Bliksemvertrek Schmeichel? Fredberg komt met reactie

1442 stemmen
Bliksemvertrek Schmeichel? Fredberg komt met reactie

RSC Anderlecht wil zich voor het sluiten van de winterse transferperiode nog versterken met een extra verdediger. Daarnaast is het uitkijken naar wat er aan uitgaande zijde zal gebeuren. Zo wordt ook Kasper Schmeichel opnieuw gelinkt aan een vertrek.

Om het zomerse vertrek van Bart Verbruggen (Brighton) en Hendrik Van Crombrugge (KRC Genk) op te vangen, trok Paars-Wit afgelopen zomer de transfervrije Maxime Dupé aan. Ondanks diens degelijke start, kwam daar in het slot van de transferperiode nog een extra doelman bij.

Zo besloot sportieve baas Jesper Fredberg om zijn landgenoot Kasper Schmeichel vast te leggen. Die was transfervrij en werd bestempeld als een interessante opportuniteit. Al snel werd duidelijk dat de Deen de vaste nummer één zou worden ten koste van Dupé.

LEES OOK: TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

Schmeichel naar Premier League?

De Fransman trok dan ook zijn conclusies en besloot om na enkele maanden te vertrekken. Zo werd hij zondag aangekondigd bij OGC Nice. Schmeichel, die na enkel minder overtuigende prestaties de nodige kritiek kreeg te slkken, is zijn voornaamste concurrent dus kwijt.

Maar inmiddels wordt de Deen zelf alweer gelinkt aan een vertrek. Zo deden geruchten de ronde omtrent een terugkeer naar de Premier League. Die geruchten werden zaterdag concreet gemaakt. Bij The Daily Mail meldt men namelijk dat Nottingham Forrest aan zijn mouw trekt.

Géén sprake van clausule

Desondanks is een vertrek op dit moment onwaarschijnlijk. Bovengenoemde bron beweerde dat Schmeichel vooral interessant is vanwege een clausule in zijn overeenkomst met Anderlecht, waardoor hij voor een erg beperkte som kan vertrekken. Maar tegenover Tipsbladet spreekt Fredberg nu duidelijke taal. "Er zit géén afkoopclausule in het contract van Schmeichel", aldus de CEO Sports. De doelman lijkt dus gewoon op post te blijven bij Paars-Wit.

Bij een goed bod moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

9
9
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

123
123
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

194
194
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

52
52
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

168
168
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

371
371
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

172
172
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

111
111
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

320
320
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

348
348
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

143
143
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

381
381
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

82
82
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

307
307
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

355
355
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

503
503
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

163
163
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

255
255
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

186
186
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

913
913
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

216
216
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

362
362
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

229
229
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

522
522
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

379
379

Meer sportnieuws