'Anderlecht hakt knoop door over laatste winteraanwinst'

door
'Anderlecht hakt knoop door over laatste winteraanwinst'

De voorbije weken regende het geruchten over mogelijke transfers bij Anderlecht. Ondanks de drukke zomer leken enkele bijkomende versterkingen immers wel nog welkom, alleen duurde het bijzonder lang vooraleer CEO Sports Jesper Fredberg de juiste profielen vond.

Dat gebeurde de voorbije dagen echter alsnog. Eerst strikte Paars-Wit met Mads Kikkenborg een nieuwe doelman om het vertrek van Maxime Dupé naar OGC Nice op te vangen en dinsdag streek met Federico Gattoni ook de zo lang gezochte centrale verdediger neer. De Argentijn wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van Sevilla.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

Anderlecht haalt toch geen linksachter

Er werd de laatste dagen geopperd dat Anderlecht ook nog een extra linksachter zou kunnen gaan aantrekken, omdat zowel Augustinsson als N'Diaye momenteel in de lappenmand liggen. Daardoor moest vorig weekend tegen Union Arnstad depanneren op de linksback.

Maar volgens Sacha Tavolieri zien ze bij Anderlecht nu alsnog af van dat plan. De markt werd wel nog afgespeurd, waarbij een linksachter uit de Amerikaanse MLS benaderd zou zijn. Er werd echter geen akkoord gevonden en dus zouden Fredberg en co besloten hebben om de zoektocht te staken.

Mercato lijkt voorbij voor Anderlecht

Daardoor is de mercato van Anderlecht op zijn minst aan inkomende zijde al afgesloten. Het is nu enkel nog afwachten of er aan uitgaande zijde nog iets zal bewegen, maar ook die kans lijkt intussen niet al te groot meer.

Spelers als Raman, Diawara, Flips en Arnstad leken nog te kunnen vertrekken, maar het is de laatste tijd weer stil geworden rond hun mogelijke transfers. Tenzij er nog een verrassing uit de bus komt, lijkt Anderlecht zijn huiswerk dus af te hebben.

Goede beslissing om niet overhaast een linksback te halen?

Meest recent

Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

0
0
BV's Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

4
4
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

12
12
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

18
18
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

127
127
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

217
217
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

128
128
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

36
36
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

46
46
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

42
42
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

210
210
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

350
350
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

143
143
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

90
90
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

222
222
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

482
482
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

365
365
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

113
113
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

381
381
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

447
447
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

122
122
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

26
26
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

92
92
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

88
88
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

119
119

Meer sportnieuws