijk klein. Aan uitgaande zijde is wel nog beweging mogelijk.

RSCA neemt het aanstaande donderdag tegen KV Mechelen op. Coach Brian Riemer zal dan opnieuw moeten schuiven met zijn basispionnen, zo moet de Deen opnieuw verschillende spelers missen wegens blessureleed. Vooral in de achterhoede is de schade momenteel groot. Maar inmiddels werd dus een oplossing gevonden.

Zo kondigde Paars-Wit dinsdag de komst van Federico Gattoni aan. De Argentijnse verdediger wordt tot eind dit seizoen gehuurd van Sevilla FC, dat eerder ook Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney op huurbasis stalde in het Lotto Park. Voorlopig is het niet duidelijk of de 24-jarige donderdag al speelgerechtigd zal zijn.

LEES OOK: Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Geen verdere versterking

Naast het aantrekken van een Gattoni werd nog tweede verdediger overwogen. Iemand die linksvoetig is en eventueel ook op de linksback-positie zou kunnen depanneren. Maar volgens transferwatcher Sacha Tavolieri stapt sportieve baas Jesper Fredberg af van dat plan en is de paars-witte transferperiode aan inkomende zijde gesloten.

Het is echter niet uitgesloten dat RSCA nog afscheid neemt van bepaalde spelers vlak voor het verstrijken van de transferdeadline. Een bliksemvertrek van Alexis Flips lijkt echter weer van de baan. Ook Benito Raman, die nochtans over een aflopend contract beschikt, en Kristian Arnstad zullen het seizoen naar waarschijnlijkheid uitdoen in het Lotto Park.

Diawara naar Spanje?

Toch zou Paars-Wit er nog één uitgaande deal willen doordrammen. Zo mikt Paars-Wit op een doorbraak rond Amadou Diawara. De overbodige middenvelder zou naar het Spaanse Cadiz CF kunnen vertrekken. Volgens El Desmarque lopen de onderhandeling tussen beide clubs en de entourage van de speler volop. Afwachten of het tot een doorbraak komt voor de deadline van donderdagnacht.

RSCA heeft momenteel te veel opties op het middenveld ...

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

26
26
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

75
75
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

132
132
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

29
29
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

40
40
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

52
52
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

98
98
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

79
79
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

34
34
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

172
172
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

210
210
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

451
451
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

216
216
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

328
328
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

185
185
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

217
217
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

29
29
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

514
514
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

191
191
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

48
48
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

138
138

Meer sportnieuws