'Anderlecht hakt knoop door over laatste winteraanwinst'

515 stemmen
'Anderlecht hakt knoop door over laatste winteraanwinst'

De voorbije weken regende het geruchten over mogelijke transfers bij Anderlecht. Ondanks de drukke zomer leken enkele bijkomende versterkingen immers wel nog welkom, alleen duurde het bijzonder lang vooraleer CEO Sports Jesper Fredberg de juiste profielen vond.

Dat gebeurde de voorbije dagen echter alsnog. Eerst strikte Paars-Wit met Mads Kikkenborg een nieuwe doelman om het vertrek van Maxime Dupé naar OGC Nice op te vangen en dinsdag streek met Federico Gattoni ook de zo lang gezochte centrale verdediger neer. De Argentijn wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van Sevilla.

LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Anderlecht haalt toch geen linksachter

Er werd de laatste dagen geopperd dat Anderlecht ook nog een extra linksachter zou kunnen gaan aantrekken, omdat zowel Augustinsson als N'Diaye momenteel in de lappenmand liggen. Daardoor moest vorig weekend tegen Union Arnstad depanneren op de linksback.

Maar volgens Sacha Tavolieri zien ze bij Anderlecht nu alsnog af van dat plan. De markt werd wel nog afgespeurd, waarbij een linksachter uit de Amerikaanse MLS benaderd zou zijn. Er werd echter geen akkoord gevonden en dus zouden Fredberg en co besloten hebben om de zoektocht te staken.

Mercato lijkt voorbij voor Anderlecht

Daardoor is de mercato van Anderlecht op zijn minst aan inkomende zijde al afgesloten. Het is nu enkel nog afwachten of er aan uitgaande zijde nog iets zal bewegen, maar ook die kans lijkt intussen niet al te groot meer.

Spelers als Raman, Diawara, Flips en Arnstad leken nog te kunnen vertrekken, maar het is de laatste tijd weer stil geworden rond hun mogelijke transfers. Tenzij er nog een verrassing uit de bus komt, lijkt Anderlecht zijn huiswerk dus af te hebben.

Goede beslissing om niet overhaast een linksback te halen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

53
53
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

36
36
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

74
74
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

166
166
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

73
73
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

162
162
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

426
426
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

104
104
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

519
519
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

302
302
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

638
638
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

163
163
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

404
404
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

181
181
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

76
76
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

120
120
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

116
116
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

298
298
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

319
319
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

446
446
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

489
489
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

507
507
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

180
180
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

217
217
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

88
88

Meer sportnieuws