Bliksemvertrek Schmeichel? Fredberg komt met reactie

door
Bliksemvertrek Schmeichel? Fredberg komt met reactie

RSC Anderlecht wil zich voor het sluiten van de winterse transferperiode nog versterken met een extra verdediger. Daarnaast is het uitkijken naar wat er aan uitgaande zijde zal gebeuren. Zo wordt ook Kasper Schmeichel opnieuw gelinkt aan een vertrek.

Om het zomerse vertrek van Bart Verbruggen (Brighton) en Hendrik Van Crombrugge (KRC Genk) op te vangen, trok Paars-Wit afgelopen zomer de transfervrije Maxime Dupé aan. Ondanks diens degelijke start, kwam daar in het slot van de transferperiode nog een extra doelman bij.

Zo besloot sportieve baas Jesper Fredberg om zijn landgenoot Kasper Schmeichel vast te leggen. Die was transfervrij en werd bestempeld als een interessante opportuniteit. Al snel werd duidelijk dat de Deen de vaste nummer één zou worden ten koste van Dupé.

LEES OOK: 'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

Schmeichel naar Premier League?

De Fransman trok dan ook zijn conclusies en besloot om na enkele maanden te vertrekken. Zo werd hij zondag aangekondigd bij OGC Nice. Schmeichel, die na enkel minder overtuigende prestaties de nodige kritiek kreeg te slkken, is zijn voornaamste concurrent dus kwijt.

Maar inmiddels wordt de Deen zelf alweer gelinkt aan een vertrek. Zo deden geruchten de ronde omtrent een terugkeer naar de Premier League. Die geruchten werden zaterdag concreet gemaakt. Bij The Daily Mail meldt men namelijk dat Nottingham Forrest aan zijn mouw trekt.

Géén sprake van clausule

Desondanks is een vertrek op dit moment onwaarschijnlijk. Bovengenoemde bron beweerde dat Schmeichel vooral interessant is vanwege een clausule in zijn overeenkomst met Anderlecht, waardoor hij voor een erg beperkte som kan vertrekken. Maar tegenover Tipsbladet spreekt Fredberg nu duidelijke taal. "Er zit géén afkoopclausule in het contract van Schmeichel", aldus de CEO Sports. De doelman lijkt dus gewoon op post te blijven bij Paars-Wit.

Bij een goed bod moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

56
56
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

52
52
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

62
62
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

127
127
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

56
56
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

108
108
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

213
213
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

341
341
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

179
179
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

122
122
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

83
83
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

333
333
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

264
264
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

252
252
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

368
368
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

91
91
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

191
191
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1148
1148
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

94
94
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

133
133
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

430
430
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

171
171
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

554
554
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

215
215
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

183
183

Meer sportnieuws