Bliksemvertrek Schmeichel? Fredberg komt met reactie

door
Bliksemvertrek Schmeichel? Fredberg komt met reactie

RSC Anderlecht wil zich voor het sluiten van de winterse transferperiode nog versterken met een extra verdediger. Daarnaast is het uitkijken naar wat er aan uitgaande zijde zal gebeuren. Zo wordt ook Kasper Schmeichel opnieuw gelinkt aan een vertrek.

Om het zomerse vertrek van Bart Verbruggen (Brighton) en Hendrik Van Crombrugge (KRC Genk) op te vangen, trok Paars-Wit afgelopen zomer de transfervrije Maxime Dupé aan. Ondanks diens degelijke start, kwam daar in het slot van de transferperiode nog een extra doelman bij.

Zo besloot sportieve baas Jesper Fredberg om zijn landgenoot Kasper Schmeichel vast te leggen. Die was transfervrij en werd bestempeld als een interessante opportuniteit. Al snel werd duidelijk dat de Deen de vaste nummer één zou worden ten koste van Dupé.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

Schmeichel naar Premier League?

De Fransman trok dan ook zijn conclusies en besloot om na enkele maanden te vertrekken. Zo werd hij zondag aangekondigd bij OGC Nice. Schmeichel, die na enkel minder overtuigende prestaties de nodige kritiek kreeg te slkken, is zijn voornaamste concurrent dus kwijt.

Maar inmiddels wordt de Deen zelf alweer gelinkt aan een vertrek. Zo deden geruchten de ronde omtrent een terugkeer naar de Premier League. Die geruchten werden zaterdag concreet gemaakt. Bij The Daily Mail meldt men namelijk dat Nottingham Forrest aan zijn mouw trekt.

Géén sprake van clausule

Desondanks is een vertrek op dit moment onwaarschijnlijk. Bovengenoemde bron beweerde dat Schmeichel vooral interessant is vanwege een clausule in zijn overeenkomst met Anderlecht, waardoor hij voor een erg beperkte som kan vertrekken. Maar tegenover Tipsbladet spreekt Fredberg nu duidelijke taal. "Er zit géén afkoopclausule in het contract van Schmeichel", aldus de CEO Sports. De doelman lijkt dus gewoon op post te blijven bij Paars-Wit.

Bij een goed bod moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

11
11
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

59
59
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

35
35
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

175
175
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

216
216
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

33
33
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

477
477
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

226
226
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

33
33
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

437
437
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

37
37
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

125
125
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

266
266
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

120
120
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

102
102
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

514
514
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

64
64
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

38
38
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

183
183
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

164
164
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

9
9
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

137
137
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

86
86
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

143
143

Meer sportnieuws