'Anderlecht dramt last-minute transfer er alsnog door'

733 stemmen
'Anderlecht dramt last-minute transfer er alsnog door'

RSC Anderlecht rondde dinsdag de langverwachte komst van zijn nieuwe verdediger af. De kans dat er voor het sluiten van de wintermercato nog meer versterking bij komt, is behoorlijk klein. Aan uitgaande zijde is wel nog beweging mogelijk.

RSCA neemt het aanstaande donderdag tegen KV Mechelen op. Coach Brian Riemer zal dan opnieuw moeten schuiven met zijn basispionnen, zo moet de Deen opnieuw verschillende spelers missen wegens blessureleed. Vooral in de achterhoede is de schade momenteel groot. Maar inmiddels werd dus een oplossing gevonden.

Zo kondigde Paars-Wit dinsdag de komst van Federico Gattoni aan. De Argentijnse verdediger wordt tot eind dit seizoen gehuurd van Sevilla FC, dat eerder ook Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney op huurbasis stalde in het Lotto Park. Voorlopig is het niet duidelijk of de 24-jarige donderdag al speelgerechtigd zal zijn.

LEES OOK: Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Geen verdere versterking

Naast het aantrekken van een Gattoni werd nog tweede verdediger overwogen. Iemand die linksvoetig is en eventueel ook op de linksback-positie zou kunnen depanneren. Maar volgens transferwatcher Sacha Tavolieri stapt sportieve baas Jesper Fredberg af van dat plan en is de paars-witte transferperiode aan inkomende zijde gesloten.

Het is echter niet uitgesloten dat RSCA nog afscheid neemt van bepaalde spelers vlak voor het verstrijken van de transferdeadline. Een bliksemvertrek van Alexis Flips lijkt echter weer van de baan. Ook Benito Raman, die nochtans over een aflopend contract beschikt, en Kristian Arnstad zullen het seizoen naar waarschijnlijkheid uitdoen in het Lotto Park.

Diawara naar Spanje?

Toch zou Paars-Wit er nog één uitgaande deal willen doordrammen. Zo mikt Paars-Wit op een doorbraak rond Amadou Diawara. De overbodige middenvelder zou naar het Spaanse Cadiz CF kunnen vertrekken. Volgens El Desmarque lopen de onderhandeling tussen beide clubs en de entourage van de speler volop. Afwachten of het tot een doorbraak komt voor de deadline van donderdagnacht.

RSCA heeft momenteel te veel opties op het middenveld ...

Meest recent

Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

2
2
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

21
21
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

37
37
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

10
10
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

250
250
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

112
112
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

27
27
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

28
28
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

21
21
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

83
83
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

179
179
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

470
470
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

60
60
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

305
305
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

71
71
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

226
226
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

679
679
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

363
363
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

442
442
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

619
619
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

279
279
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

399
399
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

25
25
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

168
168

Meer sportnieuws