'Anderlecht hakt knoop door over laatste winteraanwinst'

door
'Anderlecht hakt knoop door over laatste winteraanwinst'

De voorbije weken regende het geruchten over mogelijke transfers bij Anderlecht. Ondanks de drukke zomer leken enkele bijkomende versterkingen immers wel nog welkom, alleen duurde het bijzonder lang vooraleer CEO Sports Jesper Fredberg de juiste profielen vond.

Dat gebeurde de voorbije dagen echter alsnog. Eerst strikte Paars-Wit met Mads Kikkenborg een nieuwe doelman om het vertrek van Maxime Dupé naar OGC Nice op te vangen en dinsdag streek met Federico Gattoni ook de zo lang gezochte centrale verdediger neer. De Argentijn wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van Sevilla.

LEES OOK: Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

Anderlecht haalt toch geen linksachter

Er werd de laatste dagen geopperd dat Anderlecht ook nog een extra linksachter zou kunnen gaan aantrekken, omdat zowel Augustinsson als N'Diaye momenteel in de lappenmand liggen. Daardoor moest vorig weekend tegen Union Arnstad depanneren op de linksback.

Maar volgens Sacha Tavolieri zien ze bij Anderlecht nu alsnog af van dat plan. De markt werd wel nog afgespeurd, waarbij een linksachter uit de Amerikaanse MLS benaderd zou zijn. Er werd echter geen akkoord gevonden en dus zouden Fredberg en co besloten hebben om de zoektocht te staken.

Mercato lijkt voorbij voor Anderlecht

Daardoor is de mercato van Anderlecht op zijn minst aan inkomende zijde al afgesloten. Het is nu enkel nog afwachten of er aan uitgaande zijde nog iets zal bewegen, maar ook die kans lijkt intussen niet al te groot meer.

Spelers als Raman, Diawara, Flips en Arnstad leken nog te kunnen vertrekken, maar het is de laatste tijd weer stil geworden rond hun mogelijke transfers. Tenzij er nog een verrassing uit de bus komt, lijkt Anderlecht zijn huiswerk dus af te hebben.

Goede beslissing om niet overhaast een linksback te halen?

Meest recent

'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

0
0
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

49
49
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

45
45
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

131
131
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

178
178
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

195
195
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

85
85
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

337
337
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

211
211
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

83
83
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

113
113
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

76
76
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

202
202
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

410
410
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

341
341
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

147
147
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

213
213
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

30
30
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

516
516
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

905
905
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

94
94
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

350
350
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

61
61
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

610
610

Meer sportnieuws