Dramatische wending: 'Monstertransfer Nusa plots op de helling'

door
Dramatische wending: 'Monstertransfer Nusa plots op de helling'

Club Brugge maakt zich voor een nieuw transferrecord met de lucratieve verkoop van Antonio Nusa aan Brentford FC. Als de deal rondgeraakt tenminste. Volgens het doorgaans goed geïnformeerde The Athletic zijn er immers last-minute complicaties opgedoken, waardoor de deur op een kier staat voor andere clubs.

Nusa wordt al enkele weken gelinkt aan een overstap naar een topcompetitie, op voorwaarde dat hij het seizoen afwerkt in Brugge. En in de voorbije dagen raakte het dossier in een stroomversnelling. Brentford toonde zich namelijk bereid om een bedrag tot 37 miljoen euro neer te tellen. Dat zou van Nusa meteen de duurste uitgaande transfer ooit maken in de JPL.

De Noorse international werd zelf dan weer verleid met een interessant sportief traject en de garantie op voldoende speelminuten. Alles leek dan ook klaar om de transfer af te ronden. De aanvaller reisde maandag zelfs naar Engeland door om zijn medische en fysieke proeven af te ronden. Op de luchthaven werd hij alvast gespot door de lokale pers.

LEES OOK: Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Kansen voor andere clubs

Maar nu blijkt alsnog een kink in de kabel te zijn opgedoken. Dat is tenminste wat wordt beweerd door David Ornstein, de bekende transferexpert van The Athletic. Beide clubs hadden nochtans een akkoord gevonden, maar de deal werd nog niet gefinaliseerd. En inmiddels zou zelfs een stap achteruit zijn gezet in de afrondende fase. Transferwatcher Sacha Tavolieri sluit niet uit dat er problemen zijn opgedoken in de medische onderzoeken, zoals een stukje kraakbeen in de knie of aanhoudende rugproblemen.

Volgens Ornstein bieden deze ontwikkelingen mogelijk opportuniteiten aan andere geïnteresseerde ploegen om de deal last-minute nog te kapen. Vanuit de Premier League trekken alvast nog meer clubs aan zijn mouw. Onder meer Tottenham Hotspur, Liverpool FC, Newcastle United en Chelsea FC worden genoemd.

Transfer pas in zomer?

Brentford blijft echter de voorkeur genieten van Nusa. De betrokken partijen hopen dan ook dat alsnog een oplossing wordt gevonden voor het verstrijken van de transferdeadline aanstaande donderdag. Die kans zit er nog in. Maar bovengenoemde bron sluit ook niet uit dat de onderhandelingen na de deadline verder gaan en de deal wordt overgeheveld naar de zomerse transferperiode. Het worden dus nog spannende uren en dagen voor Nusa en co.

Nusa doet er goed aan om nog een tussenstap te zetten ...

Meest recent

A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

0
0
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

32
32
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

9
9
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

17
17
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

26
26
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

41
41
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

27
27
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

522
522
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

110
110
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

82
82
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

109
109
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

67
67
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

83
83
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

169
169
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

51
51
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

98
98
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

93
93
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

102
102
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

121
121
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

159
159
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

20
20
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

401
401
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

106
106
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

311
311

Meer sportnieuws