Bliksemvertrek Schmeichel? Fredberg komt met reactie

door
Bliksemvertrek Schmeichel? Fredberg komt met reactie

RSC Anderlecht wil zich voor het sluiten van de winterse transferperiode nog versterken met een extra verdediger. Daarnaast is het uitkijken naar wat er aan uitgaande zijde zal gebeuren. Zo wordt ook Kasper Schmeichel opnieuw gelinkt aan een vertrek.

Om het zomerse vertrek van Bart Verbruggen (Brighton) en Hendrik Van Crombrugge (KRC Genk) op te vangen, trok Paars-Wit afgelopen zomer de transfervrije Maxime Dupé aan. Ondanks diens degelijke start, kwam daar in het slot van de transferperiode nog een extra doelman bij.

Zo besloot sportieve baas Jesper Fredberg om zijn landgenoot Kasper Schmeichel vast te leggen. Die was transfervrij en werd bestempeld als een interessante opportuniteit. Al snel werd duidelijk dat de Deen de vaste nummer één zou worden ten koste van Dupé.

LEES OOK: Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Schmeichel naar Premier League?

De Fransman trok dan ook zijn conclusies en besloot om na enkele maanden te vertrekken. Zo werd hij zondag aangekondigd bij OGC Nice. Schmeichel, die na enkel minder overtuigende prestaties de nodige kritiek kreeg te slkken, is zijn voornaamste concurrent dus kwijt.

Maar inmiddels wordt de Deen zelf alweer gelinkt aan een vertrek. Zo deden geruchten de ronde omtrent een terugkeer naar de Premier League. Die geruchten werden zaterdag concreet gemaakt. Bij The Daily Mail meldt men namelijk dat Nottingham Forrest aan zijn mouw trekt.

Géén sprake van clausule

Desondanks is een vertrek op dit moment onwaarschijnlijk. Bovengenoemde bron beweerde dat Schmeichel vooral interessant is vanwege een clausule in zijn overeenkomst met Anderlecht, waardoor hij voor een erg beperkte som kan vertrekken. Maar tegenover Tipsbladet spreekt Fredberg nu duidelijke taal. "Er zit géén afkoopclausule in het contract van Schmeichel", aldus de CEO Sports. De doelman lijkt dus gewoon op post te blijven bij Paars-Wit.

Bij een goed bod moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

6
6
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

5
5
'Rentree en dan bliksemvertrek Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

112
112
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

68
68
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

63
63
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

154
154
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

96
96
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

116
116
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

331
331
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

285
285
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

257
257
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

320
320
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

508
508
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

84
84
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

151
151
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

402
402
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

82
82
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

127
127
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

357
357
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

325
325
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

1003
1003
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

140
140
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

374
374
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

546
546
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

624
624

Meer sportnieuws