Bliksemvertrek Schmeichel? Fredberg komt met reactie

door
Bliksemvertrek Schmeichel? Fredberg komt met reactie

RSC Anderlecht wil zich voor het sluiten van de winterse transferperiode nog versterken met een extra verdediger. Daarnaast is het uitkijken naar wat er aan uitgaande zijde zal gebeuren. Zo wordt ook Kasper Schmeichel opnieuw gelinkt aan een vertrek.

Om het zomerse vertrek van Bart Verbruggen (Brighton) en Hendrik Van Crombrugge (KRC Genk) op te vangen, trok Paars-Wit afgelopen zomer de transfervrije Maxime Dupé aan. Ondanks diens degelijke start, kwam daar in het slot van de transferperiode nog een extra doelman bij.

Zo besloot sportieve baas Jesper Fredberg om zijn landgenoot Kasper Schmeichel vast te leggen. Die was transfervrij en werd bestempeld als een interessante opportuniteit. Al snel werd duidelijk dat de Deen de vaste nummer één zou worden ten koste van Dupé.

LEES OOK: 'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Schmeichel naar Premier League?

De Fransman trok dan ook zijn conclusies en besloot om na enkele maanden te vertrekken. Zo werd hij zondag aangekondigd bij OGC Nice. Schmeichel, die na enkel minder overtuigende prestaties de nodige kritiek kreeg te slkken, is zijn voornaamste concurrent dus kwijt.

Maar inmiddels wordt de Deen zelf alweer gelinkt aan een vertrek. Zo deden geruchten de ronde omtrent een terugkeer naar de Premier League. Die geruchten werden zaterdag concreet gemaakt. Bij The Daily Mail meldt men namelijk dat Nottingham Forrest aan zijn mouw trekt.

Géén sprake van clausule

Desondanks is een vertrek op dit moment onwaarschijnlijk. Bovengenoemde bron beweerde dat Schmeichel vooral interessant is vanwege een clausule in zijn overeenkomst met Anderlecht, waardoor hij voor een erg beperkte som kan vertrekken. Maar tegenover Tipsbladet spreekt Fredberg nu duidelijke taal. "Er zit géén afkoopclausule in het contract van Schmeichel", aldus de CEO Sports. De doelman lijkt dus gewoon op post te blijven bij Paars-Wit.

Bij een goed bod moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

24
24
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

15
15
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

26
26
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

117
117
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

18
18
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

60
60
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

108
108
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

54
54
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

117
117
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

78
78
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

137
137
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

51
51
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

311
311
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

381
381
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

167
167
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

73
73
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

352
352
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

244
244
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

41
41
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

407
407
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

107
107
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

102
102
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

552
552
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

127
127
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

565
565

Meer sportnieuws