'Anderlecht hakt knoop door over laatste winteraanwinst'

door
'Anderlecht hakt knoop door over laatste winteraanwinst'

De voorbije weken regende het geruchten over mogelijke transfers bij Anderlecht. Ondanks de drukke zomer leken enkele bijkomende versterkingen immers wel nog welkom, alleen duurde het bijzonder lang vooraleer CEO Sports Jesper Fredberg de juiste profielen vond.

Dat gebeurde de voorbije dagen echter alsnog. Eerst strikte Paars-Wit met Mads Kikkenborg een nieuwe doelman om het vertrek van Maxime Dupé naar OGC Nice op te vangen en dinsdag streek met Federico Gattoni ook de zo lang gezochte centrale verdediger neer. De Argentijn wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van Sevilla.

LEES OOK: Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

Anderlecht haalt toch geen linksachter

Er werd de laatste dagen geopperd dat Anderlecht ook nog een extra linksachter zou kunnen gaan aantrekken, omdat zowel Augustinsson als N'Diaye momenteel in de lappenmand liggen. Daardoor moest vorig weekend tegen Union Arnstad depanneren op de linksback.

Maar volgens Sacha Tavolieri zien ze bij Anderlecht nu alsnog af van dat plan. De markt werd wel nog afgespeurd, waarbij een linksachter uit de Amerikaanse MLS benaderd zou zijn. Er werd echter geen akkoord gevonden en dus zouden Fredberg en co besloten hebben om de zoektocht te staken.

Mercato lijkt voorbij voor Anderlecht

Daardoor is de mercato van Anderlecht op zijn minst aan inkomende zijde al afgesloten. Het is nu enkel nog afwachten of er aan uitgaande zijde nog iets zal bewegen, maar ook die kans lijkt intussen niet al te groot meer.

Spelers als Raman, Diawara, Flips en Arnstad leken nog te kunnen vertrekken, maar het is de laatste tijd weer stil geworden rond hun mogelijke transfers. Tenzij er nog een verrassing uit de bus komt, lijkt Anderlecht zijn huiswerk dus af te hebben.

Goede beslissing om niet overhaast een linksback te halen?

Meest recent

'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

26
26
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

13
13
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

94
94
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

73
73
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

280
280
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

22
22
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

179
179
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

107
107
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

54
54
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

111
111
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

241
241
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

185
185
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

23
23
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

62
62
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

120
120
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

464
464
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

95
95
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

702
702
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

702
702
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

119
119
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

170
170
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

462
462
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

139
139
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

163
163
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

81
81

Meer sportnieuws