Dramatische wending: 'Monstertransfer Nusa plots op de helling'

door
Dramatische wending: 'Monstertransfer Nusa plots op de helling'

Club Brugge maakt zich voor een nieuw transferrecord met de lucratieve verkoop van Antonio Nusa aan Brentford FC. Als de deal rondgeraakt tenminste. Volgens het doorgaans goed geïnformeerde The Athletic zijn er immers last-minute complicaties opgedoken, waardoor de deur op een kier staat voor andere clubs.

Nusa wordt al enkele weken gelinkt aan een overstap naar een topcompetitie, op voorwaarde dat hij het seizoen afwerkt in Brugge. En in de voorbije dagen raakte het dossier in een stroomversnelling. Brentford toonde zich namelijk bereid om een bedrag tot 37 miljoen euro neer te tellen. Dat zou van Nusa meteen de duurste uitgaande transfer ooit maken in de JPL.

De Noorse international werd zelf dan weer verleid met een interessant sportief traject en de garantie op voldoende speelminuten. Alles leek dan ook klaar om de transfer af te ronden. De aanvaller reisde maandag zelfs naar Engeland door om zijn medische en fysieke proeven af te ronden. Op de luchthaven werd hij alvast gespot door de lokale pers.

LEES OOK: Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Kansen voor andere clubs

Maar nu blijkt alsnog een kink in de kabel te zijn opgedoken. Dat is tenminste wat wordt beweerd door David Ornstein, de bekende transferexpert van The Athletic. Beide clubs hadden nochtans een akkoord gevonden, maar de deal werd nog niet gefinaliseerd. En inmiddels zou zelfs een stap achteruit zijn gezet in de afrondende fase. Transferwatcher Sacha Tavolieri sluit niet uit dat er problemen zijn opgedoken in de medische onderzoeken, zoals een stukje kraakbeen in de knie of aanhoudende rugproblemen.

Volgens Ornstein bieden deze ontwikkelingen mogelijk opportuniteiten aan andere geïnteresseerde ploegen om de deal last-minute nog te kapen. Vanuit de Premier League trekken alvast nog meer clubs aan zijn mouw. Onder meer Tottenham Hotspur, Liverpool FC, Newcastle United en Chelsea FC worden genoemd.

Transfer pas in zomer?

Brentford blijft echter de voorkeur genieten van Nusa. De betrokken partijen hopen dan ook dat alsnog een oplossing wordt gevonden voor het verstrijken van de transferdeadline aanstaande donderdag. Die kans zit er nog in. Maar bovengenoemde bron sluit ook niet uit dat de onderhandelingen na de deadline verder gaan en de deal wordt overgeheveld naar de zomerse transferperiode. Het worden dus nog spannende uren en dagen voor Nusa en co.

Nusa doet er goed aan om nog een tussenstap te zetten ...

Meest recent

‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

55
55
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

30
30
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

37
37
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

53
53
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

86
86
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

160
160
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

385
385
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

33
33
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

42
42
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

29
29
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

62
62
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

26
26
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

145
145
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

57
57
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

47
47
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1246
1246
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

36
36
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

51
51
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

70
70
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

518
518
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

150
150
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

801
801
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

506
506
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

77
77
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

83
83

Meer sportnieuws