Dramatische wending: 'Monstertransfer Nusa plots op de helling'

door
Dramatische wending: 'Monstertransfer Nusa plots op de helling'

Club Brugge maakt zich voor een nieuw transferrecord met de lucratieve verkoop van Antonio Nusa aan Brentford FC. Als de deal rondgeraakt tenminste. Volgens het doorgaans goed geïnformeerde The Athletic zijn er immers last-minute complicaties opgedoken, waardoor de deur op een kier staat voor andere clubs.

Nusa wordt al enkele weken gelinkt aan een overstap naar een topcompetitie, op voorwaarde dat hij het seizoen afwerkt in Brugge. En in de voorbije dagen raakte het dossier in een stroomversnelling. Brentford toonde zich namelijk bereid om een bedrag tot 37 miljoen euro neer te tellen. Dat zou van Nusa meteen de duurste uitgaande transfer ooit maken in de JPL.

De Noorse international werd zelf dan weer verleid met een interessant sportief traject en de garantie op voldoende speelminuten. Alles leek dan ook klaar om de transfer af te ronden. De aanvaller reisde maandag zelfs naar Engeland door om zijn medische en fysieke proeven af te ronden. Op de luchthaven werd hij alvast gespot door de lokale pers.

LEES OOK: 'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Kansen voor andere clubs

Maar nu blijkt alsnog een kink in de kabel te zijn opgedoken. Dat is tenminste wat wordt beweerd door David Ornstein, de bekende transferexpert van The Athletic. Beide clubs hadden nochtans een akkoord gevonden, maar de deal werd nog niet gefinaliseerd. En inmiddels zou zelfs een stap achteruit zijn gezet in de afrondende fase. Transferwatcher Sacha Tavolieri sluit niet uit dat er problemen zijn opgedoken in de medische onderzoeken, zoals een stukje kraakbeen in de knie of aanhoudende rugproblemen.

Volgens Ornstein bieden deze ontwikkelingen mogelijk opportuniteiten aan andere geïnteresseerde ploegen om de deal last-minute nog te kapen. Vanuit de Premier League trekken alvast nog meer clubs aan zijn mouw. Onder meer Tottenham Hotspur, Liverpool FC, Newcastle United en Chelsea FC worden genoemd.

Transfer pas in zomer?

Brentford blijft echter de voorkeur genieten van Nusa. De betrokken partijen hopen dan ook dat alsnog een oplossing wordt gevonden voor het verstrijken van de transferdeadline aanstaande donderdag. Die kans zit er nog in. Maar bovengenoemde bron sluit ook niet uit dat de onderhandelingen na de deadline verder gaan en de deal wordt overgeheveld naar de zomerse transferperiode. Het worden dus nog spannende uren en dagen voor Nusa en co.

Nusa doet er goed aan om nog een tussenstap te zetten ...

Meest recent

'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

7
7
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

25
25
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

19
19
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

52
52
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

21
21
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

174
174
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

75
75
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

89
89
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

161
161
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

257
257
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

341
341
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

293
293
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

357
357
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

62
62
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

263
263
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

195
195
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

226
226
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

270
270
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

192
192
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

477
477
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

410
410
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

110
110
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

325
325
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

218
218
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

580
580

Meer sportnieuws