Dramatische wending: 'Monstertransfer Nusa plots op de helling'

661 stemmen
Dramatische wending: 'Monstertransfer Nusa plots op de helling'

Club Brugge maakt zich voor een nieuw transferrecord met de lucratieve verkoop van Antonio Nusa aan Brentford FC. Als de deal rondgeraakt tenminste. Volgens het doorgaans goed geïnformeerde The Athletic zijn er immers last-minute complicaties opgedoken, waardoor de deur op een kier staat voor andere clubs.

Nusa wordt al enkele weken gelinkt aan een overstap naar een topcompetitie, op voorwaarde dat hij het seizoen afwerkt in Brugge. En in de voorbije dagen raakte het dossier in een stroomversnelling. Brentford toonde zich namelijk bereid om een bedrag tot 37 miljoen euro neer te tellen. Dat zou van Nusa meteen de duurste uitgaande transfer ooit maken in de JPL.

De Noorse international werd zelf dan weer verleid met een interessant sportief traject en de garantie op voldoende speelminuten. Alles leek dan ook klaar om de transfer af te ronden. De aanvaller reisde maandag zelfs naar Engeland door om zijn medische en fysieke proeven af te ronden. Op de luchthaven werd hij alvast gespot door de lokale pers.

LEES OOK: 'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Kansen voor andere clubs

Maar nu blijkt alsnog een kink in de kabel te zijn opgedoken. Dat is tenminste wat wordt beweerd door David Ornstein, de bekende transferexpert van The Athletic. Beide clubs hadden nochtans een akkoord gevonden, maar de deal werd nog niet gefinaliseerd. En inmiddels zou zelfs een stap achteruit zijn gezet in de afrondende fase. Transferwatcher Sacha Tavolieri sluit niet uit dat er problemen zijn opgedoken in de medische onderzoeken, zoals een stukje kraakbeen in de knie of aanhoudende rugproblemen.

Volgens Ornstein bieden deze ontwikkelingen mogelijk opportuniteiten aan andere geïnteresseerde ploegen om de deal last-minute nog te kapen. Vanuit de Premier League trekken alvast nog meer clubs aan zijn mouw. Onder meer Tottenham Hotspur, Liverpool FC, Newcastle United en Chelsea FC worden genoemd.

Transfer pas in zomer?

Brentford blijft echter de voorkeur genieten van Nusa. De betrokken partijen hopen dan ook dat alsnog een oplossing wordt gevonden voor het verstrijken van de transferdeadline aanstaande donderdag. Die kans zit er nog in. Maar bovengenoemde bron sluit ook niet uit dat de onderhandelingen na de deadline verder gaan en de deal wordt overgeheveld naar de zomerse transferperiode. Het worden dus nog spannende uren en dagen voor Nusa en co.

Nusa doet er goed aan om nog een tussenstap te zetten ...

Meest recent

Ongeziene beelden: Kompany compléét los op titelfeest

Bayern München heeft zaterdag zijn laatste competitiewedstrijd van het seizoen afgewerkt. ...

0
0
'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Club Brugge hoopt zich in de komende dagen te verzekeren van zijn 20ste landstitel. Ondertussen is ...

57
57
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

209
209
Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

40
40
WK-selectie Duivels: Garcia laat ideale 'doublure Doku' vallen

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

419
419
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

231
231
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

177
177
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

144
144
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

50
50
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

335
335
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

19
19
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

150
150
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

78
78
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

921
921
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

747
747
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

252
252
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

39
39
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

405
405
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

388
388
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

537
537
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

384
384
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

439
439
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

54
54
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

188
188
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

588
588

Meer sportnieuws